Перша скрипка• 19 июня в 13:46
Довіреність на дитину
Дівчата, суть питання. Чи потрібна довіреність від матері, якщо дитина буде заїжджати в Україну з тіткою чи бабусею? Виїхала з мамою, на відпочинок, але може скластися так, що мама буде змушена поїхати раніше.
Ленивица-красавица• 19 июня в 13:50
згода від батьків потрібна тільки для виїзду дитини за кордон.
а довіреності на людей взагалі не існують.
Перша скрипка
• 19 июня в 13:51
Ответ дляЛенивица-красавица
Тобто в´їхати може будь з ким?
Ленивица-красавица• 19 июня в 13:52
Ответ дляПерша скрипка
Тобто в´їхати може будь з ким?
звісно. але якщо дитині немає 14 років, її має супроводжувати повнолітня особа.
Просто красавица• 19 июня в 14:06
Ответ дляПерша скрипка
Тобто в´їхати може будь з ким?
Для повергення в Україну, дитині- громадянину України, дозвіл не потрібен.