Котя_люлю• 18 июня 2025

Життєва ситуація як в кіно

Просто цікаво почути думки різних людей, бо мої дуже неоднозначні.

Моя знайома вийшла заміж минулої весни. Вони з чоловіком з різних міст, спілкувалися до цього десь півтора року, кожного місяця він приїжджав до неї на декілька днів ну і т.п. у неї є дитина і у нього також, погодки. Мати його дитини позбавлена батьківських прав. У нього робота командировочна, тобто він працює в місті, потім на деякий час його можуть відправити в командировку на тиждень-півроку наприклад, раніше це були і довші командировки. Короче мати, через своє пияцтво, дитину занедбала за пів року, поки він був в командировці, дитина важила менше норми, і інші похідні, то її позбавили батьківських прав. Потім дитина його жила з бабусею і коли він був вдома, то і з ним.
Знайома моя з його дитиною звісно познайомилася до весілля, декілька разів "наречений" приїжджав з нею. Дитині 10 років. Наречений їй сказав, що у дитини епілепсія, ну знайома сприйняла це як данність. Після весілля вона зі своєю дитиною переїхали до чоловіка, вірніше вони орендували окреме житло. І почалося повсякденне життя. Знайома почала займатися обома дітьми, одяг, лікування, тобто повноцінний догляд і за його дитиною. Але поступово почали вилазити нові приколи. Тобто його дитина почала поводити себе не дуже адекватно скажемо так. Підсипала сіль у крем для обличчя, брала і псувала речі знайомої, і багато іншого. Через декілька місяців сумісного життя, дитина сказала, що робить це спеціально, щоб знайома поїхала, а приїхала її мама (хоча мамі вона не впала). І як би знайома не старалася, ставало тільки гірше. Дійшло до того, що ця дитина почала спеціально приходити у спальню знайомої і (вибачте) пісяти то на ліжко, то на штори, то на килим (тварин в домі немає), та і зрештою вона сама зізналася. Короче це дуже стисло, бо там були ще погрози себе вбити, вбити знайому, постійні розповіді в школі, що вона як прислуга в домі і т.д. Знайома дуже добра, в тому, що вона максимально намагалася створити дитині сімейну, люблячу атмосферу - впевнена на 💯.
В результаті через рік такого життя, чоловік вирішив зробити тест ДНК, як йому радили рідні ще відразу після народження дитини (той шлюб був по "зальоту"). І виявилося, що це не його дитина. І тепер він хоче анулювати батьківські права через суд і щоб дитину забрали родичі її матері.
Короче я в шоці, дуже шкода, що у дитини така доля, всі її розлади через пиющу матір, та типу батька, що через роботу не услідив. Але з іншого боку я більш спокійна тепер за знайому, бо виховувати абсолютно чужу дитину з розладами та агресією - то покласти життя на це все, а у неї ж ще є своя дитина, яка теж потребує маму...
Сюжет драматичного фільму((.
66сезон666серия• 18 июня 2025
Ответ дляКотя_люлю
Та наче і розумієш головою, що треба ігнорити, але іноді не виходить)
Це троляки,форум підтримують.
Вам в ФБ,телеграм.
Кишмишная Мая• 18 июня 2025
Ответ дляRemensa
Тому що завжди дитина чоловіка - гімно, а дитина жінки - золото.
Нет. Там просто мама науськивала детей. Но старшая девочка могла отделять ’мух от котлет’. А младшая -нет. Претензии девочки были, что папа теперь должен вернуться к маме.
Сразу скажу, это Германия, и отцы очень , в основном, ответственны и участвуют в жизни детей даже после развода.
Рая Ивановна• 18 июня 2025
Самое смешное если этот ребенок гнал тоже самое чтоб лишить мать родительских прав
Та_шо_ж_таке• 18 июня 2025
Надеюсь, вы это все выдумали. В любом случае ребенка жалко, его предали все, а у мачехи не хватило ума и характера переломить ситуацию.
Та_шо_ж_таке• 18 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Почему дурню?. Вы думаете таких ситуаций в жизни не бывает.
Моя знакомая с мужчиной рассталась, потому что его младшая дочь не приняла её. И это они вместе не жили. Мужчина был давно в разводе с женой. У жены был кавалер, но разошлась она с ним. Вот тогда девочка и начала ’отмачивать’.
И родителям религия запрещает обращаться к психологам.
автор Котя_люлю • 18 июня 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В ситуації моєї знайомої психолог був присутній. Я вище писала
Та_шо_ж_таке• 19 июня 2025
Ответ дляКотя_люлю
И они трое взрослых и психолог не смогли справиться с ситуацией? Какая-то демоническая девочка) или Родителям не так и нужно было справляться.