Perfect look• 17 июня 2025
Сьогоднішній ракетний удар по Києву — черговий доказ того, що путін не боїться
Сьогоднішній ракетний удар по Києву — черговий доказ того, що путін не боїться ні Заходу, ні особливо Трампа
Обстріл розпочався саме під час саміту G7, коли світові лідери мали б демонструвати єдність і силу. Але Трамп замість того, щоб говорити про Україну, зосередився на Ірані. Він полишив саміт, щоб повернутися до Вашингтона — не для того, щоб відповісти на злочини росії, а щоб зайнятися ультиматумами проти Тегерана.
Це абсолютне фіаско американського лідерства. Трамп вдає, що прагне миру, але не здатен навіть засудити обстріли українських міст. путін бачить цю слабкість і відверто глузує з неї — обстрілює Київ під час саміту, коли США мовчать. Немає жодних заяв, жодного тиску, жодного реального кроку.
Трамп показує себе не як лідер вільного світу, а як політик, якого більше цікавить гра з диктаторами, ніж захист демократії. Його тиша — це сигнал путіну: можна продовжувати, поки не зруйнуєш усе.
Vivat Academia• 17 июня 2025
Можно это было уже давно понять и не надеяться на сракции всякие. А идти и пытаться договариваться
Ответ дляGive us victory
Стерненки, Свириденки, Притулы и прочая хрень нормально бабосы ребают, так же как и слуги. Все выездные, при бабле.
А вы воюйте,не забывайте прЫтулам донатить.
А чего им переживать? Это нам есть о чем переживать когда ракеты на голову падают и ноль подступает к дому. А этим 0 не грозит, подступит - свалят на Елисейские.
КруглийКвадрат• 17 июня 2025
Ответ дляУнция яда
как бы да, это ж констатация факта, они ж думают что украинцы - дерьмо, тупое быдло, которому можно влить в уши все что угодно
КруглийКвадрат• 17 июня 2025
Ответ дляVivat Academia
зеблану сказали низя, он сам себе указом запретил.
на растяжке, гнида
Ответ дляfrumoasa17
А ви здивовані, що європейцям цікаві їх країни та їх добробут, а не десь там Україна? Все теж саме, як і українцям було все одно, коли лупили Грузію та Молдову, Сирію і Афганістан. Четвертий рік не може бути абсолютної підтримки. Коли через дорогі енергоресурси погіршується економіка. Бубочка все більше асоціюється з знову приїхав забирати наші гроші та втягнути європейців у війну. Звідси і рост правопопулістських партій та кандидатів в президенти. 2022 рік вже пройшов
Удалено администрацией...
ludmila905• 17 июня 2025
Ответ дляstr.v
6к наших воїнів а русаків меньше 30
ось і рахуйте
Ви ж розумна,правда?Розумієте,що русаки наступають,і наші просто не в змозі забрати тіла побратимів.
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляGive us victory
и никто не блочит сие гавно, а почему? а откуда у этой чмони доступ к миллионам аккаунтов на этом ресурсе? думайте :-)
Бояться) вона на владу працює
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляGive us victory
згодна с кожним словом, але , нажаль, зелене гівно- не само по собі гівно, воно сателіт, і воно виконує чиїсь забаганки.
Чиї на вашу думку? Я чула 3 варіанти: демократи США, євреї і власне сама Росія
КруглийКвадрат• 17 июня 2025
Ответ дляBransoletka
Бояться) вона на владу працює
есть варианты :-) ибо доступ к аккаунтам
frumoasa17• 17 июня 2025
Ответ дляТатьяна-В
Удалено администрацией...
Я знаю, як було все одно, коли Кравчук ледь не приєднав пмр, і вантажі йшли через Україну в цей анклав. Були протести? І коли була Грузія, то деякі навіть і раділи. І серед тодішніх підлітків теж, що так їх, так їм і треба.
Мені не все одно, але Європа втомлюється і це факт. Це видно навіть і по допомозі, яку вони дають. І де я написала що все одно? Що європейці бояться війни і не хочуть воювати за Україну? Так це теж правда. У мене нема пособій, заспокойтеся. Так як не маю права на них в жодній країні. І за інших не рахуйте чуже.
Bransoletka• 17 июня 2025
Ответ дляGive us victory
Які варіанти?
КруглийКвадрат• 17 июня 2025
Ответ дляBransoletka
Які варіанти?
всі все розуміють, але з певних причин мовчать
КруглийКвадрат• 17 июня 2025
Ответ дляludmila905
Удалено администрацией...
Ответ дляДобрая феечка
Ми що, єдина в світі країна у якої війна? Чи це у нас перша війна за все існування України? По ситуації будемо діяти. Як би не було, але війна завжди закінчується, завжди. Дорогою ціною?-так. Але закінчиться
По якій нафіг ситуації? Дорогою ціною? Скільки вже болю? Скільки ще треба? Людські життя безцінні. Україна - це люди, території - вже на другому плані. Території можна повернути, колись же ця тварь здохне. А людей вже не повернути.
