ШанельКуКу• 18 июня в 18:10

На УЗІ сказали, що дівчинка, я засмучена…

Була на першому УЗІ , сказали, що дівчинка. Я дуже хотіла хлопчика. У мене 1 хлопчик (10 років) і 2 дівчинки (12 і 6 років) є. Хотіла дуже хлопчика. Я і сина більше люблю, ніж дочок. Він добрий, уважний. А старша дочка нагла, я її не люблю, хамка. Молодша жадна, капризна.
Зараз дуже засмучена, не знаю, що робити. Діти в мене вже є. Дуже захотіла хлопчика. Мені 45 років. Більше вагітніти не буду. Що робити? Аборт?
МеняАЖтрусит• 18 июня в 18:11
Аборт,
Ну нафіг таку маму мати.
наКоблучках• 18 июня в 18:11
Зверніться до психіатра. Терміново
Черный Ловелас• 18 июня в 18:12
Мать года.
автор ШанельКуКу • 18 июня в 18:12
По вашим відповідям ще гірше стає.
Самая СоветЧиваЯ• 18 июня в 18:13
Зрозуміло, що троль, але вам самій нормально такі теми придумувати? Для вас це весело?
Смайлик• 18 июня в 18:13
Ответ дляШанельКуКу
По вашим відповідям ще гірше стає.
Сподіваюсь хоч чоловік у вас адекватний і любить всіх дітей
Смайлик• 18 июня в 18:14
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Теж про це подумала. Але на жаль і дурних-недалеких вистачає
Крошка Енот• 18 июня в 18:14
я також засмучена.
за вашу доньку, не пощастило їй мати адекватну матір, ой як не пощастило.
автор ШанельКуКу • 18 июня в 18:15
Ответ дляСмайлик
Всіх любить, але 4 не хоче через фін навантаження. Це я його умовила, хотіла сина є. А пролетіла…
сладкий_ноябрь• 18 июня в 18:16
Я вважаю, що ви повинні були перевʼязати труби після народження першої дитини.
ПампушОК• 18 июня в 18:17
Я кандидат на усыновление. Можете мне отдать девочку, я не против
Непонятно• 18 июня в 18:17
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
👍Какой бардак у человека в голове такое сочинять
автор ШанельКуКу • 18 июня в 18:19
Шкода, що немає адекватних відповідей. Всі пишуть про розводи.
Сиренькая• 18 июня в 18:19
Ответ дляШанельКуКу
По вашим відповідям ще гірше стає.
Ви так не переживайте, ще можете встигнути на один захід, можливо буде хлопчик і підете на пенсію в 50
Ластовиння• 18 июня в 18:19
Может ошиблись? Какой срок у вас?
Країна мрій• 18 июня в 18:19
Так у вас же хлопець пропав після сексу в темі нижче. Троляка
автор ШанельКуКу • 18 июня в 18:20
Ответ дляЛастовиння
Может ошиблись? Какой срок у вас?
13 тижнів.
Мир Мир Мир!• 18 июня в 18:21
Ответ дляЧерный Ловелас
Мать года.
Тролль года.
Тут все прекрасно, и 4й ребенок, и одного любит, второго поносит, и вишенка - 45 лет. 😂
Самая СоветЧиваЯ• 18 июня в 18:21
Ответ дляШанельКуКу
Було б адекватне запитання, були б і адекватні відповіді.
Міряно-переміряно• 18 июня в 18:22
Троллите не очень...
Брюлик в стразах• 18 июня в 18:24
Ответ дляШанельКуКу
а ви адекватна ? дякуйте, що вам стримано відповідають, а не так, як ви того заслуговуєте.
Не стесняюсь• 18 июня в 18:25
Ответ дляШанельКуКу
13 тижнів.
А хто вам аборт буде робити?
Грабля• 18 июня в 18:26
Кто-то, реально, на такой тупой троллинг ведётся?
автор ШанельКуКу • 18 июня в 18:26
Хіба немає випадків, коли роблять аборт після того, як дізналися стать???
автор ШанельКуКу • 18 июня в 18:27
Ответ дляНе стесняюсь
А хто вам аборт буде робити?
За гроші зроблять.
Брюлик в стразах• 18 июня в 18:27
Ответ дляШанельКуКу
є. хворі мізки мамашам вичищають.
Lacrimo• 18 июня в 18:32
Трольна тема: коли видно стать - ніякий аборт не зробити уже. До 12 тижня стать не гарантована від слова 50/50. Треба вчити теорію.
Шальная коклетка• 18 июня в 18:34
Ответ дляЛастовиння
Может ошиблись? Какой срок у вас?
45 лет
ЧупакабраЗеБест• 18 июня в 18:40
Ответ дляШанельКуКу
По вашим відповідям ще гірше стає.
а срок какой? мне два раза говорили про первого ребенка что девочка. родился мальчик.
ЧупакабраЗеБест• 18 июня в 18:41
Ответ длясладкий_ноябрь
это как? после естественных родов что ли просить наркоз и полостную операцию делать? или что ?