Пиши-пропало• 21 июня в 09:23

Батько вимагає зустрічі з дитиною, син не хоче

Ми розлучені син не знав батька бо був дуже маленький тоді, зараз йому 11 і появляється батько вимагає зустрічі з ним, син не хоче. Навіть якщо він звернеться у суд з цим питанням, не уявляю як можна насильно 11чну дитини заставити це ж не маленька дитина яку можна задурити
ДелайКак_Я• 21 июня в 09:25
Судья у ребенка спросит хочет ли тот общаться. Ребенок вполне может отказаться
люблю_тортики• 21 июня в 09:26
Дитина не хоче-не йде.Яким чином це можливо?Хай йде в суд.Попогрожує і зникне
Я супер-пупер• 21 июня в 09:26
Бывает. Пусть обращается, это его право.
сладкий_ноябрь• 21 июня в 09:26
Чому після розлучення батько не спілкувався з сином?
ДелайКак_Я• 21 июня в 09:27
Пусть ребенок на суде так и говорит, что отца не было в его жизни 11 лет. Он его не знает. И ему это уже не нужно
ДелайКак_Я• 21 июня в 09:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Странный вопрос
Не считал нужным наверное
Вкаблучках• 21 июня в 09:27
Если не хочет сын , не надо заставлять.
Ушла и Пришла• 21 июня в 09:27
А почему сын сам не может это ему сказать один раз, папаша не верит наверное
Фенте Фря• 21 июня в 09:28
Ответ дляЯ супер-пупер
А в дитини прав немає?
Советчица Года• 21 июня в 09:29
Вимагає? 🤣🤣🤣 Який наполегливий! Трапилося, мабуть, щось? Дуже шкода татуся.
Господи, які ж вони кончені.
ПоЗиТиВнАя• 21 июня в 09:29
Может отец хотел общаться, а мама общего сына не хотела !
Мир Мир Мир!• 21 июня в 09:30
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В таком случае отец о своих правах мог раньше заявить
Кумася• 21 июня в 09:31
Ну хай репетує той батько скільки влізе. Дитина не хоче, на цьому все.
Хочеш іди до суду і пояснювати чому не хотів, не міг спілкуватися з дитиною.
Радуга-дуга• 21 июня в 09:31
Отцу, наверное, справка понадобилась, вот о сыне и вспомнил
Мир Мир Мир!• 21 июня в 09:31
Автор, даже если будет суд, то не в пользу вашего бм. Мнение детей в этом возрасте уже учитывается.
автор Пиши-пропало • 21 июня в 09:31
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Він не хотів раніше ніякого спілкування! А тепер з´явився вже як дитина підросла і отруює нам життя
ПоЗиТиВнАя• 21 июня в 09:32
Ответ дляДелайКак_Я
Странный вопрос
Не считал нужным наверное
Бувають такі мамаши що роками не дають спілкуватися ,та налаштовують дитину
Та_все_ок_будет• 21 июня в 09:32
Ответ дляУшла и Пришла
Хороший вариант, познакакомиться и разойтись.
А вообще я бы сказала сыну, что отец нужен всегда, возможно его отец что то понял осознал...
ДелайКак_Я• 21 июня в 09:32
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так что мешало в таком случае отцу обратиться в суд раньше, а не через 11 лет?
сладкий_ноябрь• 21 июня в 09:33
Ответ дляДелайКак_Я
Странный вопрос
Не считал нужным наверное
Чому странний? Різні бувають ситуації.
Кумася• 21 июня в 09:34
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А бувають такі папаші котрі не цікавить життя їх дітей допоки їм не припиче.
Або дійсно потрібно справка папаші.
3@йk@• 21 июня в 09:35
Хай іде воює. Може син і пробачить.
сладкий_ноябрь• 21 июня в 09:35
Ответ дляДелайКак_Я
Ви не знаєте таких випадків?
Суд нідочого, в нас можна не дотримуватися судових рішень.
Та_все_ок_будет• 21 июня в 09:35
Ответ дляКумася
Або дійсно потрібно справка папаші.
Справка что есть ребенок? Тогда нужно свидетельство о рождении и все
S.s.s.• 21 июня в 09:35
Ответ дляПиши-пропало
У него еще 2 детей от следующего брака? Может, хочет выехать . С 3 выпустят
автор Пиши-пропало • 21 июня в 09:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що не хотів
Та_все_ок_будет• 21 июня в 09:36
Ответ для3@йk@
Хай іде воює. Може син і пробачить.
Оригинально
автор Пиши-пропало • 21 июня в 09:37
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А бувають такі папаші що роками не згадують про існування своєї дитини
3@йk@• 21 июня в 09:38
Ответ дляТа_все_ок_будет
Оригинально
як є. не уявляю які ще можуть бути причини в 11річного хлопця зацікавитися цим спермодонором
люблю_тортики• 21 июня в 09:38
Ответ дляПиши-пропало
Заблокуйте