Капитошечка• 20 мая в 23:45
Чоловік образився на сина
Ми з чоловіком сиділи розмовляли , трохи сперечалися. Поряд син, 13 років йому, щось робив. Чоловік жартома , як би хлопнув мене по щоці. Син не довго думаючи, не зрозумівши , що це жарт,з усього розмаху вдарив його по лиці. Він тепер з ним третій день не розмовляє. Я кажу, ну шо ти як мала дитина, він захистити хотів. А він і чути не хоче нічого. Як би ви реагували на таке?
Единая страна!• 20 мая в 23:48
Ну скажите , что и сын .. жартома . Один один как бы . И часто у вас такие жарты со стороны мужа происходят :?
Капитошечка
• 20 мая в 23:49
Ответ дляТихомандражная
Не вірю, син би не наважився.
Чого ви так думаєте. Це якась миттєва реакція була
Единая страна!• 20 мая в 23:50
Ответ дляКапитошечка
Да правильно все ваш сын сделал . А вам надо было еще и подсрачник ему поддать напоследок , для закрепления шуточки.
Тихомандражная• 20 мая в 23:50
Ответ дляКапитошечка
Не вірю, побоявся б.
БеллаДонна• 20 мая в 23:51
Мужик ваш - мурло. Син молодець.
Будете на сина нависати, втратите з ним звʼязок, через штани. Потім не дивуйтеся
Мамин тріль• 20 мая в 23:52
Ответ дляТихомандражная
Не вірю, побоявся б.
Буває. Я колись так маму на реакціі вдарила, хоча боялась її.
Капитошечка
• 20 мая в 23:53
Ответ дляТихомандражная
Не вірю, побоявся б.
Ну не вірте. Батько на нього жодного разу руку не підняв, чого він повинен боятися. Та і навряд він у той момент про наслідки розмірковув
Капитошечка
• 20 мая в 23:54
Ответ дляБеллаДонна
Мужик ваш - мурло. Син молодець.
Та ну. Я навпаки його підтримую в цій ситуації. Це його рідний батько, якщо що
барабанщица• 20 мая в 23:54
Родной отец? Поднимать руку на женщину ок? пусть и в шутку, странные шутки
Тихомандражная• 20 мая в 23:54
Ответ дляКапитошечка
Бо є субординація, якщо ви не маргінали якісь звісно.
БеллаДонна• 20 мая в 23:55
Ответ дляКапитошечка
Син росте з вами, він прекрасно відчуває, де жарти, а де ні.
Чого чоловік до вас руки тягне? Це норма у вас?
БеллаДонна• 20 мая в 23:57
Ответ дляКапитошечка
Думала вітчим. Але це суті не міняє. Мурло воно і в Африці мурло.
Думаю, Ваша дитина не вперше вдома бачить рукоприкладство. Впевнена
Капитошечка
• 20 мая в 23:57
Ответ длябарабанщица
Так, рідний. Та не піднімає він руку. Може я не так трохи пояснила. Просто малому так здалося.
Сіґеле-міґеле• 20 мая в 23:58
Авторе, історія настільки дивна, що мало віриться. Але якщо це правда, то співчуваю.
Бо з назви теми випливає, що проблема в образі чоловіка.
Приголомшує, що людина при своєму розумі ще й образитись на це може.
БеллаДонна• 20 мая в 23:59
Ответ дляКапитошечка
Це ви себе так заспокоюєте? Нам то все одно, а ви в цьому живете
барабанщица• 20 мая в 23:59
Ответ дляКапитошечка
Вам тоже показалось, что вас не шлепнули по лицу. Высокие отношения
барабанщица• 20 мая в 23:59
Реакция сына об этом не говорит. Бывает, что сначала в шутку а потом и бьют
Самохвалова• 21 мая в 00:00
Ответ дляКапитошечка
У вашего мужа дебильные шутки, сын нормально отреагировал.
И зачем вы такое терпите?
БеллаДонна• 21 мая в 00:02
Ви написали, що сперечалися, тобто сварилися. Якби ви жартували і дурачилися, то це ще якось можна зрозуміти, що син не так все зрозумів. У вашому випадку все не так
Цукрові вишні• 21 мая в 00:06
Странные шутки у мужа.
Упустив историю с сыном, то вам смешно было после шлепка по лицу от мужа?
Муж придурок, сын у вас молодец
Цукрові вишні• 21 мая в 00:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок, а з якою метою ви описали цю ситуацію?
Мужем похвастаться ))
Усміхайлик• 21 мая в 00:10
Мне все равно, я даже не читаю . Мне просто скучно, поэтому вам пишу , хоть что нибудь
Капитошечка
• 21 мая в 00:10
Ответ дляБеллаДонна
Не сварились , бурно доводила йому свою точку зору . А він типу - мадам, заспокойтеся . Перед цим сміялися. Ну тобто це не повинно було виглядати, як йому здалося
БеллаДонна• 21 мая в 00:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Щоб ми порадили, як ображеного мужа заспокоїти і розрадити. Може хоче почути, що син вибачатися повинен.