Yulia126• 20 июня в 17:56

Чи є у вас діти, які нічого не хочуть? Що робити з такими?

Сину 8. Йому нічого не не потрібно - читати - ні, вчитися - ні, але вчиться, бо я заставляю, спорт - ні. Все, що робить, тільки з-під палки. От нічого дитині не надо. Тиняється весь день. Як мотивувати хоть до чогось?
Украиночка• 20 июня в 17:57
Отстаньте от ребенка
Спішу - перекидаюсь• 20 июня в 17:57
Тиняється,чи все ж таки в гаджетах сидить?
Губки-уточкой• 20 июня в 17:58
Ви його сильно балуєте? У сенсі - у вас високий матеріальний достаток у сімʼї?
автор Yulia126 • 20 июня в 17:58
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Тиняється, бо гаджети не даю
Твоя космішна• 20 июня в 17:58
Мій аналогічно, правда 14 йому, в гаджетах сидить
автор Yulia126 • 20 июня в 17:59
Ответ дляГубки-уточкой
Ні, невисокий, не балую, але все, що потрібно в рамках мого бюджету, в нього є. Все скромно, ми ВПО
Гербарія сушу• 20 июня в 18:00
Ответ дляУкраиночка
Отстаньте от ребенка
Как отстать?(
Я уже так доотставалась, что ребенку восемнадцать, а он кроме игр на компе других желаний не имеет.
А все начиналось лет в 10 и я его тоже оставляла в покое и ни на чём не настаивала(((
А теперь не знаю, как выйти из этой ситуации (((
Ни учиться, ни кружки, ни чтение, ни по дому, ни спорт, ни помыться, ни покушать даже(((
То есть смысл жизни - это игра с утра и до двух ночи
Губки-уточкой• 20 июня в 18:01
Ответ дляYulia126
Тиняється, бо гаджети не даю
Чи є у нього друзі? У друзів чи є якісь хобі? На якісь секції ходять?

У цьому віці вони рухливі, прицнаймні мій син таким був. Завжди то футбол, то теніс, за будь-який двіж був.. треба вихід енергії обовʼязково . Він же не старець вдома сидіти
Я не в теме• 20 июня в 18:01
Ответ дляГербарія сушу
Как отстать?(
Вот поэтому я и напрягаю своих))

Автор, по теме
Только заставлять
По другому никак э. У детей сейчас мотивации - 0
Снегурочко• 20 июня в 18:01
Он на онлайн обучении?
автор Yulia126 • 20 июня в 18:02
Ответ дляГербарія сушу
Как отстать?(
Ось впевнена, що якщо я б дозволила йому ігри та гаджети некотрольовано, то було б те саме.
’Отстань’ - сама дурна порада
Моль Моллівна• 20 июня в 18:02
Сейчас это норма. У всех так. Я тоже ничего не хочу, кроме как, чтобы исчез этот мир и я вместе с ним
Снегурочко• 20 июня в 18:02
Ответ дляГубки-уточкой
При нормальном достатке дети летом не дома.
Украиночка• 20 июня в 18:03
Ответ дляГербарія сушу
Как отстать?(
Какие кружки, чтение и по дому в 18 лет?
Не хочет есть? Вы реально думаете, что он умрет с голода за компом? Или всё-таки пойдет и поест, если захочет?
Представляю, как вы его пилите
автор Yulia126 • 20 июня в 18:03
Ответ дляГубки-уточкой

Ми тут не так давно, друзі з´являються літом, коли граються на майданчику. Так нема. Ходив на спорт з-під палки, бо я заставила, бросив. Восени планую обрати іншу секцію, але йому то непотрібно.
Украиночка• 20 июня в 18:03
Ответ дляЯ не в теме
Вот поэтому я и напрягаю своих))

Автор, по теме
Только заставлять
Мотивация никогда не появится, если заставлять
автор Yulia126 • 20 июня в 18:04
Ответ дляСнегурочко
Он на онлайн обучении?
Так
Украиночка• 20 июня в 18:04
Ответ дляYulia126
’Отстань’ - сама дурна порада
Сочувствую ребенку
Баррикадница• 20 июня в 18:05
Ну в 8 лет еще вы организовываете его досуг
Губки-уточкой• 20 июня в 18:06
Ответ дляYulia126
Може, у нього також є внутрішні переживання, стосовно нового місця проживання і всього з цим повʼязаного? Діти не вміють це висловлювати але те що переживають - це сто відсотків. Через це може блокуватися активність їхня . Як варіант

Чи є у вас контакт з хлопцем? Чи можете ви говорити з ним? Чи не слухає?

