Бамбарбия! Кергуду.• Изменено 18 июня 2025
Заламіноване свідоцтво про народження- як швидко замінити? Київ Позняки
Може є якась електронна черга?
рукиЖимолости• 18 июня 2025
99%, що вам воно не треба.
Ви виїжджаєте на постійне проживання закордон?
Латвийские_Номера• 18 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
99%, що вам воно не треба.
В смысле не надо?
Леннон_Жив!• 18 июня 2025
Может хватит уже, успокойтесь!Какой то дурак слух пустил, а вы ведетесь
КАПСЛОЧНИЦА• 18 июня 2025
Актуально наразі) Вчора зі знайомою спеціально пішли в місцевий РАГС, щоб дізнатися (бо теж збираємося з дітьми за кордон). Ті майже з порогу сказали: ’Свідоцтво має бути незаламіноване’. Ось замовили повторне. Але чомусь мені здається, що вони просто перестраховують себе, щоб в разі чого не бути винними.
рукиЖимолости• 18 июня 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
А що вперше?
Пам´ятаю, роки 2 тому всі в аптеку черги на вулицю вистоювали, щоб ліків без рецепта накупити ;)
А я нівроку• 18 июня 2025
Якщо для групової поїздки дитини, то зробіть нотаріальну копію і все. У нас так. Ламіноване і копія.
Нахиба? 17 и 7 лет задаминированны, проехали зэи пролетели за последние 3 года стран 20, за последний месяц выезжали и заезжали в Украину 4 раза, никому нет дела до них. Кстати, недавно видела в инете официальный ответ министерства юстиции по поводу задаминированных свидетельств - нет никаких ограничений по ним!!!
Латвийские_Номера• 18 июня 2025
Ответ дляСвята
Автор, уже есть куча официальных объяснений. Заламинированные свидетельство никто не отменял. Единственное когда оно должно быть бумажным, это если вы едите на пмж
И на внж и для брака
Пузата Хата• 18 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А мене, на ксероксі, одразу попередили, і запропонували покласти в файлик.
Бамбарбия! Кергуду.
• 18 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так а довго триває процедура?
Черги?
Екатерина3030• 18 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
не підкажете яка ціна нотаріально завіреної копії
НаБалКоніХодять• 18 июня 2025
Вчера была в цнапе, по другому вопросу, оператор сказала, что это услуга месяца, все делают новые свидетельства, предложила записать на выдачу. По её словам, на таможне заламинированные документы не пропускают. Кстати, может кому будет полезно, в Харькове не все загсы дают выписки и повторно свидетельства + огромные очереди. Эти же документы можно спокойно заказать и получить в цнапе, но предупредили, что ожидание до 2-3х недель.
Малинка• 18 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
В Україні ламіновані визнаються. В Європі ні
Потринділиця• 18 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Немного включайте критическое мышление и научитесь пользоваться своими правами
Потринділиця• 18 июня 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так а довго триває процедура?
Черги?
Автор, не треба ніякого іншого свідоцтва.
І не разгоняйте паніку.
Їхала декілька днів тому, нікому ваша ламінація не потрібна. А тих хто розганяє паніку, шліть нах. І трохи думайте перед тим, як панікувати.
І не разгоняйте паніку.
А я нівроку• 18 июня 2025
Ответ дляЕкатерина3030
За саму копію ціну не підкажу. Бо для групової поїздки робили дозвіл від обох батьків на керівника групи і засвідчували копію. Нам це коштувало 800 грн
Ms. Любмая жена• 18 июня 2025
Автор, в дии закажите, сделали за неделю и прислали по почте. Дия с компанией, не приложение
А я нівроку• 18 июня 2025
Я теж сама як їду з дитиною, то несу відповідальність за документи і інші орг моменти. А як їде дитина сама з групою, супроводжувач перестраховується і вимагає.
...аяприкольная• 18 июня 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Тобто треба йти в рагс і там замовляти? Чи можна в цнап?
Бамбарбия! Кергуду.
• 18 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
Теж цікавить
...аяприкольная• 18 июня 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
И на внж и для брака
А для цього береться дублікат?
Пез Году Неделя• 18 июня 2025
Правильно, для выезда и путешествий можно и заламинированное, если будете учиться и выезжать за границу/ то для перевода они не признают заламинированные, как документ.Апостиль, тоже на заламинированном Вам не поставят. Лучше, чтоб было без ламинации, и пока такая возможность есть, стоит ей воспользоваться.
Бамбарбия! Кергуду.
• 18 июня 2025
Ответ дляПез Году Неделя
А куди звертатись? І як довго це роблять
Зубная фея• 18 июня 2025
Якщо вам просто для тимчасового виїзду закордон, то підійде заламіноване. Декілька днів тому перетинала з сином кордон, все ок.
КАПСЛОЧНИЦА• 18 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
Вона замовляла в РАГСі.