Мама Чели• 18 июня в 20:36

Які ліки або методи вам реально допомогли при сезонній депресії?

ХаДиДиШь• 18 июня в 20:38
послушаю
забиякина• 18 июня в 20:41
Коли сезон депресії?
Анонім Секретар• 18 июня в 20:43
В мене сезонне безсоння, зазвичай в грудні. Допомагають віт Д (починаю приймати з першого жовтня) та потім як починається безсоння підвищую дозу віт Д, додаю магній та мелатонін на місяць
Само_достаточная• 18 июня в 20:54
Розкажу Вам, що допомогло мені після переїзду, після війни фактично. Так було хижо, що думала все - кінець. Депрес повний і темний. Але-почалося навчання і я зрозуміла, що це повністю мене захопило та зацікавило. Здала все на 5 із 6 (мову), підтвердила дипломи, влаштувалась на роботу перекладачем. І це я обожнюю. Переклад людям - це опосередкована терапія, де я (в тому числі) працюю над тим, щоб відпускати і переробляти, переживати заново свої проблеми і біль. Тож рекомендую від душі зрозуміти, що Вас могло б зацікавити, і туди, саме у той напрямок, спробувати перенаправити свою енергію.
Стрекозей• 18 июня в 21:07
Ответ длязабиякина
Коли сезон депресії?
тогдалия• 18 июня в 21:08
Ответ дляСамо_достаточная
Ви перекладач за освітою? Чи вивчили мови з нуля? Яка цікава і надихаюча у вас історія!!!
Черный Ловелас• 18 июня в 21:08
Бухло помогло.
Кринжова баба• 18 июня в 21:09
магне В6
Как нефиг делать• 18 июня в 21:12
Біг.
Витягувати себе на вулицю і бігти
З кожним днем легше
Хороші вітаміни.
Криниця щастя• 18 июня в 21:35
Депрессия это диагноз. Что-нибудь может помочь от плохого настроения, от хандры. Депрессия это биохимия мозга. И она требует лечения.
Само_достаточная• 19 июня в 07:42
Ответ длятогдалия
Дякую. Я працювала в комунікаціях, за освітою філолог. Але цю мову, з якою працюю, вчила абсолютно з 0