Ms. Iphone• 18 июня в 23:21

Мене сьогодні разом з дитиною майже збила машина

Я була на тротуарі з дитиною , дитина в колясці (вік 9 місяців). Нам зателефонувала бабуся, і я нахилилась до дитини, щоб вони привітались. І тут я відчуваю ззаду тиск на мене, по інерції я падаю на коляску, кричу, розуміючи що це машина. Коляска перевертається, дитина в ній падає на бік. Я злякалась до смерті за своє маля.
За кермом була дівчина, років 25-27. Вона здавала назад, і наїхала на мене.Почала вибачатись і сказала, що "завтикала"... перша моя реакція, це шок і зрозуміти що з дитиною. Малий добряче злякався, але не постраждав. Я його заспокоїла, і хотіла визвати поліцію. Дівчина водійка теж була налякана, провину свою визнала і запропонувала гроші. Я у стані афекту сказала, що мені гроші не потрібні. Хвилин через 10 я зрозуміла що поліцію не хочу викликати, що всі живі. І я пішла собі по тихеньку в парк, а вже там зрозуміла, що в мене через штани розбиті коліна, сині лікті і коляска наша стала трохи коситись. Пройшло кілька годин, а мене не відпускає цей стрес. Порадьте, як відволіктися і не думати про те, що я могла б втратити найдорожче що в мене є.
Solnceya• 18 июня в 23:22
Возвращайтесь в этот момент. Вы остались живы, максимально здоровы, все остальное приложится. Не нужно думать о плохом
Скромняшка• 18 июня в 23:22
Ну то не втикай!
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:23
Ответ дляСкромняшка
Ну то не втикай!
Я не втикала, втикала водійка
Черный Ловелас• 18 июня в 23:24
Она завтыкает и кого то убьет в следующий раз, нужно было деньги брать хотябы чтоб она этот момент запомнила.
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:24
Ответ дляSolnceya
Я дуже дуже боюсь, щоб з моєю дитиною нічого не сталось.
Не танцую- но пою• 18 июня в 23:24
Співчуваю! Головне, що все гаразд!
Solnceya• 18 июня в 23:24
Ответ дляMs. Iphone
Сейчас боитесь или всегда?
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:25
Ответ дляЧерный Ловелас
Я їй і сказала, що поліцію не буду викликати, а їй буде наука. У мене був такий шок, що я не пам´ятаю як я до парку потім дійшла, мене трусило всю
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:25
Ответ дляНе танцую- но пою
Співчуваю! Головне, що все гаразд!
Дякую
Черный Ловелас• 18 июня в 23:26
Ответ дляMs. Iphone
Не будет наука, она через пару дней и не вспомнит.
всемВсёИмного• 18 июня в 23:27
Фото колінок і ліктів буде?
Застряла• 18 июня в 23:27
вы завтыкали с телефоном, она завтыкала - хорошо что все хорошо
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:28
Ответ дляЧерный Ловелас
Вона тремтіла від страху і червоними плямами на обличчі пішла. Було видно,що злякалась.
Черный Ловелас• 18 июня в 23:29
Ответ дляMs. Iphone
Я правильно понимаю она сдавала задним ходом?
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:29
Ответ дляЗастряла
На тротуарі я маю право завтикати, хлча я не втикала, вона не має права на нього заїжджати
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:29
Ответ длявсемВсёИмного
Фото колінок і ліктів буде?
Ні
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:29
Ответ дляЧерный Ловелас
Да
всемВсёИмного• 18 июня в 23:29
Ответ дляЧерный Ловелас
На тротуар
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:29
Ответ длявсемВсёИмного
На тротуар
Да
всемВсёИмного• 18 июня в 23:29
Ответ дляMs. Iphone
Ні
Я так і подумала
Сяду на шию, дорого!• 18 июня в 23:30
У вас какие повреждения, синяки и стресс, головою из вас никто не ударился. Как упал ребёнок, был удар об асфальт чем то? Наблюдайте за деткой по типу сотрясение. Пусть все обойдется
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:30
Ответ длявсемВсёИмного
На тротуар
Там бордюри були низькі
Застряла• 18 июня в 23:30
Ответ дляMs. Iphone
не совсем понятна ситуация, кто куда и откуда, задом сдают пару метров, вы подпирали машины с коляской?
да и звук авто слышно
Черный Ловелас• 18 июня в 23:30
Ответ длявсемВсёИмного
На тротуар
Такое впечетление что прав у нее нет.
Love_Love_Love_• 18 июня в 23:31
Поліцію потрібно викликати ЗАВЖДИ!!!
Про злочини потрібно повідомляти ЗАВЖДИ!!!!
І ніколи не замовчувати
ГейСюда• 18 июня в 23:31
Недалеко от нас недавно ребенок погиб. Родители оставили 3 летку на 11 летку. Дети играли на улице и младший сидел между машинами. Водитель наехал на ребенка, сдавая назад, а потом еще раз уже сдавая вперед. Ребенок погиб, к сожалению. Второго у родителей скорее всего тоже отберут.
всемВсёИмного• 18 июня в 23:31
Ответ дляЧерный Ловелас
Такое впечетление что прав у нее нет.
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 18 июня в 23:32
Ответ дляMs. Iphone
Так, їй буде наука що можна втикати за кермом і нічого за це не буде
автор Ms. Iphone • 18 июня в 23:32
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У мене окрім синців нема більше нічого, малий впав, з коляски не випав, наче фізично не постраждав. Але дуже злякався, і кричав не своїм голосом. Дякую
Застряла• 18 июня в 23:33
Ответ дляMs. Iphone
ну так вы же на него упали и орали, вполне понятно почему
и я бы заорала, навались кто на меня кричащий