Голена блондинка• 19 июня в 21:54
Хлопець пише іншій
Зустрічаємось з хлопцем близько двох років, з них приблизно рік він в мене живе. В стосунках з одного боку все нормально, а з іншого я дізналась, що він пише іншій дівчині. Він писав їй багато разів, але вона не відповідала взаємністю, адже також має хлопця. Але з останньої його спроби вона все таки погодилась на спілкування. Він їй звісно не сказав про мене, пише їй щось типу: ти мені дуже подобаєшся, ти просто нереальна, я хочу з тобою зустрічатись, навіть надсилає відео поцілунків, ніби він її цілує. І найголовніше -
робить це зі своєї лівої сторінки в телеграмі. А мені про це нічого навіть не каже, і для неї він ніби "вільний". Для чого це йому? До того ж вона старша трохи за нього
.Апельсинка.• 19 июня в 21:57
Чого ви після цього не послали його не зрозуміло. На шо ви розраховуєте...
Губки-уточкой• 19 июня в 21:58
збираєте його манатки, виставляєте за двері без пояснень. Замки міняєте
Голена блондинка
• 19 июня в 21:58
Ответ дляГубки-уточкой
Може йому просто скучно
Губки-уточкой• 19 июня в 21:59
Ответ дляГолена блондинка
Може йому просто скучно
Нехай скучає без вас
Голена блондинка
• 19 июня в 22:00
Ответ для.Апельсинка.
А чому він пише з лівого тг?
ЖонДуан• 19 июня в 22:01
Ответ дляГолена блондинка
А чому він пише з лівого тг?
так спросите, Вася, зачем ты пишешь другой телке с левого аккаунта?
Добротная• 19 июня в 22:01
Ответ дляГолена блондинка
Може йому просто скучно
А якщо зовсім занудьгує і переспить з нею? Бідолашний(
Голена блондинка
• 19 июня в 22:04
Ответ дляДобротная
Не думаю
Добротная• 19 июня в 22:05
Ответ дляГолена блондинка
Не думаю
Чого? Вона ж нереальна для нього)
Голена блондинка
• 19 июня в 22:06
Ответ дляЖонДуан
Вже запитувала, відповів: мені було скучно
Голена блондинка
• 19 июня в 22:06
Ответ дляДобротная
Чого? Вона ж нереальна для нього)
Може він лише так казав
Солоденька цукОрка• 19 июня в 22:06
Ответ дляГолена блондинка
Книжку почитать не? обмануть вас не трудно, вы сами рады обманываться))
Губки-уточкой• 19 июня в 22:07
Ответ дляГолена блондинка
Скажіть йому, що вам також сумно. І що будете писати Васі чи Пєті. Подивіться на його реакцію. Чому ви себе зовсім не поважаєте?
Голена блондинка
• 19 июня в 22:09
Ответ дляСолоденька цукОрка
Це його знайома ще зі школи. Вона трохи старша, то він там пише, ніби вона йому завжди подобалась, він її пам´ятає, вона його типаж дівчини, купа компліментів
Голена блондинка
• 19 июня в 22:09
Ответ дляГубки-уточкой
Він все перевів в жарт. Хоча він їй навіть писав, що хоче дітей від неї, це ж абсурд
Солоденька цукОрка• 19 июня в 22:11
Ответ дляГолена блондинка
Дикая история какая-то, но если Вам нормально, то все ок
Губки-уточкой• 19 июня в 22:11
Ответ дляГолена блондинка
І чого баби такі дури? Але якщо вам все підходить, то про що мова йде?
Голена блондинка
• 19 июня в 22:11
Ответ дляСолоденька цукОрка
Чому? Вона живе в іншому місті і має хлопця, у них нічого не може бути
Губки-уточкой• 19 июня в 22:12
Ответ дляГолена блондинка
Але він шукає вам заміну. Ви цього не зрозуміли?
Голена блондинка
• 19 июня в 22:12
Ответ дляГубки-уточкой
Ні
Солоденька цукОрка• 19 июня в 22:13
Ответ дляГолена блондинка
А, ну если он просто представляет ее вместо Вас во время секса с Вами, то ничего страшного? А вы-то всего год вместе, что дальше?
Голена блондинка
• 19 июня в 22:14
Ответ дляСолоденька цукОрка
Може це слабкість
Добротная• 19 июня в 22:14
Ответ дляГолена блондинка
Не забивайте голову. Все супер у ваших відносинах) ’ цей мужчина тільки мііііій, обережно, дівчата’.
P.S. Вибачте, але це дно. Для Вас у першу чергу. Це прям такий червоний прапор, шо йому на Вас пофіг.
Голена блондинка
• 19 июня в 22:15
Ответ дляГубки-уточкой
no comments
То чому ще не пішов?
Солоденька цукОрка• 19 июня в 22:15
Ответ дляГолена блондинка
Може це слабкість
Це дурість. Ваша. Я спать
Губки-уточкой• 19 июня в 22:15
Ответ дляГолена блондинка
То чому ще не пішов?
тому що ще не знайшов заміну вам. Питання часу