Тюрюнь_Тюнь• 19 июня в 21:39
Дівчата хто худне чи йде у вас вага під час ПМС?
Худну з тренером, все було добре, вага потроху йшла, зараз відчуваю по грудям що настає ПМС, живіт збільшився, і вага взагалі не йде і враження наче отікаю((( хоча всіх рекомендацій дотримуються і вони працювали
Тюрюнь_Тюнь
• 19 июня в 21:42
Ответ дляФруктЕщеТот
Вам 15? Вы не знали что матка увеличивается от крови? Итп
Ні, я вперше худну і не розумію чи це норма що вага стоїть на місці тиждень
Печенюшка• 19 июня в 21:42
Продолжайте процесс) Когда пмс закончится то увидите приятный результат))
Тракторні війська• 19 июня в 21:44
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То, что стоит на месте, это уже отлично. Обычно привес.
Стетоскопуло• 19 июня в 21:48
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Что стоит на месте это прекрасно. У меня обычно + 1 кг, потом уходит
Тюрюнь_Тюнь
• 19 июня в 21:51
Ответ дляДайте вподобайок
Под пмс ещё и набирается 😡
Такі відчуття що я тренеру звіт напишу в понеділок з параметрами більшими ніж були минулого тижня (
Love_Love_Love_• 19 июня в 22:14
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, це норма і навіть без місячних