На паровозе• 17 июня в 03:18
Аудіометрія. Чи є різниця робити безкоштовно чи в приватній?
На приватну трохи не вистачає, але можливо варто робити в приватній?
кнопкодав• 17 июня в 07:55
В нашем городе в частных те же врачи, что и в гос. И в гос иоже хорошее оборудование и внимание.
Значит надо• 17 июня в 08:13
я вважаю, що немає (робила двічі вже).
Але в Києві і в приватну черги такі, що ой. В державну боюсь навіть думати, які черги. А бувають такі стани, що немає часу чекати, щоб не втратити можливість врятувати слух