Пуки-куки• 20 июня в 10:10

Где вы обычно ищете работу и сколько времени занимает на то чтобы устроиться?

Я така бойова• 20 июня в 10:13
дивлячись, яка робота. я знайшла через портал Центру зайнятості.
спочатку прийшла звичайним секретатарем, буквально за півроку виросла; нині вже помічник керівника з відповідною ЗП.
дуже задоволена.
удачі вам!
автор Пуки-куки • 20 июня в 10:14
Ответ дляЯ така бойова
дуже задоволена.
удачі вам!
Дякую🤗
Solnceya• 20 июня в 10:16
Обычно ищу через сайты соответствующие и через знакомых. Месяц максимум занимает поиск
Шотуткоїться?• 20 июня в 10:19
На ворке
А шо сталося?• 20 июня в 10:21
На сайтах: ворк, робота, лінкедін.
Щоб знайти щось нормальне по умовам - десь півроку.
Але це я така привередлива, реально можна було б знаходити за декілька тижнів, я просто багато відфільтровую.
Треба підробіток• 20 июня в 10:27
Лінкідін
задумчивая мордочка• 20 июня в 10:38
Якщо знати яку саме роботу ви шукаєте простіше у пошуках. Складніше коли людина сама не знає чого хоче.
задумчивая мордочка• 20 июня в 10:39
Якщо вже десь працюєш теж складно знайти роботу

Якщо ніякої немає, немає грошей тоді бистріше
Верочка 100%• 20 июня в 10:40
Напишу совет как работодаель. Ворк и работа.юа выставляйте резюме свое, и сами там просматривайте вакансии и предлагайте себя, и вас может кото-то увидит.
В резюме желательно фото и кроме фамилии пишите всю инфу о себе.
Сейчас меня зафукают, но реально не понимаю как я могу пригласть на работу человека, в резюме которого написано Сидорова Маша и Все! ни фото, ни возраста, ни опыта, ни образования. Как?
Многие фукают на фото, но это зависит от вашей специальности. Если вы крутой спец в технической сфере, то и не надо. У вас и так резюме круть.
А если вы ищите вакансию продавца или секретаря, то это в ваших интересах если хотите быстрее найти работу .К примеру я ищу продавца в магазин женской одежды, а ко мне приходят гот с лицом как подушечка для булавок и мусульманка в чадре, которая мини шорты и корсет в руки взять стесняется. При всем уважении ,если бы я видела их фото, то сэкономила бы время и им , и себе. Поэтому теперь только резюме с фото рассматриваю
задумчивая мордочка• 20 июня в 10:41
Раніше я знаходила на сайті робота юа, а потім мене знайшли через резюме.
Але в обох випадках мені розказували не все і з часом я розуміла що мені не зовсім це все підходить.
Проаналізувала ринок праці і зрозуміла що роботи моєї мрії в принципі і немає.
Ann_Arbor• 20 июня в 16:00
Залежить від спеціалізації.
Останні 2 роботи за 7 років знаходила на djinni, оскільки це спеціалізований канал для пошуку у моїй сфері.Також отримувала оффери з linkedin, dou та по рекомендації. Не приймала, бо зміна компанії не актуальна, але пропозиції бували цікаві.
Пошук займав 1 тиждень у 2018 р, та 3 тижні у 2022.