Рекламама• 19 июня в 20:08
Ваш муж часто деньги свекрови даёт,мой постоянно
Зубная фея• 19 июня в 20:09
Мой тоже. Их трое детей и они полностью оплачивают коммуналку и хотелки мамы
Соня-сонятко• 19 июня в 20:09
Ответ дляЗубная фея
Ваш бюджет це відчуває?
Зубная фея• 19 июня в 20:10
Ответ дляСоня-сонятко
Ваш бюджет це відчуває?
Уточню, это мой мужчина, не муж... но мне все равно жалковато))
Бюджет не особо страдает, у него просто практически нет свободного времени, все время работает
Невидимка• 19 июня в 20:11
Да, даёт раз в месяц.
Я тоже раз в месяц даю маме.
У обеих пенсия маленькая.
Я тоже раз в месяц даю маме.
У обеих пенсия маленькая.
Галя із Дарниці• 19 июня в 20:13
Муж помогает своим родителям,я своим.Нет проблем.Отчеты друг другу не даём.
Знаю из последнего что телефон за 27тыс подарил,я аерогриль и по мелочи постоянно,то насос,то ещё что то.
Когда то сообща дарили,а потом каждый отдельно.Не знаю почему так,но как есть.
Соня-сонятко• 19 июня в 20:13
Ответ дляНевидимка
Да, даёт раз в месяц.
Я тоже раз в месяц даю маме.
У обеих пенсия маленькая.
Я тоже раз в месяц даю маме.
У обеих пенсия маленькая.
У нас в свекрухи 12 тисяч, у моєї мами - 3,1 тисяч, на жаль. Вона без нас не потягне((( Допомагаємо і дуже її любимо всі.
Невидимка• 19 июня в 20:14
Ответ дляСоня-сонятко
Молодці. Я підтримую, коли допомагають батькам.
Дело было давно• 19 июня в 20:15
Десять років давав кожен місяць) моїм батькам теж. І вже майже п´ять років свекруха живе з нами.
НеВРотик• 19 июня в 20:15
У меня нет свекрови, маме моей даём деньги, каждый месяц и комуналку оплачиваем.
Шотуткоїться?• 19 июня в 20:15
Брат , Когда были деньги- постянно давал маме и оплачивал комуналку. , сейчас с работой у него туго- поэтому я своей даю - то на зубы, то на лекарство собаке, или просто по необходимости. Муж , своей дает- когда просят или понимает, что туго с деньгами
Светка-пипетка• 19 июня в 20:22
Я регулярно відправляю свекрусі гроші. А як інакше, коли у неї маленька пенсія? Своєму таті - ні, у нього пенсія 15 і зарплатня близько 100, то він часто купує подарунки мені і онучці, грошима підтримує тещу.
Давав колись пів зп. І покривав всі потреби і захцянки. Мені давав менше в 2-3 раза на сімʼю. Потім почав заробляти більше - то давав так же, тільки уже виходила не половина. Такий щедрий був, що і на перший внесок на іпотеку за 15 років не зібрав. На жаль, батьки навіть нерухомість обіцяну ( на словах) не записали на нього.
Давно без алко• 19 июня в 20:29
Свекрусі 77. Пенсія мінімалка.
Якщо потрібні гроші - я тільки за те, щоб давав.
Мій тато працює і поки справляється сам.
Лукава Кішка• 19 июня в 20:40
Поняття не маю, але впевнена що дає.
Якщо це конкретно їй на ’підтримку штанів’ не проблема. Але коли це на питання на які вона доїла все життя його як лоха, то це дійсно бісять до стану ненависті.
Мост_Устал• 19 июня в 20:42
Если и дает, то я не в курсе. Нам хватает, а дальше все не мои заботы.
Я супер-пупер• 19 июня в 20:46
Мій не дає. Не заробляє, щоб на постійній основі свекруху забезпечувати.
Але купуємо продукти, коли в гості їдемо, ліки.
Якщо на бюджет сімʼї не впливає, то хай допомагає, а якщо віддає 5 тисяч мамО при зарплаті 20 тисяч, то це вже проблема.
Лукава Кішка• 19 июня в 20:59
Ответ дляLacrimo
Звідки вони беруться такі. В мене +- так само
Пищалка• 19 июня в 21:59
Ответ дляLacrimo
Мій теж маму і сестру утримував
Заробив тільки борги