І так, Україна не перша - під окупацією була у срсрів і Фінляндія, і Польща, і боролись до кінця з ними Чечня, і Афганістан...
ludmila905• 17 июня 2025
Ответ дляGive us victory
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 17 июня 2025
Ответ дляfrumoasa17
Десь там Україна - це так можуть вважати американці, для них це дійсно десь там. А для європейців війна в центрі Європи. Це у сусіда горить хата. Може пронесе, а може і ні. Це ризик розростання бойових дій, навали біжеців і все рівно збільшення витрат на оборону.
А якщо путін захопить Україну, то вже українською армією попре кудись ще. Тому вони не просто нам допомагають, вони нами захищаються від путіна, і за великим рахунком, європейцям вигідно, щоб війна продовжувалась. Бо це хоч якась гарантія, що це дегенеративне не полізе ще когось випробовувати на міцність. А з приходом трампа, для нього всі двері відчинені.
Тому ні, все таки для європеців тут є шкурне питання, а от американцям дійсно може бути по фіг, у них океан і бла-бла.
frumoasa17• 17 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Європа теж різношорстна. У сусіда хата горить і шкурний інтерес це для країн Балтії та Польщі і ще деяких прикордонних держав. Далекий португалець вважає до мене не доберуться. Деякі взагалі вважають, що віддати Україну і їх не зачепить чи як один в Австрії звинувачував, що це ми винуваті, що у них рівень життя падав. І що йому все одно, як закінчиться і що буде з українцями. В Італії, що їм італійцям не потрібна армія, а потрібні лікарні.
І не дуже вони допомагають все той же мізер, щоб нічого не закінчувалося(
annakomasha• 17 июня 2025
Ответ дляludmila905
Удалено администрацией...
ахахааа оце ви шоколадо мертветчуковського бота взули
Wendy Rhoades• 17 июня 2025
Ответ дляfrumoasa17
так, це правда( але якщо війна в Польщі, то вже сусідам Польщі приготуватись. А так звісно ніякий португалець чи іспанець не піде воювати за Литву чи Литвію. Ось і все що треба знати про 5 статтю НАТО.
frumoasa17• 17 июня 2025
Ответ дляWendy Rhoades
5 статтю на застосують щодо східного флангу НАТО. Не здивуюсь, що якщо країни на які нападуть, то ще і виключать з нього в той же день.
Ответ дляona3233
Ніхто в світі не взмозі це припинити, окрім путіна і його банди. Але йому не потрібно це припиняти.
Украина может при достаточном и нужном вооружении. Причем так могут, что население либо не пострадает, либо мало пострадает. Но Запад ссыться давать оружие, им издалека страшнее и выгоднее, чтоб война была у нас, типа такая буферная зона от путина.
Представьте, что Украина уничтожила правление раши, победила, что будет делать Запад?
Ответ дляValentina shop2020
Я уже ничему не удивляюсь ,я считаю идёт массовое уничтожение нации,только кому мы мешаем на своей земле .Нами правит Америка и мы ее должны слушать ,зачем ?отдали все копалины просто так...
еще никто ничего не отдал, все эти подписанные бумажки ничего не стоят, как показала практика.
annakomasha• 17 июня 2025
Порох був при владі, чому не зупинив ворога і знову лізе до влади.ці президенти і привели Україну до війни ,бо це були політичні проекти Росії в Україні , навіть після Майдану гідності , які списали і випродали за кордон всі підводні човни , воєні кораблі , воєні катера , воєні гелікоптери , воєні літаки , ракетні комплекси , ракети , снаряди , патрони , броньовану техніку , танки якими нас зараз і лупасять.Вони знищили боєздатність України , вивели з державної власності всі стратегічні об´єкти ,знищили економіку , екологію , воєні заводи , підсадили державу на багатоміліардні запозичення в доларах ,розділи Україну на голо , перед вбивцями українського народу і запросили їх до України , бо на багату гарно озброєну державу , ніхто і ніколи не нападе .Самий Порошенко як говорив його міністр у 15 році по телебаченні навіщо вони під час АТО продають нове озброєння за кордон .Це не зрада інтересів держави ? Скільки життів можна було спасти .При Порошеркові зірвали 5 воєнних складів де було 4 мільйони тонн боєприпасів на суму 80 міл´ярдів доларів США . Скільки життів можна було спасти ?ви мабуть не пам´ятаєте, що розпочав війну Путін, і зупинити ´ї може тільки він, вивівши війська із України, не пишіть нісенітниці.
anutka-e220• 17 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Так я у вас спросила, вы же воевать хотите.
Пусть границы открывают и такие как вы воюют до последнего, а кто несогласен уезжают
А вдруг вас тут выпустят, а там перестанут впускать.Модет же и такое быть? Тогда куда?
Valentina shop2020• 18 июня 2025
Ответ дляannakomasha
Нас не Зеленський вбиває ракетами і дронами
Но он во многом виноват...
Valentina shop2020• 18 июня 2025
Ответ дляGive us victory
Вот эти рожи должны идти воевать ,а они донаты собирают и находятся же люди которые дают ,глупые