Ms. Iphone• 18 июня 2025
Мене сьогодні разом з дитиною майже збила машина
Я була на тротуарі з дитиною , дитина в колясці (вік 9 місяців). Нам зателефонувала бабуся, і я нахилилась до дитини, щоб вони привітались. І тут я відчуваю ззаду тиск на мене, по інерції я падаю на коляску, кричу, розуміючи що це машина. Коляска перевертається, дитина в ній падає на бік. Я злякалась до смерті за своє маля.
За кермом була дівчина, років 25-27. Вона здавала назад, і наїхала на мене.Почала вибачатись і сказала, що "завтикала"... перша моя реакція, це шок і зрозуміти що з дитиною. Малий добряче злякався, але не постраждав. Я його заспокоїла, і хотіла визвати поліцію. Дівчина водійка теж була налякана, провину свою визнала і запропонувала гроші. Я у стані афекту сказала, що мені гроші не потрібні. Хвилин через 10 я зрозуміла що поліцію не хочу викликати, що всі живі. І я пішла собі по тихеньку в парк, а вже там зрозуміла, що в мене через штани розбиті коліна, сині лікті і коляска наша стала трохи коситись. Пройшло кілька годин, а мене не відпускає цей стрес. Порадьте, як відволіктися і не думати про те, що я могла б втратити найдорожче що в мене є.
всемВсёИмного• 18 июня 2025
Ответ дляMs. Iphone
У мене окрім синців нема більше нічого, малий впав, з коляски не випав, наче фізично не постраждав. Але дуже злякався, і кричав не своїм голосом. Дякую
’в мене через штани розбиті коліна’
Тобто, коліна вже загоїлися
Ms. Iphone
• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Поліцію потрібно викликати ЗАВЖДИ!!!
Про злочини потрібно повідомляти ЗАВЖДИ!!!!
І ніколи не замовчувати
Я і хотіла, а потім подумала, що всі живі, майже здорові. І що поліція приїде, протокол, потім треба їхати в лікарню на засвідчення травм, волокита паперова і т.д. от і передумала
Ms. Iphone
• 18 июня 2025
Ответ дляГейСюда
Недалеко от нас недавно ребенок погиб. Родители оставили 3 летку на 11 летку. Дети играли на улице и младший сидел между машинами. Водитель наехал на ребенка, сдавая назад, а потом еще раз уже сдавая вперед. Ребенок погиб, к сожалению. Второго у родителей скорее всего тоже отберут.
Читаю і холоне все. Я б не пережила втрату своєї дитини
Алина-1240• 18 июня 2025
Надо было взять деньги и побить морду. Штраф так не отрезвляет как клумаки
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляMs. Iphone
То треба було взяти в неї тисяч 5 $ щоб не втикала
Алина-1240• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну эт уже беспредел)))20000 грн и морду влупить)
Ms. Iphone
• 18 июня 2025
Усім дякую, хто підтримав. Піду спробую заснути. Сьогоднішній випадок навчив, що безпеки ніде нема. Що життя може за секунду обірватися, а ти ще не встиг цього зрозуміти.
НеВРотик• 18 июня 2025
Неимоверно глупо отказываться от денег. У вас дите упало - вы такая гордая: деньги не нада!
Деньги надо было взять по максимуму - это видимо то, что в кошельке у нее лежало. После этого надо было вызвать полицию.
Ну и тротуар около дороги - не лучшее место для базаров по телефону и для остановок с коляской.
НеВРотик• 18 июня 2025
Ответ дляMs. Iphone
Там бордюри були низькі
Скорее всего баба на джипе была. Джип легко на бордюр заезжает.
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
В якому сенсі безпрєдєл? Безпрєдєл на людей на тротуарах наїзджати
Черный Ловелас• 18 июня 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ребенок цел самое главное наверное в итоге.
Алина-1240• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Цена этого 20 ка и битый нос)
Кондуктор автобуса• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Поліцію потрібно викликати ЗАВЖДИ!!!
І ніколи не замовчувати
Преступление - это когда минимум средней тяжести телесные повреждения (ст. 286 УК).
К счастью, этого здесь нет и не описано.
Лёгкие телесные в результате невнимательности водителя - это административное правонарушение, а не преступление.
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Цена этого 20 ка и битый нос)
Ціна вашого життя 20 тис грн? Ну ок
ИграйМойГормон• 18 июня 2025
Камеры поднимайте и ищите ее
Вы странная
Она завтра таки задавит кого-то
Вы странная
Она завтра таки задавит кого-то
Цікавий писочок• 18 июня 2025
как у вас оказались разбиты колени, если вы на коляску завалились ?
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Серйозно? Нормальний адвокат думає по іншому
Бегущаяпо• 18 июня 2025
Ответ дляMs. Iphone
На тротуарі я маю право завтикати, хлча я не втикала, вона не має права на нього заїжджати
Вибачте, але поки Ви мама маленької дитини, ’втикати’ не можна ніколи - завжди потрібно бути на чеку. В жодному разі не звинувачую Вас, але і на тротуарі небезпек теж вистачає.
Алина-1240• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ціна вашого життя 20 тис грн? Ну ок
Ну не жизни, чуть цоканула)по беспределу тоже не хорошо
Кондуктор автобуса• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Серьезно.
Нормальный - это какой?
У него есть альтернативная версия ст. 286 УК?
Так веселят местные юристки
Нормальный - это какой?
Так веселят местные юристки
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Я взагалі не розумію про що мова, я б з тої баби три шкури спустила. Ненавиджу тупих кур за кермом трьох тонних вбивць і їх тупі оправдання- завтикала.
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Серьезно.
Нормальный - это какой?
Так веселят местные юристки
Нормальный - это какой?
Так веселят местные юристки
Ой, все.
Не завтикуйте!
Цікавий писочок• 18 июня 2025
Ответ длявсемВсёИмного
’в мене через штани розбиті коліна’
Тобто, коліна вже загоїлися
то разбитые, то просто синяки. там диагноз не установлен, но сотрясение точно есть.
Алина-1240• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ж написала-20 и битый хорошенько нос) после второго наука на всю жизнь, круче автошколы😊
Кондуктор автобуса• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, все.
Не завтикуйте!
Лучше вы завтыкайие в редакцию ст. 286 УК.
Никогда не поздно заниматься самообразованием.
Но адвокат может и бить себя в грудь, чтобы внести в реестр это дело. Он за это деньги получает. Если недобросовестный, то будет подбивать клиента лезть в бесперспективное дело ради гонорара.
Анютины ласки• 18 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я с вами. Автор наверно совсем молоденькая и не сообразила
Птица секретарь• 18 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Я правильно понимаю она сдавала задним ходом?
ага, на тротуаре)
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляАнютины ласки
Навіть якщо в неї повнопривідний джип це треба газанути щоб виїхати на бордюр. Завтикала вона