Педиатор_я• 19 июня в 22:57
Дівчата з області і Києва питання до вас
Чи плануєте переїзжати десь у Львів, на Закарпаття, за кордон в звʼязку з обстрілами, які стали жорстокіші і частіші ?
Фенте Фря• 19 июня в 23:36
Во как киевляне заговорили ’ тут мой дом’, даже ради детей не хотят. А когда донецкие и харьковские так говорили - та то ждуны, что за те стены держаться
Perfect look• 19 июня в 23:38
Ответ дляКопуша
В Україні не має безпечних місць, тож якщо і їхати то на відпочинок.
А так вдома, працюємо, донатимо, живемо
Действительно Черновцы и Ужгород с Мукачево очень опасны
Кusalochka• 19 июня в 23:38
Ответ дляПластилин_Колец
А у Львові не обстрілювали, ні?
Ліпіть-ліпіть побільше фіолетових пик, раз забулося все
Ну не сравнивайте, а? Конечно по сравнению с Киевом там тишина. А в Киеве относительно спокойно если сравнивать его и Сумы
Голубец• 19 июня в 23:40
Ответ дляФенте Фря
Удалено администрацией...
Пластилин_Колец• 19 июня в 23:41
Ответ дляКusalochka
Я не зрівнюю. Просто для мене Львів не є безпечним місцем, щоб їхати туди з Києва. Хотіла саме про це, але комусь привиділося інше
Кusalochka• 19 июня в 23:42
Закарпатье нет, а жилье в обл центрах на ЗУ начала поглядывать. Но я ещё не на 100% готова бросить дом. Терпение не лопнуло но на исходе))
Кusalochka• 19 июня в 23:47
Ответ дляПластилин_Колец
Ну все познаётся в сравнении... Я рассматриваю только Львов или ИФ. В безопасном, но маленьком у меня поедет кукуха с большей вероятностью, чем влетит шахед где-то в ИФ.
Голубец• 20 июня в 00:01
Ответ дляОколовита
А в вашей головке шо?
Мозги, в отличии от вашей головки
Голубец• 20 июня в 00:02
Ответ дляКіна не буде
А, вы троль просто
Да нет, троли пишут такие комментарии как ваш
Экспертиза• 20 июня в 00:04
Ответ длядама_из_декрета
Ну, на Закарпатті де я буду працювати? Житло дороге
в Польшу за шмотками, а тут продавати
Аноним_Русалка• 20 июня в 00:05
Треба вивозити Сина, та й себе- бо моя нервова система уже не вивозить... Але не на західну. Туди не хочу, хочу в спокійну країну
from Ukraine• 20 июня в 00:09
Думаю. Не знаю как поступить, тут муж и своя квартира. А там буду одна с ребенком в чужом городе на съеме. Но уже сил нет тягать ребенка в убежище и когда баллистика за 2 минуты прилетает после тревоги тоже писец как стремно
дама_из_декрета• 20 июня в 00:11
Ответ дляЭкспертиза
в Польшу за шмотками, а тут продавати
ЖонДуан• 20 июня в 00:23
Ответ дляФенте Фря
У Вас кисель с рождения в голове?
Околовита• 20 июня в 00:31
Ответ дляГолубец
Мозги, в отличии от вашей головки
Походу ваши мозги высохли, если переходите на мою личность
ХвилювАллочка• 20 июня в 00:36
Ответ дляКрайня невістка
Счас напишут - чтоб не обесценивали их страхи...
нє, ну я розумію шо люди які чують тривогу і вибухи рідше можуть боятися їх більше, таке ніколи не знецінюю.
але шоб писати шо Львів обстрілюють як Київ - цього не можу зрозуміти.
Черпак_для_фантазий• 20 июня в 00:38
Ответ дляКusalochka
Я в Києві, ті дві ночі періодично в коридор, там мені якось не так стрьомно , тривожно, страшно, а знайома дівчинка з Харкова, живе на Позняках - проспала всю ніч, на літо до мами в Харків збирається. От ніби в одному місті, а по різному сприймаємо, може це юнацький максималізм, коли здається, що в тебе ще 9-ть життів, а мені, як дорослій, страшно за дитину, яка ще толком нічого не бачила, як не ковід, то війна, страшно щоб разом, поряд....Таке...
вАлнуюся сильнА• 20 июня в 00:54
Ні
Купила квартиру у Києві на правому і нікуди не рипаюсь
Намагаюсь жити своє щасливе життя
Голубец• 20 июня в 01:25
Ответ дляОколовита
Это у вас мозги отсохли раз делите Украину по городам. Но думаю, не дойдёт.
Буде залежати від ситуації. Жити стає вже нестерпно. Якщо обстріли будуть продовжувтаись в такій кількості або й більшій + додасться відключення як минулого року, коли в нас вони бували по 20 год, то поїду дуже швидко. Робота дистанційна - прив´язки до офісу немає. Поки стримує те, що чоловік в Києві і своя комфортна квартира. Аналогічну зняти будь-де буде дуже дорого... Якщо поїду, то тільки за кордон. На початку війни пожила у Львові та ІФ - хоч і значно безпечніше, але дуже не сподобалось там жити.