ГейТуда• 17 июня 2025
Якщо вагаєтесь виїзжати чи ні
Сьогодні запитала священника як прийняти рішення. Він сказав, що в Євангелії є відповіді на всі питання.
Богородиця маленького Христа вивезла від небезпеки, коли цар Ірод почав вбивати немовлят. І тоді дорога була дуже важкою, але вона на це пішла.
Може комусь буде ця порада корисна.
Пробачте мені.
Може комусь буде ця порада корисна.
Пробачте мені.
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
мы эту шоколадно мертветчуковскую методичку уже напамять знаем
Маньку знов випустили
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляКоролева ганделику
так почитайте новости. Я не веду статистику, но много
Ви прям, як підороси, відповідаєте. ’Я не рахувала,але знаю. Пошукайте в інтернеті’🤣
Весела пiсенька• 17 июня 2025
Христос не довго жив, прошу помітити. І помер він заради спасіння людей? А навіщо?
ЯниЯ• 17 июня 2025
Автор, тут питання не складные, якщо ви хочете виїхати то спробуйте.Повернутись назад ви завжди зможете.Я от не повернусь, бо я військовозобовʼязана і буду робити все щоб до кінця війни туди не вернутися.Якщо у вас нема такої проблемки, то пробуйте, поживіть закордоном , подивіться як вам , сподобається чи ні, а потім вирішуйте.
Королева ганделику• 17 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
лечитесь, если помогут
Пищалка• 17 июня 2025
.ну такое...
младенца и я б вывезла легко,вот как племянницу сестра вывезла
и той пофиг - вот 3 года уже и она думает что германия ее дом
А я 14летнего подростка вывезла и имею теперь букет псих.расстройств
И вот думаю -мои ли это действия все это запустили?
Да, и думаете что она в итоге тут будет жить? нет, постоянно рвется домой и ездит туда...
Танцепесенная• 17 июня 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Это точно. Чтобы люди убивали друг друга в бессмысленных войнах.
Не цілуюсь з бодуна• 17 июня 2025
Ті хто досі вагаються нікуди вже не поїдуть. Ну доки геть не притисне. За три роки вже весь ресурс внутрішній пішов на виживання. Я от знаю жінку яка повернулася місяць тому, з ерфурта в Київ, з сином, чоловіка у неї немає, нікого немає, мама померла перед війною. Типу я втратила професійну реалізацію і це для мене самогубство. Що тут кому порадиш?
Околовита• 17 июня 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
З вами все добре бажати іншим смерті?
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляКоролева ганделику
лечитесь, если помогут
Як не знаєте, то не звиздіть. Або давайте статистику
Голодаю• 17 июня 2025
Как мало советчицам надо
автор кинула косточку и убежала, а вы грызитесь между собой
Голодаю• 17 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
Ще автор, запитайте у священника, як він пояснить місце, де приходили до Єремії, щоб дізнатись, що скаже Бог - залишатись чи йти в Єгипет?
Автор ни одного поста не написала. И не с целью вам или кому либо отвечать сделала вброс
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
Вам пора клізму і спати. В палату бистро
Пік Антна• 17 июня 2025
Ответ дляРозумна Губка
У нас работа, зарплата и оренда за наш счет
Какое уплотнение ? Приезжайте
Дада. Они приедут и займут, например, ваше рабочее место. Но только согласятся на меньшую зарплату и более скромное жилье . И чем тогда будете платить свою аренду?
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляГолодаю
Как мало советчицам надо
Та задовбали ці кури безмозглі. Настрою і так немає, а вони сруть і сруть
Пік Антна• 17 июня 2025
А она сама вывезла?
Гугл говорит , что ’ по воле Божьей, семья Иисуса смогла избежать этой участи, бежав в Египет. ’
Околовита• 17 июня 2025
Ответ дляФайно Замало
Так интегрированы, что все на этом форуме маячите, в стране проживания форума для трепа не нашлось
А на цьому форумі повинні бути тільки ті, хто в Україні? Можно встигати всюди і на місцевих, і тут. Люди якщо виїхали, то не зобов´язані покидати ресурс, де зареєстровані не один рік
Королева ганделику• 17 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
а вы, на работу, в Европе? Как там, много бабочкам подают?
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
Королева ганделику• 17 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
Удалено администрацией...
Дую на вітер• 17 июня 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Удалено администрацией...
Не нервуй так,а то перекосить
Розумна Губка• 17 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Каким образом они займут мое рабочее место? у меня свой детский клуб для украинских детей ( минисад )
С удовольствием возьму и их детей, не переживайте за аренду, я могу и на работе жить😂 это жилое помещение, но пока мне хватает на всё.
Больше украинцев - больше клиентов
Приезжайте, Украинские магазины есть, кафе есть, садики. Работайте, живите спокойно.
Больше украинцев - больше клиентов
Королева ганделику• 17 июня 2025
Ответ дляДую на вітер
Не нервуй так,а то перекосить
это ты на себя в зеркало посмотрело.
Файно Замало• 17 июня 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Таке напишите, людей спасати! люди з усього обирають тільки ті постулати, що їм вигідні, от якби в нього була дружина і в 33 роки під подолом його ховала, ото був би приклад гідний наслідування.
Аленький носочек• 17 июня 2025
Та не треба цих проповідей, кому треба, той їде, і без непроханих порад
Луковая• 17 июня 2025
Ответ дляЖена миллионера
почему я должна ехать куда то бомжевать?в моем городе все прекрасно и людей тьма
Что это за город?
Луковая• 17 июня 2025
Ответ дляВідповів всім
Автор, Марія не сама була, а з Йосипом. Тобто, в неї була підтримка чоловіка. Розумію, що ви хотіли, як краще, але на жаль, обставини у всіх різні і їх точно не можна підігнати під одну історію.
Вот...выпустили бы мужчин, так тут бы особо никого и не осталось
Файно Замало• 17 июня 2025
Ответ дляЛуковая