Апрель Ивановна• 18 июня 2025
Консультація в поліклініці Охматдит м.Київ
Підкажіть, будь ласка, може хтось останній раз там був нещодавно - чи обов´язково потрібно направлення від лікаря? Чи можна потрапити на безкоштовну консультацію без направлення, якщо в цей день будуть місця в спеціаліста?
к.Буланова• 18 июня 2025
Ми були там давно. Без направлення не приймали взагалі, хіба в приватному порядку лікарю на карман дасте. З направленням довго чекали на запис.
Апрель Ивановна
• 18 июня 2025
Ответ дляк.Буланова
Давно я теж була, так само як у Вас було.. але чула у них були зміни, нова система і все таке, то може щось змінилося .. дякую за відповідь
Апрель Ивановна
• 18 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
смотря какой специалист
Дитячий гінеколог і хірург
Мама Карло• 18 июня 2025
Дитячий гінеколог є на вул. Урлівська, 13 (там їх навіть два і оба хороші). Вони приймають без направлення і безкоштовно. Стосовно хірурга не підскажу
Апрель Ивановна
• 18 июня 2025
Ответ дляМама Карло
Дуже дякую!
Апрель Ивановна
• 18 июня 2025
Ответ дляНатали м
ми були відносно недавно. час бронювала через їх сайт, досить зручно, але нас заставили оформляти на місці мед карту і для деяких спеціалістів потрібно було їх направлення від їх терапевта.
О, дякую! Тобто Ви приїхали без направлення, а його на місці Вам виписував їх терапевт? Я правильно розумію? Мене викидає на сайт h24.ua, там типу записуватися, але там треба вказувати номер направлення...
Шалена красуня• 18 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Так а вы попробуйте это поле оставить пустым, иногда так проходит.
даёт ? нет ?
Апрель Ивановна
• 18 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
даёт ? нет ?
Спробую, дякую! Так не пробувала...
Шалена красуня• 18 июня 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Спробую, дякую! Так не пробувала...
ну в принципе конечно, на всякий случай лучше иметь направление. может ваш семейный может создать по Вайберу ?
Апрель Ивановна
• 18 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
Вона зараз працює без медсестри, народу куча, найближчим часом все зайнято, до неї так просто не попасти, а відволікати в робочий час не хочеться, бо в неї і так завал повний(( може спробую через іншого лікаря взяти, дякую!