Голубка миру• 17 июня 2025

Оптима

Расскажите, пожалуйста, как там устроена учеба? Как вашему ребенку? Сложно ли учиться самостоятельно?
Жертва интернета• 17 июня 2025
Вчилися дітив подруги. Супер. Шикарні бали нмт Теж думаю, аби свою молодшу перевести
Така бойова Я• 17 июня 2025
С 7 класса дочь там. Уже закончила 10й. Раньше сама бы не смогла так удаленно учиться, с 5-7 --- нормально. У них на платформе очень удобно, уроки, видео, тексты, контрольные. Все легко просто и понятно
автор Голубка миру • 17 июня 2025
Ответ дляЖертва интернета
Тут в мене питання, чи зможе дитина вчитися самостійно? Тобто, саму себе мотивувати сідати за уроки і вчитися кожен день.
сладкий_ноябрь• 17 июня 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ну таке… в мене всі хто був в оптимі мали репетиторів і займалися виключно нмт
автор Голубка миру • 17 июня 2025
Ответ дляТака бойова Я
Сколько времени уходит на учебу? Как проводит свободное время?
автор Голубка миру • 17 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Зачем еще репетиторы? 🫣
Жертва интернета• 17 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
У кожного свій досвід.)
Форточка• 17 июня 2025
Сусідська дитина 3 роки навчалася, нмт на 140 здала.
сладкий_ноябрь• 17 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Зачем еще репетиторы? 🫣
Ну наприклад не всі діти можуть вчитися самостійно.
Наверняка• 17 июня 2025
А у мене таке питання: якщо 10-11 клас за рік і треба тільки свідоцтво ( але з відзнакою)- який пакет краще обрати і чи реально це? Дякую
Смайлик• 17 июня 2025
Ответ дляФорточка
Это похоже на правду
Форточка• 17 июня 2025
Ответ дляСмайлик
Это похоже на правду
І дівчинка ніби непогана, але без контролю вчителів, батьків такі результати.
Форточка• 17 июня 2025
Вважаю, що Оптима - це варіант для тих, хто за кордоном, і хочуть якось довчитися в нашій школі паралельно. Але, щоб був результат - включеність і контроль батьків у процес 100%.
ЛісАпетная• 17 июня 2025
Ответ дляНаверняка
По пакету не підкажу, але був досвід - 3 роки за 4 місяці. З допомогою, правда, але це реально. Особливо, якщо для галочки. Але й оплачували як за три роки.
Дуже дуже вумна• 17 июня 2025
Ответ дляФорточка
В будь-якій держ школі є сімейна форма, ще й безкоштовно
Заздрість то погано• 17 июня 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
це самостійно вчитися, а в кінці року приходити і здавати екзамени. Якщо батьки на роботі, навряд дитина сяде сама і буде вчити. А так можеш постійно бути в курсі і тести дитина здає, контрольні пише. Класний керівник на звʼязку, так що в кого є можливість то держ школа точно ні, їм грубо кажучи фіолетово на таких учнів.
Психологічка• 17 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Сын учится с 6 класса. Такие предметы как математика, украинский, английский учим вместе.
Язвочка• 17 июня 2025
Ответ дляНаверняка
В смысле, вы аттестат с отличием купить хотите?
Бокс-орун• 17 июня 2025
Ответ дляЖертва интернета
А я видела другие примеры. Табельки с отличием и низкие баллы на нмт.
Язвочка• 17 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Все дети разные. Кто-то может себя организовать, кто-то нет. Если ребенок заинтересован, то в оптиме все возможности для обучения предоставлены. Если мотивации и тяги к знаниям нет, аттестат все равно получит, но в чем смысл. Тут еще важно понимать, какая цель перехода на экстернат? И залог успешного самостоятельно обучения в том, что цель должна быть именно у ребёнка, а не у родителей
Язвочка• 17 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не все. Но таких, как правило, на самостоятельное обучение и не переводят.
Така бойова Я• 17 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Ей 16 лет уже, свободное время гуляет.
В 7-9 классах училась 2-3 часа в день и все успевала. Сейчас и того меньше. За5-6 дней проходит необходимую программу семестра и свободна, потом контрольные делает
Дуже дуже вумна• 17 июня 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Мова йшла про дітей закордоном, у них нема часу вчитися в українській, вони зайняті місцевими школами
сладкий_ноябрь• 17 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
На оптиму заради гарного атестату йдуть. Нікому не секрет, шо там всі відмінники.
Наверняка• 17 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Ні, не купити. Хіба я писала про купити?) За 9й клас дитина має свідоцтво з відзнакою, тож не хотілося б втрачати темп.
Ну і паралельно вчиться за кордоном,тож цікавить тільки свідоцтво, знання отримує в іншому закладв
Файно Замало• 17 июня 2025
Ответ дляСмайлик
Это похоже на правду
Можна подумати, після звичайних шкіл діти не здають на 140 і менше)) І ще й після років підготовки з репетиторами.
Тут вже від дитини залежить, від її знань, від здатності концентруватися в будь-яких умовах. Та й від вдачі теж, бо в один день завдання можуть бути складніші, в інші- легші.
ОдинРазНадетое• 17 июня 2025
Автор, ну как же самостоятельно?
К каждому уроку видеоматериал, тесты для закрепления, потом же есть консультации с учителями.
Мой ребёнок не в Оптиме, однако уровень с обычной школой- небо и земля. Программа, содержание и подача интересные и ёмкие.
Берите демо и пробуйте вместе.
Язвочка• 17 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я бы так не сказала. Если ребёнок весь год ничего не делает, то на итоговых контрольных ему даже ии не поможет. Соответственно год закроет, но далеко не отличником.
Язвочка• 17 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Извините, я не хотела вас обидеть, смутила формулировка. Если программа хоть отчасти совпадает и ребёнок сможет сдать контрольные не проходя украинскую в оптиме, то почему нет. Но у меня в этом году есть наглядный пример, как ребёнок после 9 класса завалил все, что только можно было завалить, на чат гпт надеялся. Так что если важен отличный аттестат то хотя бы не игнорировать промежуточные тесты и держать руку на пульсе, чтобы потом не было неожиданностей
АляМ• 17 июня 2025
Ответ дляНаверняка
Так, реально, зараз багато дітей беруть навіть літній екстернат 10-11 клас - щоб отримати українські документи для вступу. Знання вже мають з іноземних шкіл, не хочуть витрачати час зайве на коледжі там.
Тобто ви можете взяти Суперекстернат без доступу до матеріалів (16т грн) і отримати на початку вересня Св-во ПЗСО.
Але з доступом отримати з відзнакою простіше - якщо виконати всі тести проміжні (результат екстерну ні на що не впливає, в документи іде лише оцінка за річну контрольну), то це десь 90% РКР буде вже відомо.