неДоЖиру• 19 июня в 15:38
як вам оплачують відпустку ?
у нас відпускні почали платити лише з офіційної зп, та зп що в конверті - лише за фактично відпрацьовані дні.
тобто коли йдеш у відпустку на 14 днів, то загальна сума виплат за місяць суттєво відрізняються від зп в звичайний місяць, відсотків на 25-30.
довести щось бх і директору нереально.
на попередній роботі незалежно від наразувань офіційної зп, різницю клали в конверт, щоб людина за місяць отримала домовлену зп.
а тут якийсь треш.
ще й нав´язують ту відпустку.
довести щось бх і директору нереально.
а тут якийсь треш.
ще й нав´язують ту відпустку.
Повітруля• 19 июня в 15:42
зараз так майже всюди.
При чому при звільнені компенсацію за не викорстану відпустку вийдуть копійкі
Гореотума• 19 июня в 15:43
Чому погоджувалися на зп в конверті? Вам і лікарняний теж буде меншим.
Повітруля• 19 июня в 15:46
Ответ дляГореотума
бо варіантів мабуть не багато.
Бо навіть якщо обіцяють прозору зп, то не уточнюють, что ставка наприклад, 10 тис, а все інше закривають преміями, а коли час відпустки, то отримуєш від голої ставки відпускні
АдеКВАтная• 19 июня в 15:47
Коли згоджуєшся на зарплату в конверті, то треба розуміти , що в будь який момент тебе на цей конверт прокинуть.
Ворую вкусняшки• 19 июня в 15:50
Отримую в конверті так само, як би працювала. І так всі
А офіційну частину, то по звичайних правилах
Ворую вкусняшки• 19 июня в 15:51
Ответ дляГореотума
В нас дозволяють хворіти без лікарняного до 5 днів ( якщо не часто )
Два рази в рік, наприклад
І ще можна віддалено працювати
Два рази в рік, наприклад
І ще можна віддалено працювати
Мама Карло• 19 июня в 15:58
Ответ дляПовітруля
бо варіантів мабуть не багато.
Чому від голої ставки? Відпускні рахуються від середнього заробітку, а премії включають для обчислення.
Повітруля• 19 июня в 15:59
Ответ дляМама Карло
не всюди)
Повітруля• 19 июня в 16:05
Ответ дляМама Карло
порахуйте скільки має бути відпускних за 45 днів при с середньому заробітку 21 тис?
Муркамурковна• 19 июня в 16:18
Ответ дляBombastic
В сенсі? Людина прийшла працювати неофіційно, знаючи про це. Порушує законодавчо мак само як і роботодавець.
Правильно, йде і розказує про порушення законодавства
ДеньгиНеСдаю• 19 июня в 16:18
У нас все согласно законодательства. Зп официальная и выплаты тоже.