Гладиолус• 28 мая 2025
Что помогает вам выпускать пар, чтобы не болеть на фоне нервов?
долой_лама• 28 мая 2025
Только создание тем на советчице больше ничего. Я тут и совет получу и пар спущу, на другое нет финансов, подруг родственников уже достала, стыдно.
Да простят меня все кому я тут в жилетку плачусь.
Уси Пуси• 28 мая 2025
Квіти. Багато квітів: троянди, колекція хост, колекція ехінацей, колекція седумів. Сад в природному стилі. Якщо мені погано тільки тому що сильний вітер, то допомагає сидіти в садовому кріслі і просто дивитись на те, як колихаються верхівки трав. Це наче дивитись на море, тільки цікавіше.
Шкідлива молекула• 28 мая 2025
Ответ дляНеваляшкина
Коньяк, ром, виски вечером под сериал
Я помітила, що якщо я наприклад два вечори підряд випиваю по +-200 мл вина, то потім наступні дні я дуже швидко заводжусь в стресових ситуаціях. Типу агресивне реагую. Коли довго не пʼю алкоголь, то все ок.
Ви такого не помічаєте?
Неваляшкина• 28 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ви такого не помічаєте?
Нет.
Смурфетта• 28 мая 2025
Ответ дляУси Пуси
Покажіть фото вашого саду. Прошу. Природа дає сили, то точно вже відома істина. Особливо коли все тільки но розпустилося й набрало соковитості.
Уси Пуси• 28 мая 2025
Ответ дляСмурфетта
Зараз в мене самий не гарний період. Весняне відцвіло, літо та трави ще не розцвіли.