Скокмоно - стокнуно• 20 июня в 18:16
Люблю роботу, але не хочу туди через начальницю
Робота нормальна, але через начальницю не хочу на неї йти, колеги цілують її в одне місце, разом бігають на перекури. Раніше як тільки я прийшла робила більше ніж потрібно, в мене була енергія, бажання. Тепер роблю стільки скільки отримую зп, без фанатизму і всього іншого. Суть не в цьому. В нас ніколи нічого не може бути гладко, вона постійно шукає до чого чіплятись. Сьогодні їй не сподобалось, що свої речі ми не в тій шафі залишили. Сказала, що як ще раз їх там побачить, то викине у смітник, лякає штрафами, натякає що ми погано працюємо, одна вона молодець, при тому що на роботу ходить як хоче, може прийти може не прийти
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:16
Пише про штрафи, про речі в смітнику, а інші просто лайкають її в чаті, фу як огидно
НетЕщеНаверное• 20 июня в 18:17
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Це норма? Чи це я така ніжна душа?
Напишіть яка зарплата, тоді буде видно терпіти це,чи ні
Най хоч раз• 20 июня в 18:19
зачем вообще любить работу?
вы туда ходите зарабатывать деньги и чтобы это не приносило стресс
отстаньте от этой работенки, ищите другую
особенно если зарплата не огромная
Най хоч раз• 20 июня в 18:19
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
а зачем вы свой мотлох где попало оставляете?
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:20
Ответ дляАnnеt
возмутитесь. может сцыкуны и подлизы и вам лайкнут
Не лайкнуть, то її подружані)
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:20
Ответ дляНетЕщеНаверное
25 тисяч з усіма натяжками
НетЕщеНаверное• 20 июня в 18:20
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
25 тисяч з усіма натяжками
Думаю я б терпіла, в мене менший дохід, начальниця дебілка
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:20
Ответ дляНай хоч раз
У вас можливо і мотлох..а в мене особисто речі
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:21
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я теж терплю, тому що зараз з роботою не так легко(
Зажуженная Жужжа• 20 июня в 18:22
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
25 тисяч з усіма натяжками
Я б за такие копейки не работала
Най хоч раз• 20 июня в 18:23
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
так зачем вы их где попало суете?
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:24
Ответ дляНай хоч раз
так зачем вы их где попало суете?
Та всі туди поставили речі, і я теж. Я ж не знала що та шафа ддя іншого, ніхто не попередив
Зубачистка• 20 июня в 18:24
С мире очень огромное количество чекнутых людей.Вы их не переделаете,а вот свое видение на проблему , очень даже.Учитесь смотреть на нее, как на человека с псих.отклоненияии, а это так и есть и не реагировать на ее неадекватное поведение.Она для вас тренажёр.Скажите ей спокойно ’ не нужно так со мной разговаривать’
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:26
Ответ дляЗубачистка
Та дістала вже чесно, я почала постійно нервувати, через кожну дрібницю. В неї є ще така звичка в рандомний момент зателефонувати і накричати через щось, а потім виявляється що то вона недогледіла і все ок було(
Допоможіть знайти• 20 июня в 18:28
Ответ дляНай хоч раз
о, быдлобаба в чат завалилась
Зубачистка• 20 июня в 18:28
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну так скажите ей ’ Марфа Петровна,прекратите кричать, я все хорошо слышу’
Скокмоно - стокнуно
• 20 июня в 18:29
Ответ дляЗубачистка
Казала..допомагає рівно на тиждень
Баба на горошині• 20 июня в 18:41
Ответ дляНай хоч раз
зачем вообще любить работу?
особенно если зарплата не огромная
Очень интересно) как вы умно сказали, чтобы работа не приносила стресс… Как же хочется найти такую
Говорю-балакаю• 20 июня в 19:02
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Це норма? Чи це я така ніжна душа?
Ну, запитайте, чому настільки принципово тримати речі в ішному місці. І де саме. Просто запитайте і кладіть туди. Не бачу проблеми.
Просто запам´ятайте і кладіть, куди вона хоче. І далі дивіться, які коники вона ще викине.
Але загалом вас розумію, бо у тієї людини характер гімняний, і ви з цим нічого не зробите. І підлизуватись до таких стерв я би не стала.
Зі всіх робіт, де міняли директора, який починав робити мені нерви, я йшла.
Най хоч раз• 20 июня в 19:33
Ответ дляБаба на горошині
я к тому, что вы работаете, чтобы закрывать свои финансовые потребности
а не живете, чтобы работать на кого-то
Бабуся Бетман• 20 июня в 19:33
Ответ дляМасяня Я
Так может, её того?.. Чик-чик и в лесопосадку?
Лезвием по горлышку и в колодец?