грешница кающаяся• 17 апреля в 20:47

Це ми так розуміємо, і є «план перемоги»…

Стирати українське населення, в першу чергу чоловіче, і генофонд країни... паралельно заселяючи замість них трудовими мігрантами із інших країн.
Поки українських чоловіків будуть як скот відновлювати на вулицях, іноземці будуть керувати, працювати і заселяти країну.
І закони для них будуть прийматись окремо…захищаючи права будь кого з них, але не права і свободи, і життя самих українців!
А ще, бажано воювати мінімум до 2030 году. Бо ж Європі треба підготуватись «до війни». А українцями жертвувати їм усім не шкода…
Ви дійсно ще вірите, що ці «особи» колись ставили мир чи перемогу своєю цілю?
Ви дійсно вірите, що вони переживають за Україну, чи той самий Донбас.. При цьому збираючись стерти ще сотні тисяч людей в війні без будь якої стратегії?
Це просто вже знищення української нації!
З усіх сторін!(с)
The best offer• 17 апреля в 20:49
До людей дошло, что происходит, умирать за этих двушников на маскву больше никто не хочет и они придумали 100500 наступ из белорашки.
Примитив на уровне кралврала 95

alex-3f3c• 17 апреля в 21:49
100% всех мужчин в землю под прапора, а сюда мигрантов с Сомали и Пакистана на их место, прям в готовые квартиры с женами детьми и тещами
Natalie 81• 17 апреля в 21:51
Путин же сказал,что в этот раз с украинским вопросом будет решено ,теперь у нас вместо украинцев будут жители Негерии ,Бангладеш,и т.д