Ms. Iphone• 18 июня в 23:21

Мене сьогодні разом з дитиною майже збила машина

Я була на тротуарі з дитиною , дитина в колясці (вік 9 місяців). Нам зателефонувала бабуся, і я нахилилась до дитини, щоб вони привітались. І тут я відчуваю ззаду тиск на мене, по інерції я падаю на коляску, кричу, розуміючи що це машина. Коляска перевертається, дитина в ній падає на бік. Я злякалась до смерті за своє маля.
За кермом була дівчина, років 25-27. Вона здавала назад, і наїхала на мене.Почала вибачатись і сказала, що "завтикала"... перша моя реакція, це шок і зрозуміти що з дитиною. Малий добряче злякався, але не постраждав. Я його заспокоїла, і хотіла визвати поліцію. Дівчина водійка теж була налякана, провину свою визнала і запропонувала гроші. Я у стані афекту сказала, що мені гроші не потрібні. Хвилин через 10 я зрозуміла що поліцію не хочу викликати, що всі живі. І я пішла собі по тихеньку в парк, а вже там зрозуміла, що в мене через штани розбиті коліна, сині лікті і коляска наша стала трохи коситись. Пройшло кілька годин, а мене не відпускає цей стрес. Порадьте, як відволіктися і не думати про те, що я могла б втратити найдорожче що в мене є.
asjaua• 19 июня в 00:14
Сьогодні на переході малий велосипедист років 7-8 мені ледь розрив дупи не організував. Я теж пішохід і це чудо на вєліку вилітає на смугу, а я його за плече смикнула до себе на тротуар разом з колесами, мабудь синець буде, хватка на переляку сильна. Переходили потім на зелене разом, я його сварила і очікувала на галас його батьків що обідила квіточку, але їх не було
Застряла• 19 июня в 00:19
Ответ дляasjaua
правильно сделали
Тушьмушьнюшь• 19 июня в 00:20
Ответ дляMs. Iphone
В сенсі нікого, а очі протерти і добре подивитись?
Ви знаєте, що таке мертва зона?
Вам наука: говорити по телефону вдома, в безпечному місці, а не посеред дороги. У вас там велодоріжки нема, наприклад? Люди, які йшли, мусили вас обходити? В процесі руху ви створили перешкоду.
Подумайте про це.
asjaua• 19 июня в 00:20
Ответ дляЗастряла
правильно сделали
Не було часу вирішувать, руки без аналізу самі схопили.
Біле пальто• 19 июня в 00:27
Ответ дляasjaua
Я в Германии 2 года. Меня велопесдисты сбивали 43 раза
Котогосподиня• 19 июня в 00:28
У таких випадках краще одразу викликати поліцію, або брати багато грошей на лікування. В номера записати чи сфоткати. Тоді це ваша страховка від першого шоку.
ГугелП@лАмался• 19 июня в 00:29
Ответ дляMs. Iphone
Ви нагнулися до коляски, стоячи ззаду за машиною? Ну то тут протирай очі чи ні - Вас не видно по дзеркалам, особливо якщо машина висока.
asjaua• 19 июня в 00:31
Ответ дляБіле пальто
Я зараз в Житомирі і мене тільки один раз на зупинці проїзджаючий дядько на вєліку штовхнув і обізвав кобилою. Так обідно чогось стало, чого це я кобила раптом?!
Біле пальто• 19 июня в 00:31
Ответ дляasjaua
Ужас.
asjaua• 19 июня в 00:34
Ответ дляБіле пальто
Ужас.
Егеж. Все життя мій чоловік каже що я либідонька або киця, а тут кобила. Странний якійсь дядько
Біле пальто• 19 июня в 00:34
Ответ дляasjaua
Разнообразие
asjaua• 19 июня в 00:35
Ответ дляБіле пальто
Разнообразие
Я думаю що той дяпчік взагалі на зоології не розуміється)
Менее Более• 19 июня в 00:37
Яке місто? Район
Біле пальто• 19 июня в 00:38
Ответ дляasjaua
Кто знает
Котогосподиня• 19 июня в 00:38
Ответ дляMs. Iphone
Хто вас уповноважив мене обзивати? Я вирішила не викликати, бо ми фізично не постраждали, щоб був склад злочину. І поліція і цьому випадку розвела б руками. Тут більше моральна шкода. Я хочу просто заспокоїтись
Поліція б забрала права і склала протокол, взагалі то.
Котогосподиня• 19 июня в 00:40
Ответ дляГугелП@лАмался
Ой ну не треба винуватити автора, де вона на тротуарі нагнулася.
