КоролеВешна• 18 июня 2025

Що допомагає вам скоріше починати займатися спортом?

Апофиозная• 18 июня 2025
Відображення в дзеркалі
вре_Динка• 18 июня 2025
Підбити друзів і стартонути з кимось за компанію
Кусачая Я• 18 июня 2025
Чого скоріше? Ми ввечері їздимо до спортзалу
миссДавеча• 18 июня 2025
Миофасциальный синдром. Без спорта у меня дикие головные боли и боли в спине
Леся Українка• 18 июня 2025
Подруги за компанію. До чого тут фіолетові морди кругом, не розумію)
Попихтю та й годі• 18 июня 2025
в мене без спорту болить спина, тому це необхідність)
Сонячний зайчик• 18 июня 2025
Бачити результат, краще себе почувати. Компліменти від людей думка яких для мене важлива
Marmu• 18 июня 2025
у мене все заплановано - ходжу на групові танці та на індивідуальні заняття з кінезіотерапії. тому ходжу у чітко встановлений час)
dulenok• 18 июня 2025
пока ничего
Продавчиня кіз• 18 июня 2025
Возраст. Надо заниматься собой. Не хочется терять красоту тела. Муж мой тоже занимается спортом больше меня. Хочется похудеть. Тем более начинается климакс со всеми вытекающими. Спорт и вес поменьше в помощь
Танго утрьох• 18 июня 2025
сфоткать себя
после глянуть на фото
расстроится и бежать в зал
автор КоролеВешна • 19 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Сонечко,силові вправи виконуй,лапа моя,си-ло-ві,берем гантельки і вперед!