Смурфетта• 20 июня 2025
Чому чоловіки не вірні?
Зустрічаємось з хлопцем близько двох років, з них приблизно рік він в мене живе. В стосунках з одного боку все нормально, а з іншого я дізналась, що він пише іншій дівчині. Він писав їй багато разів, але вона не відповідала взаємністю, адже також має хлопця. Але з останньої його спроби вона все таки погодилась на спілкування. Він їй звісно не сказав про мене, пише їй щось типу: ти мені дуже подобаєшся, ти просто нереальна, я хочу з тобою зустрічатись, навіть надсилає відео поцілунків, ніби він її цілує. І найголовніше -
робить це зі своєї лівої сторінки в телеграмі, в не зі своєї особистої. Коли він біля мене, то їй пише, що на роботі і без телефону..А мені про це нічого навіть не каже, і для неї він ніби "вільний". Для чого це йому? До того ж вона старша трохи за нього
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Ви тролите?
Ні, я кажу правду. Ми живемо в моїх батьків
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Потому что вы удобная … не интересно ему с вами , а удобно пока. Ищет себе что-то другое, найдет- уйдет. Не хороший он человек. И ему плевать на Вас
Напевно на всіх, окрім себе
Ща как дам• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Це все жахливо. Найбільш жахливо те, що ви шукаєте йому виправдання і ще не прийняли рішення про розставання
На_оба_рот• 20 июня 2025
Не вірний, бо вас не кохає.
Хоче мати стосунки з іншою дівчиною, а жити можна і з вами.
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Цікаво, в мене схожа історія. Він Максим?
Ні, Віталій
ТрамвайGirl• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Напевно на всіх, окрім себе
І ? Воно вам треба? Якщо ще й з вашими батьками живе… на забезпеченні… і таке показує зразу . То що можна чекати далі? Бог вам показує вже- закінчуйте такі стосунки і все !
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Не вірний, бо вас не кохає.
Ну її теж не кохає, якщо зі мною
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А що у Вас сталось?
Файна дівка• 20 июня 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Может он просто в апреле родился😆
Числа так 11го примерно
Королева ганделику• 20 июня 2025
Ответ дляКак_б_не_так
вам же написали уже все в прошлой вашей теме, гоните нафиг этого брехливого кобеля
Ага, щось подібне я вже читала
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Ну її теж не кохає, якщо зі мною
Автор запомните, за мужчину нельзя конкурировать, это разрушает вас как женщину. Мужчина или выбирает вас или нет, и когда он вас выбирает, по настоящему, вы это поймёте, вы будете лучшая единственная любимая. Ищите такого и будьте счастливы
И не плодите альфонсов, если мужчина не вкладывается в вас своими ресурсами и деньгами он вас не ценит, по сути тогда вас нет для него
Гостра на язик• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Нащо мені брехати?
А з ним навіщо жити? Батьки згодні його забезпечувати?
...аяприкольная• 20 июня 2025
Навіщо Ви хто-зна кого до батьків притягли, ще й на шию їм повісили? Навіть не офіційний чоловік. Це ж треба так не поважать себе і свою сім`ю. Скільки Вам років?
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
Зараз 20, разом з 18
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
Ну не повністю, він то підробляє
...аяприкольная• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Зараз 20, разом з 18
Ясно, дитсадок. А Ви вчитесь, працюєте?
Смурфетта
• 20 июня 2025
Ответ для...аяприкольная
Ясно, дитсадок. А Ви вчитесь, працюєте?
Я навчаюсь
Гостра на язик• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Я навчаюсь
Навіщо він Вам? Яка від нього користь? Він всеодно піде гуляти
Наполеон Бонапарт• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
А що у Вас сталось?
Перечитала, все, трішки інша історія. Знайома я з ним років 6-7. Весь цей час в нього прям манічкк мені писати. Вже женився, розлучився. На свіданку ми з ним колись ходили, але мені не треба були тоді відносини.
І от зараз він зустрічається з дівчиною і мені пише. Про спільних дітей не пише, бо знає, що я не хочу дітей. Але всі 6-7 років він запитує, ну чому я не обираю його. Якийсь брєд
когдадеЦкие• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Чому він просто не піде від мене? А пише іншій дівчині під прикриттям, ще і відео поцілунків надсилає
Я же вам написала-Ему так удобно! И вы его терпите ,может любите а может привыкли.У вас очень низкая самооценка
когдадеЦкие• 20 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
Я його не тримаю, не розумію, чому тоді не іде від мене
Так выпровадите его! Что значит вы его не держите, но вы и не хотите расстаться.Завтра он к вам приведёт другую и скажет что будете жить втроём и вы примите