Хитрушка-чекушка• 13 июня в 09:56
Что помогло вам улучшить осанку?
Какой вид спорта?
Пилосмок працює• 13 июня в 09:57
Упражнения с ютуба и контроль круглосуточный,держать спину ровно.
bespe4na_mavpa• 13 июня в 09:59
Йога, пилатес, причём буквально за месяц, когда пробовала оба занятия, а сутулилась 30лет до этого
Последний вагон• 13 июня в 10:02
В мене сколіоз, тому за моєю осанкою був контроль з дитинства. До сих пір тримаю спину рівно.
Бубль Гум)• 13 июня в 10:09
Дивно, що ніхто не написав про ЛФК і тренажери. Якщо проблем особливо не було, то можливо, йога допоможе. Але лордоз мені йога не прибрала, та й в принципі важко укріпити м´язи виключно за рахунок роботи з власною вагою. Тут потрібно коригувати положення скелету, стабільність і зміцнювати м´язи. Як цьому допомагають танці, для мене загадка (бо частіше за все ви качаєте м´язи, так, безумовно, але ви робите це в неправильному положенні, тому що жодні танці не працюють з поставою самі пл собі, всі професійні танцюристи ходять додатково в зал)
Бубль Гум)• 13 июня в 10:15
Авторко, ЛФК і тренажерка, бажано в спеціалізованій установі по типу Інституту вертебрології. Усе інше — просто для загального розвитку і власного дозвілля
Бандитка Сью• 13 июня в 10:17
силовые тренировки в спортзале...лежание на валике9есть ролики на ютуб
Бандитка Сью• 13 июня в 10:18
и еще много людей не правильно ходят-они выпираю задницу назад, а спиной ’идут’вперед, от этого нагрузка большая на позвоночник и усталость держать спину
Дюймовочка• 13 июня в 10:26
Ответ дляБубль Гум)
Не правда. Я 2 роки відвідую різні заняття і дійсно перестала сутулитися. Якщо в автора ця проблема, то якраз систематичні заняття допомагають
Бубль Гум)• 13 июня в 10:57
Ответ дляДюймовочка
Можливо, якщо у вас ідеальні м´язи і хребет, вам достатньо ’різних занять’
БезВзяток• 13 июня в 11:18
Любая гимнастика и упражнения дома.
Упражнений для спины много в ютуб.
Главное делать постоянно
Упражнений для спины много в ютуб.
Главное делать постоянно
Хитрушка-чекушка
• 13 июня в 11:20
Ответ дляБандитка Сью
Ну у меня гиперлордоз и просто самоконтролем это не убирается