Инстагра_мерша• Изменено 20 июня в 12:54

які функції в авто вам дуже важливі?

якби ви зараз купували авто з салону - які функції - опції ви б хотіли мати
Ку-кусик• 20 июня в 13:13
Ответ дляИнстагра_мерша
Боже, кому так тема стала поперек горла?
Тому, кто трясётся в троллейбусе
ХвилювАллочка• 20 июня в 13:26
підігрів сидінь, підігрів лобового, підігрів керма.
Нога на ногу• 20 июня в 13:54
Чтобы кнопка аварийки находилась в удобном месте, чтобы спасибо мигать.
Stepa_nida• 20 июня в 13:56
Мені в поточній авто не вистачає автозапуску - прогрітись взимку і охолодитись влітку
Невгамовна Бу• 20 июня в 15:06
з того, що тут ще не назвали, кнопка закривання багажника
Марс атакует• 20 июня в 17:28
Мені не вистачає підігріву переднього скла ( підігрів дзеркал у мене є, аби не було-теж не вистачало б ) , підігрів керма . Парктронік +камери теж великий плюс , хоча коли пересідаю на авто чоловіка -то всерівно по дзеркалам орієнтуюсь, але оте все теж допомагає . Гніздо прикурювача в багажнику ( у мене нема , а часом треба) . Коли я свою брала ( давно) з салону, то додатково динаміків натицяли по автівці- люблю гарний звук
Марс атакует• 20 июня в 17:34
О, ще згадала . Аби , коли скласти сідушки задні , була рівна поверхня , без отого бордюра і спинки складались максимально рівно . Але то мій бзік, бо я частенько в автівці сплю