І ще згадала. А батько чи приймає участь у його вихованні? Або чи є father figure - щось по типу фігури батька (може тренер, чи дідусь, чи вчитель - будь-хто хто є чоловіком і може бути певним авторитетом для сина? Ще у цьому напрямку подумайте. Для хлопців це дуже важливо.
автор Yulia126 • 20 июня в 18:06
Ответ дляБаррикадница
Ну я й намагаюсь.
Пішли на карате? Не хочу
Інший спорт - не хочу
Давай на гурток - не хочу
Снегурочко• 20 июня в 18:06
Ответ дляYulia126
Так
Это очень плохо влияет, если есть возможность, постарайтесь в следующем учебном году в оффлайн школу устроить.
Губки-уточкой• 20 июня в 18:06
Ответ дляСнегурочко
Разные ситуации есть.
Я не в теме• 20 июня в 18:07
Ответ дляУкраиночка
Да что вы говорите)))
Сейчас, насмотревшись, тиктоки, все хотят легких денег заработать
Нафига учится, если блогером можно стать)))
Учеба - это определенный вид насилия, и пока малолетнее чудо не понимает, что нужно учится, его нужно заставлять.

Причем, вы своих воспитывайте как хотите
На моей практике есть уже выросшие дети, где родители не заставляли учится и вообще напрягаться. Унылое зрелище сейчас
Гербарія сушу• 20 июня в 18:07
Ответ дляУкраиночка
Представляю, как вы его пилите
То есть вы считаете нормальным есть раз в день и каждый день спать по пять часов?
Не идти учиться и работать, а только играть

Вы точно не были в такой ситуации. Потому что если бы были, вы бы такое не написали
автор Yulia126 • 20 июня в 18:07
Ответ дляГубки-уточкой

Ні, переживання нема, бо ми поїхали за місяць до його 5-річчя, він навіть не пам´ятає будинок і наше місто. Батько звонить пару раз в місяць, але якщо б і жив поряд, то не приклад для наслідування, у того інтереси ще більш обмежені
автор Yulia126 • 20 июня в 18:08
Ответ дляСнегурочко
Ми не знаємо де жити будемо, тому поки що по школах тягати дитину - то буде ще більший стрес
Бяки-козяки• 20 июня в 18:11
Ответ дляYulia126
Так Вы ребенка ограничили во всем, а теперь удивляетесь, что он ’тыняется’?
Lacrimo• 20 июня в 18:12
Колись моя мамка не знала чому у мене нема мотивації робити те, що вона хоче. Тягала мене на ті гуртки, які мені були не цікаві. А те, що я хотіла - їй було впадло. Люба дитина щось тай хоче, комп це теж інтерес, можна на іт курси якщо є бажання, хоч то і є бавотня в такому віці. Але якщо дитина скромна і інтроверт , то махати ногами на карате він не дуже хоче. Мій малий, як я пробувала затягнути на гуртки такі істерики закатував, тренер сказав - що він ге хоче, морально не готовий. Зараз в знайомих діти - міняють гуртки кожні 2-3 місяці. І давно уже дуже мало таких дітей, які роками ходять на одне і те ж. Спортивні гуртки - це двері в проф спорт, там є куча вимог ( особливо бойові), далеко не кожна дитина хоче це.
Гербарія сушу• 20 июня в 18:13
Ответ дляУкраиночка
Представляю, как вы его пилите
И вы бы своему ребенку ничего не говорили в такой ситуации?
Если бы это повторялось не раз в неделю, а каждый день годами?

И зрение посадил - у офтальмолога постоянно - давление в глазном дне не спадает((( Это тоже последствия игры

И спина полусогнутая, потому что сидит неровно и сутками...

И при этом родители должны молчать и дальше его кормить и обслуживать?!