Пиши-пропало• 21 июня 2025

Батько вимагає зустрічі з дитиною, син не хоче

Ми розлучені син не знав батька бо був дуже маленький тоді, зараз йому 11 і появляється батько вимагає зустрічі з ним, син не хоче. Навіть якщо він звернеться у суд з цим питанням, не уявляю як можна насильно 11чну дитини заставити це ж не маленька дитина яку можна задурити
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Тому що не хотів
Ну то нехай син і напише йому самостійно або скаже по телефону, щоб це не виглядало як ваша маніпуляція
люблю_тортики• 21 июня 2025
Ответ для3@йk@
як є. не уявляю які ще можуть бути причини в 11річного хлопця зацікавитися цим спермодонором
Ніяких.Він його не знає і він для нього чужий.Таких взагалі треба позбавляти прав і все.
Форточка• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Він не хотів раніше ніякого спілкування! А тепер з´явився вже як дитина підросла і отруює нам життя
Автор, не спішить так кінці обрубувати.Може людина за ум взялася.
Мій колишній не хотів доньку до 10 ти років знати.Потім щось у нього в голові перемкнуло.Став з дитиною зближуватися, потроху малими кроками.Потім і університет сплачував і квартиру купив.Донці вже 24 роки, нормальні відносини з татком
ДелайКак_Я• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви не знаєте таких випадків?
Суд нідочого, в нас можна не дотримуватися судових рішень.
Нет, я не знаю.
Если отец заинтересован - он отстаивает свои права.
А если вот так вот появляется через 11 лет тишины - то дело точно не в маме.
Та_все_ок_будет• 21 июня 2025
Ответ дляФорточка
Вы мудрая женщина!
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляФорточка
Ви що
У автора зʼявилася прекрасна можливість маніпулювати дитиною. Вона вже це робить, просто не в відкриту
Каяспер• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Алименты платил все это время?
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Нет, я не знаю.
Виніс суд рішення, що батько має право 3 рази на тиждень бачити дитину.
Мати дитину не дає, змінює місце проживання. Далі що?
ДелайКак_Я• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Начнём с того, что в случае автор нет решения. На этом дискуссию по этому вопросу можно закрывать - отец не был заинтересован в общении 11 лет. Точка
МаксХмара• 21 июня 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Странный вопрос
Не считал нужным наверное
А обязан был , он не с сыном развёлся а с мамой сына .
3@йk@• 21 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
так якщо ця тварюка хоча б по сто грн щомісячно кидала - його ще й не позбавиш
Блиск думки• 21 июня 2025
Хай звертається до всрачки в усі суди світу.
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Так, краще почати дискусію і потім злитися за відсутністю аргументів:)
Птица секретарь• 21 июня 2025
Ответ дляСоветчица Года
Вимагає? 🤣🤣🤣 Який наполегливий! Трапилося, мабуть, щось? Дуже шкода татуся.
Господи, які ж вони кончені.
У меня кум развелся с женой, когда дочке было 6. Материально не помогал, они там плохо расстались, не общались. И тут вспомнил, девочке 16 исполнилось, обращался в полицию, чтобы найти дочь. Ходит всем рассказывает как прятали ребенка, скрывали! Дочка с женой жили у родителей. И ладно бы маргинал, нет, уважаемый врач. Что в головах у мужчин...
автор Пиши-пропало • 21 июня 2025
Ответ дляКаяспер
Алименты платил все это время?
Я не подавала на аліменти, але час від часу скидував мізер на карту, якщо розділити по місяцях то по 300-400 грн в місяць виходить
ДелайКак_Я• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы какая-то странная.
На суде у отца судья спросит - почему папаша 11 лет свои права не отстаивал. Это будет главный вопрос для принятия решения. Ну ещё и мнение ребенка
автор Пиши-пропало • 21 июня 2025
Ответ для3@йk@
Нажаль кидав копійки час від часу
Панна Кота• 21 июня 2025
Скільки років було коли дитина народилася?
Можливо був молодий, зараз, на фоні війни, щось змінилося у його картині світу.
Він щось пояснює вам, чи просто настоює без пояснення і вибачень?
автор Пиши-пропало • 21 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Нічого не пояснив, просто настоює
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Вы какая-то странная.
Так, дивна. Тому що розмовляли ми про інше.
автор Пиши-пропало • 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
До чого ця історія ваша? У мене зовсім інша ситуація!
Птица секретарь• 21 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Почему у нас всегда принято оправдывать козлов, а? Может автору психолога надо было оплатить мужику, ’ щоб прояснити картину світу’?
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Далее обращается в органы опеки и мать начинают теребить оттуда.
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я слабо уявляю як так могло статися, що після розлучення батько повністю зник і зʼявився через 11 років з вимогами. :)
Або ви щось не договорюєте або придумуєте події на ходу
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
Як саме?
Вона двері не відкриє. Нічого їй не зроблять
В мене сусідка була така. І таких мамаш повно
Каяспер• 21 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Щедрый папаша, ничего не скажешь
ЭмчЭндЭм• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так він не зникав, а кидав навіть гроші автору. Суму вже ми можемо перевірити тільки зі слів автора
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Як саме?
Да конечно) кому она не откроет органам опеки? Ок. Дальше подаётся заявление о препятствовании исполнению решения суда, после этого накладывается админка, потом открывается уголовное. Если захотеть, то все получится.
сладкий_ноябрь• 21 июня 2025
Ответ дляМастер Пис
😆😆😆
Саме так.
Ну випишуть їй штраф в розмірі 24 гривень
Все
Дітей ніхто не відбере, а батьку з часом такий головняк теж не буде потрібен
+ малим дітям можна що завгодно вкласти в голову, тому вони потім і самі не захочуть спілкуватися
Мастер Пис• 21 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
😆😆😆
Саме так.
Все
Это вначале административный штраф, потом открывается уголовное производство. Вытрепают нервы от души.