Булку Дай• 16 июня 2025
На скільки років ви виглядаєте
Лайфхак
Фоткаєте себе і відсилаєте чату
Він вгадав вагу і ріст
А вік помилився на 5 років. В меншу сторону. Ще й сказав, шо якби не втомлений погляд, то був би вигляд ще на 4 роки молодше
Але з вагою печалька. Я думала в мене кость важка
Що вам чат скаже?
Фоткаєте себе і відсилаєте чату
Він вгадав вагу і ріст
Що вам чат скаже?
Булку Дай
• 16 июня 2025
Ответ дляКротоТо
Gpt chat угадывает возраст так, чтобы все были довольны и приходили снова 😃
Так а вагу чого мені не зменшив
Шопингмонстр• 16 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Ну спитайте. Цікаво його точність визначити
Я считала. Бреше нещадно.
Мені 48, прям дівчинкою зробив - написав 28-32))).
За моєю думкою я виглядаю на свої. Єдине, що худорлява, але не струнка - живіт вже є, не підтягнута.
Фото в джинсах майже слім і светрику легкому у весь зріст
Шопингмонстр• 16 июня 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Дівча, ви чого, він вже бачив усі ваші доки
І все одно збрехав)
Булку Дай
• 16 июня 2025
Ответ дляШопингмонстр
Я считала. Бреше нещадно.
Ну то ж прекрасно отримати таку впевнену оцінку від знатока :))
Що ж вам не подобається
Блондинка в Шоколаде• 16 июня 2025
Короче, мы все юные и стройные, а не как тут по 15 лет прибавляют.
Шопингмонстр• 16 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Що ж вам не подобається
Та років на 5 то було б приємно. А на стільки - брехун і льстец)))
Коротше він у мене точно мужчина)
Булку Дай
• 16 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Отож. От де треба вік питати
Молчалка• 16 июня 2025
Ответ дляКротоТо
Какой льстец
Молчалка• 16 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну хоть где-то
Крапипопка• 16 июня 2025
Ребята, это у вас приложение есть или через Гугл спрашиваете? А эти фото потом нигде не будут бродить в просторах интернета? Я просто динозавр
Б´ю байдики• 16 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Ну мілашка же :))
Ну мне мужчины тоже такое заливают 😂 я знаю конечно что выгляжу моложе, но не на столько. Хотя малолетки пристают. Последний ’жених’ 25 лет решил познакомиться. А я примерно понимала что ему лет 30. Говорю я лет на 10 точно старше, он такой да не придумывай, мне 25, сколько там тебе? 25? 27? 😂😂 18 мля, мальчик
Зілля до весілля• 16 июня 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Щоб було інформативно тре тут питати)))
100%, я якось п´яна була вирішила приколотися, то найзліші наші зміючки дали мені мої роки) решта на 10 менше дала, так що норм ще, але я колюся, процедурки всякі, за собою дивлюся)
На пів ставки• 16 июня 2025
я просила вгадати мій вік не по фото, а на основі наших з ним розмов) вгадав
Зілля до весілля• 16 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
та ну, він ще той брехун, я його використовую як помічника, але все одно потрібно перевіряти, бо іноді таке верзе що не дай Боже
Зілля до весілля• 16 июня 2025
Ответ дляАннуитет
Я ещё фотографии не отправляла в жпт
выгляжу настолько, сколько мне есть.
я теж до такого не додумалася
Сусідка зверху• 17 июня 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Як це він їх бачив? Мені написав від 30 до 40, а мені 47. Нічого він не бачив. Дитині при цьому більш-менш точно визначив вік
Пампушечка• 17 июня 2025
Я думаю старанно спрашивать у него про мой возраст, если мы с ним искали на айхерб биодоьавки с фитоэстрогенами при менопаузе:))
КротоТо• 17 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Так а вагу чого мені не зменшив
Напишите жалобу, там есть кнопочка и можно отправить, что вы не довольны ответом ))
Оскорбляю всячески• 17 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Интересно теперь всех увидеть и соотнести с gpt
Единорог помог• 17 июня 2025
Ответ дляСусідка зверху
Вам комплімент