Джонсонюк• 21 июня в 09:00
Що вас заспокоює краще за будь-які поради?
Ластовиння• 21 июня в 09:08
Я ненавижу слово ’успокойся’. Как в анекдоте...честное слово.
А мой муж считает, что когда я нервничаю и переживаю за что то, достаточно сказать слово ’успокойся!’
Меня успокаивает просто обсудить эту ситуацию, выговориться.
Ластовиння• 21 июня в 09:10
Ответ дляЛасую колобками
Гроші. Взагалі краще за будь що.
Не пишите ерунду. Вас успокаивают деньги в любой ситуации?? У вас что то случилось, вам достаточно дать деньги и вы спокойны?
Ласую колобками• 21 июня в 09:20
Ответ дляЛастовиння
Що таке трапилося, з чим гроші не допоможуть? Звичайно, окрім здоров´я (хоча і тут, без грошей все буде набагато гірше, аніж з ними).
Вбигудях• 21 июня в 09:26
Саме краще заспокіливе, це кіт. Якщо геть зовсім погано, тоді два коти, а ще краще три.
Коханозадовільна• 21 июня в 09:30
Ответ длятяжкаялюдина
Поплавати пару кілометрів у басейні зранку, поки там мало людей.
Це так мене теж це відволікає!
Швендяю містами• 21 июня в 09:54
У меня твердая уверенность, что вселенная обо мне позаботится наилучшим для меня способом. Практика показывает, что так и есть, просто не всегда так кажется вначале. Я вообще по жизни оптимист.
Муууумие• 21 июня в 10:27
Ответ дляШвендяю містами
Класс! Кто вы по гороскопу и в год кого родились)? Просто интересно..
Швендяю містами• 21 июня в 10:30
Ответ дляМуууумие
Рыбы/крыса
Ластовиння• 21 июня в 11:27
Ответ дляЛасую колобками
Много всего, кроме здоровья, чему не помочь деньгами: плохое отношение на работе, ребенок не сошёлся с детьми в школьном коллективе, дочка рассталась с парнем, подруга, которую считала очень близкой оказалась вовсе не подругой, муж изменил, соседи шумят по ночам и не дают спать.
Продолжать?
Ласую колобками• 21 июня в 11:47
Ответ дляЛастовиння
Продолжать?
Чухня ваші проблеми. Як правило, ті, хто мають гроші, працюють там, де їм комфортно. Там, де некомфортно, працюють ті, кому гроші потрібні для виживання і вони не в силах щось змінити. Дитячі стосунки у школі легко вирішуються зміною школи, і я вас, мабуть, не здивую, але в приватних школах педколектив слідкує за атмосферою в шкільних колективах. Донці буде набагато легше переживати своє расставання з хлопцем в мерседесі, аніж в тролейбусі. Ваше ставлення до подруг мене взагалі дивує. Якщо у вас є гроші і ви ніяк не залежите від чоловіка, то він легко замінюється новим чоловіком, небракованим. Сусіди не заважають у великих приватних будинках з великою дільницею. Продовжувати?