БоВжеВільна• 17 июня в 20:51

Хлопець не вижив.

Дуже боляче сприняла цю новину ...
Муркошечка• 18 июня в 02:46
Ответ дляЗастряла
В таком случае,вероятно это цугцванг.
Любой вариант приведёт только к ухудшению ситуации и уничтожению нации. Пока выглядит увы так
Та ні, це не одне й те саме, бо є шанс на життя і майбутнє, а не загибель мільйонів від голодоморів, репресій і ВОВ
Муркошечка• 18 июня в 02:54
Ответ дляНе їм після шостої
Тримайтесь, не підпускайте так близько до серця, бережіть нервову систему і себе. Бо не вистачить здоровʼя так переживати кожного разу, бо ракети в Україні стали абсолютному нормою, під якими навіть українців женуть на роботу бо запізнення гірше чим осколок в серце..
Знов цей вайб про ’страшних’ українців, десь вже це чули.
Муркошечка• 18 июня в 02:55
Ответ дляТихомандражная
Если до осени власть имущих ничего не сделает для окончания войны-кацапье поразбивает наши города.И условия потом будут еще хуже.
О, нова лякалка від кацапів.
Муркошечка• 18 июня в 02:59
Ответ дляКарусель-весель
Да, но в нашей стране двойные стандарты и черный пиар( ничего святого нет. Про этого парня и его родителей писали все, включая Зеленскую. Называли многие «юношей» в его 31 год и т.д.
С другой стороны насильный отлов мужчин такого же возраста, где их называют «взрослыми мужчинами, ухилянтами», печальный конец жизни, но никто не показывает их родителей, какое у них отчаяние и боль(
Все преподносится как выгодно, повод к пиару, попрошайничеству на фоне трагедии
Ви вже повторюєтесь, про це вже писала ваша колега на початку теми про ухилянтів, юношу, отлов, що ж так товсто працюєте?
Тихомандражная• 18 июня в 07:23
Ответ дляСтильна штучка
Це у вас звідки така інформація?
Так это все знают.На левом берегу был прилет в такой-же завод.
Тихомандражная• 18 июня в 07:25
Ответ дляМуркошечка
О, нова лякалка від кацапів.
Для вас лякалка,а ми в Києві вже яку ніч під атаками шахедів і ракет не спимо.Мабуть ви за продовження війни ,бо в Европі сидите на дотаціях.
Брехушечка• 18 июня в 07:34
Ответ дляМуркошечка
У вас змішалися люди й коні. Всі ці явища мобілізації і смерті від прильотів у будинки породжені тільки агресією кацапів, а у вас тут вже звинувачення українців про ухилянтів, що люди такі страшні, а про кацапів не чичирк
Відпустіть хлопців і не тримайте рабами
Це роблять наші ! Він може б і дома не був, якби тцк не ловили і випускали за кордон
А потім - ой, помер хлопчик !
То це ще я зла ?ага
к.Буланова• 18 июня в 08:19
Ответ дляМуркошечка
Та звюаберіть чвогохуйла і кацапів і ніхто з українців не буде гинути, нікого не будуть мобілізовувати. Понабігала сувора перекладати провину з кацапів, 🤢 просто
Вы так негодуете, что половину букв потеряли, мысль не закончили, но я догадалась что вы пытались сказать. Можете сколько угодно отбеливать Зелень, но он не меньшая тварь чем путлер. Все кто недовольны вашим бубочкой почему-то автоматически должны любить путлера. Странная логика.
Тихомандражная• 18 июня в 08:41
Ответ дляСтильна штучка
Це у вас звідки така інформація?
А вы еще не знаете,почему летят ракеты на Лукьяновку,Святошино,Отрадый,ДВРЗ?Еще не поняли или вам нужно разжевать?И влучают ракеты в близ стоящие дома?Если вы с другого города,то вы не знаете,но зато по умному пишите комментарии.
Муркошечка• 18 июня в 09:58
Ответ дляТихомандражная
За продовження війни кацапи, а не я і українці. Дивно звинувачувати в цьому мене. І я в своєму місті, не виїзжала. А кацапи, щоб сіяти зневіру постійно вигадують, що замерзнем, будем без світла, тепер вже все зруйнують. Не зруйнують, пупок розв´яжеться.
Муркошечка• 18 июня в 10:01
Ответ дляБрехушечка
Відпустіть хлопців і не тримайте рабами
А потім - ой, помер хлопчик !
То це ще я зла ?ага
Ви не зла, Ви сієте зраду і підтримуєте цим кацапів. Із розряду корисних ідіотів, або і кацапка, під виглядом українки. Логічно ж, що якщо не будуть військових в ЗСУ, то українські міста захоплять і жертв буде в рази більше.
Тихомандражная• 18 июня в 10:27
Ответ дляМуркошечка
Так чиюсь картиру вже зуйнували, і не одну.І чиєсь місто вже повністю зруйноване.Але ж не ваше,вам же не болить.І не треба мені писати про кацапські лякалки.Мабуть ви зараз на Заході України ,бо таке б не писали.
Тихомандражная• 18 июня в 17:07
Ответ дляМуркошечка
О, нова лякалка від кацапів.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3730290

Почитайте для общего развития.
Муркошечка• 18 июня в 18:43
Ответ дляТихомандражная
Ну, чого ви мені ставите в вину, що зруйновані міста? Є відповідальні кацапи, срускіє, їх ракети та шахеди літають, їх армія вбиває і це ніяк не залежить від мого місцезнаходження.
Не їм після шостої• 18 июня в 20:31
Ответ дляМуркошечка
Ой ну да, іпсо! Українські роботодавці думають про своїх людей, егеж. Якщо біля тебе упала ракета чи шахед, завтра на роботу, якщо живий, і навіть якщо всю ніч не міг заснути в метро. А то ще гірше, вранці, моя родичка в 5 ранку під шахедами в Василькові на роботу їхати мала, вбив шахед, не можна було запізнюватись, чекала автобус на зупинці…
Муркошечка• 18 июня в 21:19
Ответ дляНе їм після шостої
Не роботодавці, а рабовласники прям, куди там їм до кацапів, які саме ці шахеди направляють на українців, які вбили вашу тітку. А кому в будинок влетів шахед, то тоді винуватий архітектор? А якщо в транспорт, то водій автобуса?