Єдина Країна• 12 мая в 07:32
Сколько вы устраивались на работу?
Сколько времени прошло от момента пока вам сказали вас берут на работу до того момента пока вы к ней приступили?
Результат:
вже голосів:
14 (36.84%)
До месяца
13 (34.21%)
До недели
7 (18.42%)
Более трёх месяцев
3 (7.89%)
До двух месяцев
1 (2.63%)
До трёх месяцев
Мольфарочка• 12 мая в 07:43
На одну 11 днів, проводили по системі через два іноземні офіси, поки всі боси апрувнути, ну, і всі доки перекладали двома мовами. Два дні - в українську компанію, і то, я хотіла пізніше, але їм горіло. Це все за останній рік
Плакулька• 12 мая в 07:48
3 тижні: 2 мені потрібно було на передачу справ на попередньому місці і ще тиждень відпустки
Не стесняюсь• 12 мая в 07:53
Ответ дляМольфарочка
Де Ви працюєте?
Гравіцапа• 12 мая в 08:15
Півтора року. На початку війни звільнилась і шукала іншу. Через вік без шансів.
Єдина Країна
• 12 мая в 10:02
Знакомого в ай ти взяли и два месяца он ждёт и не может приступить к работе . Это норма?
У меня 1 месяц было. Я ждала всякие разрешения
МЕСТО_Встречи• 12 мая в 10:26
Ответ дляГравіцапа
Скільки вам років ? Це щоб себе ілюзіями не тішити.
Гравіцапа• 12 мая в 11:01
Ответ дляМЕСТО_Встречи
50+
МЕСТО_Встречи• 12 мая в 11:21
Ответ дляГравіцапа
50+
Мені 48 і от думаю, ризикнути в сотанній вагон чи вже й не смикатися. Ви знайшли свою роботу ?
Гравіцапа• 12 мая в 11:30
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так. Повернулась на старе місце. Надумаєте, щось міняти, не йдіть в нікуди. Готуйте запасний аеродром.
Синди Кроуфорд• 12 мая в 11:31
Ответ дляГравіцапа
А ким ви працюєте?
Теж 50+
Гравіцапа• 12 мая в 11:44
Ответ дляСинди Кроуфорд
А ким ви працюєте?
Теж 50+
Спеціальність мало вливає на рівень ейджизму, особливо в приватних компаніях, в яких всі хочуть бачити молодих, енергійних, креативних і тому подібне. По питанню-інженер.