Як водій з багаторічним стажем, я вас запевняю, та дівчина на машині винна 100%
Так, не побачила. Але ні висока машина, ні запотівше вікно не має значення. Не бачиш нічого- або вийди і подивись, або почекай хвилину і впевнись, що ніхто там ззаду не зупинився.
Фея_3уровень• 19 июня в 00:40
Мене колись мудило на зебрі збило, коли я переходила дорогу. Він стояв і дивився на магазин будматеріалів, так дивлячись на нього і стартонув з місця, прокат в мене на капоті і навіть не зупинився. До сих пір шкодую, що поліцію не викликала, нехай би знімали записи з камер і шукали того козла
Фея_3уровень• 19 июня в 00:42
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви знаєте, що таке мертва зона?
Подумайте про це.
А Ви знаєте, що таке тротуар? Очі автор які саме мала розути, на потилиці? Стоячи на тротуарі вона мала очікувати, що сзаду на неї машина буде їхати?
ГугелП@лАмался• 19 июня в 00:42
Ответ дляКотогосподиня
А, ну ок, хай автор і далі так робить
asjaua• 19 июня в 00:46
Ответ дляФея_3уровень
В мене таке було, я ще й з коляскою йшла, він 100проц винуватий, на тлфн сфоткала номери. В поліцію накатала, але їм байдуже, не хочуть працювати. Від тоді на переході як сова головою кручу, не хочу щоб на моєму пам´ятнику замість ,,сумуємо,, було написано ,,вона була права на зебрі,,
Коренная киевлянка• 19 июня в 00:47
Ответ дляБіле пальто
Ви по велодоріжкам ходите?
Велосипедисти тут скажені, але 43 рази? В них же свої доріжки для руху
Фея_3уровень• 19 июня в 00:55
Ответ дляasjaua
Жесть, і теж не зупинився? Мене це більше вибісило, ніж те, що він завтикав, ще й провіз мене через все перехрестя, не одразу затормозив. Хоч би поцікавився в якому стані людина, чи потрібна допомога
Тушьмушьнюшь• 19 июня в 00:56
Ответ дляФея_3уровень
Є тротуари, на яких рух дозволено. Почитайте правила.
Мать з коляскою, яка стала посередині і тиче дитині телефон, заважає руху усіх. Стань собі збоку, ні?
asjaua• 19 июня в 00:57
Ответ дляФея_3уровень
Ну мій не такий нахабний як ваш, він хоча б пригальмував і навіть висунув голову у вікно щоб послати мене нах.й коли я фоткала номери (а це означає що я ціленька) і тільки потім поїхав)
Біле пальто• 19 июня в 01:01
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви по велодоріжкам ходите?
Не хожу
Фея_3уровень• 19 июня в 01:01
Ответ дляТушьмушьнюшь
Якщо Ви скажете, що в місті є багато знаків, які дозволяють паркування на тротуарі - це буде відверта брехня. А от запарковані тротуари, на яких паркування заборонено - це якраз реальність. Пішоходам скоро літати доведеться, бо пройти тротуарами просто неможливо
Фея_3уровень• 19 июня в 01:03
Ответ дляasjaua
Ой який турботливий попався, і перевірив чи все ок, і побажав гарно провести час 😅
asjaua• 19 июня в 01:05
Ответ дляФея_3уровень
Еге ж. Аж позаздрила тій до кого він так поспішав))
Котогосподиня• 19 июня в 01:11
Ответ дляГугелП@лАмался
А, ну ок, хай автор і далі так робить
Ну доходити до параної не варто, тоді й з дому виходити страшно, а раптом щось станеться.
Lux Aeterna• 19 июня в 01:42
Ответ дляТушьмушьнюшь
откуда вы взяли сведения, что тротуар был очень узкий и коляска его полностью перегородила? сами только что додумали?

и дайте ссылочку на пункт ПДР про ’тротуары с разрешенным движением’ с ваших слов. Я теорию учила сама и сдала с 1 раза не так давно. Что-то подобного бреда не припомню. Зато я запомнила другое из выученного: если все участники дорожного движения что-то делают, потому что привыкли и ’всегда так было’ - это не означает, что это соответствует правилам. По тротуарам, к вашему сведению, даже на велосипеде запрещено передвигаться, не говоря уже об авто. Только ребенок до 7 лет на велосипеде в сопровождении взрослого допускается