Продавчиня кіз• Изменено 18 июня 2025
У вас бувало так, що ви не змогли жити в квартирі, де…
…наче все норм, але є нюанси. Наприклад залізниця в 300 метрах від дому, і вам обіцяли, що поїзди будуть ходити рідко, а виявилось, це неправда, і воно грохочуть навіть вночі, і не тільки електричка, а товарні. Або наче хороший район, але навколо з магазинів - одне напівдохле АТБ з касирами, які роблять вигляд, що ти завалився до них додому, і вони вкрай цьому не раді. Три каліки продають овочі і фрукти втридорога, відносно того, що воно все і так недешеве. Або наче і ремонт зроблений в квартирі, але навколо одні дзеркала (не знаю, чи то, щоб простір розширити, чи то, щоб собою любоватися). І це мало того, що небезпечно під час прильотів, так ще й доводить до сказу від того, що я на кожному кутку, в кожній кімнаті у дзеркалах на повний зріст бачу, яка я страшна, стара і жирна (освітлення відповідне). Або що коли тобі показували квартиру, в ній була повністю вимкнена електрика, а коли ти її ввімкнув, то виявилося, що по стінах щось пищіть, якісь блоки проводки, наче зарядний, який забули в розетці, і цей писк зводить з розуму, а пропадає, коли вимкнути електрику. А ще вид з вікон відкривається з одного боку на тюрму, а з іншої сторони будинку кладовище. Що на вікнах тут ролети, які від сонця взагалі не захищають, а повісити карниз зі шторами - зась. Що газова плита якась зламана, хоча стверджують, що працює, а газ в ній ледь їде, ковшик закипʼятити іде півгодини. За договором маємо жити тут рік, але за рік я з розуму зійду, на цій квартирі настояв чоловік, бо йому важливо, що відносно безпечний район. Є купа іншої фігні, але вона терпима. Що б ви робили на моєму місці? Чесно кажучи, тільки заїхали, а мені вже хочеться звідси скоріше звалити, незважаючи на те, що ціна дуже хороша за той ремонт, який тут є.
Викупана• 18 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
У вас таке було? Що то виявилось?
ні, не було. мені достатньо уявити.
Пожмаковна• 18 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Сусіди - то страшне. Навколо сімʼї з малими дітьми, в кожній по двоє-троє, це окремий кабздець
Ну они же не знали , когда рожали детей , что вы там поселитесь и вас это будет раздражать . А то бы обязательно с вами согласовали . Простите их .
Полонянка SexShop-а!• 18 июня 2025
По поводу писка - могут пищать некоторые светодиодные лампочки. Их можно просто заменить.
Если это именно писк, а не треск. Треск - это кз
Продавчиня кіз
• 18 июня 2025
Ответ дляМіняйловна
Зачитала чоловіку, він сказав що найбільша проблема з проводкою, не повинно нічого пищати. Може викличте електрика, справді
Я теж так думаю, якось воно здається, що може коротить…
Полонянка SexShop-а!• 18 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
А вот если Вы слышите треск, то это место нужно сразу обесточить и вызвать электрика.
Продавчиня кіз
• 18 июня 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні, там саме писк, ніби в стіні. Раніше було, коли включала все, тепер навіть коли пара рубильників включено, все рівно пищіть…
Яжбоматусяблін• 18 июня 2025
Мы так сняли дом в декабре, жд оказалось за забором, метрах в 10ти от окон, искры летели в патио от этих товарняков. Расс орали контракт на следующее утро после первой ночёвки.
Весняний Марафон• 18 июня 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Дякую, може і на вікна наліпити їх? бо сонце постійно шпарить в квартиру(
Та купіть рулонні термо штори блекаут і буде вам щастя.
Пешеходик• 19 июня 2025
Я не смогла жить в квартире на Анны Ахматовой, где больная на голову хозяйка квартиры (кстати выехавшая в РФ, а квартиру больше 100 кв. метров сдавала ее мамаша, при этом еще и субсидию оформившая, а квартиру тетка у бывшего мужа военного отжала при разводе) снесла стену на кухне, чтобы ее увеличить. В итоге 2 стены на кухне оказались - в один кирпич со степлопакетом в одно стекло, то есть вместо нормальной стены - стена застекленной лоджии. При этом окна не обычные, а почти до пола. Батарея не обычная, а 25-30 см высотой всего.
Топили по максимуму, включали теплый пол и духовку. Счета за отопление и электроэнергию были сумасшедшие. Квартира не прогревалась.
Утром на кухне было 12-13 С.
В спальне ночью выше 16 температура не поднималась. Было 14-15С в среднем. Спали в теплой одежде, в шапках.
Весной мы бежали с той квартиры, прожив всего полгода, роняя тапки.
Жильцы перед нами кстати сбежали точно также. Жалко сообщения секретного, что надо делать ноги из этой квартиры, не оставили ни на потолке, ни на стенах, ни в морозилке.
Утром на кухне было 12-13 С.