Кондуктор автобуса• 21 июня 2025
Підкажіть по квиткам на потяг
Хто часто подорожує і знає правила Укрзалізниці.
Якщо куплені квитки зі станції Лубни, чи можу я сісти на наступній станції в Києві?
Офіційної інфо на сайті Укрзалізниці так і не знайшла, а чат дпт мені написав, що без попередження, якщо не сісти на своїй станції, ці місця будуть вважатись вільними. Треба попередити провідника. Цікаво, яким чином я можу попередити провідника?
І головне чи пусте мене провідник у мій вагон в Києві?
Сладко-соленая• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
так, це нелогічно, але я вже змучена тими квитками. Їх неможливо купити, тому мене вже будь-який маячний варіант не здивує(
Квиток свідчить про укладений договір перевезення між вами та Укрзалізницею. І остання не може без підстав його розірвати в односторонньому порядку
Кондуктор автобуса
• 21 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
дуже на це сподіваюсь.
І сподіваюсь, що не зайняли свої місця протягом перших 30 хвилин не є підставою для його розірвання.
Сладко-соленая• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
дуже на це сподіваюсь.
ні, не є
ви не можете зайняти місце на тому відрізку шляху, який НЕ оплачений. а оплаченим користуєтесь на свій розсуд. хоч взагалі не поїдете.
Кондуктор автобуса
• 21 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
ні, не є
Дякую! Заспокоїли мене, бо я сьогодні вже була на межі того, щоб взагалі відмовитись від відпустки. Дітей пожаліла.
Такий величезний попит, невже не можна більше потягів, або хоча б вагонів(
Сладко-соленая• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
я дуже часто таким способом їжджу
наприклад, нічний потяг з Києва до Харкова - ніколи майже не можна зловити квитки. натомість від проміжної Славути майже завжди є.
одного разу провідник навіть поспівчував нам, що доводиться переплачувати.
Сладко-соленая• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
багато місць заброньовані під військових
Кондуктор автобуса
• 21 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
та це потяг в Буковель, курортний напрям. Якщо під військових, то ок, але думаю там якісь махінації або просто великий попит, і сайт глючить.
В мене квитки бронювались більше 30 хв, і я вже інші потяги не могла подивитись, і нічого не вийшло з тим бронюванням ’спробуте забронювати нові’, а нових вже на той час не було взагалі.
Багиня• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
він пише, що так можна, але треба попередити провідника або через гарячу лінію.
Але ж це точно якась маячня. Хтось з гарячої лінії буде розшукувати якогось провідника з декількох десятків інших провідників цього потягу, щоб повідомити, що такий-то пасажир сяде пізніше))
цілком можливо, що глибоко теоретично якось так воно і має бути
але в нашій практиці ніби все норм, чула не раз історії, як люди спізнилися і машиною наздоганяли потяг, все було ок
Кондуктор автобуса
• 21 июня 2025
Ответ дляБагиня
у мене так само з подругою було. Але там їх провідник не пустив через помилку в одному квитку, і він сам сказав, вирішувати проблему і сідати на наступній станції.
ТаЕщеОптимистка• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
а є якесь посилання на офіційну інфо від Укрзалізниці?
Я дзвонила на гарячу лінію, коли вперше так квитки брала донці, сказали, що можна. Вже так донька їздила багато разів, бо з нашої станції часто не має квитків, завжди без проблем
Кондуктор автобуса
• 21 июня 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
супер! Дякую) Тоді можна видихати.
Бо я ще думала, може в четвертий раз спробувати ще завтра взяти квитки з Києва)
І ви нікого не попереджали? Просто з вашим квитком провідник без проблем пускав?
Сладко-соленая• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
супер! Дякую) Тоді можна видихати.
авторко. з´їжте шоколадку та випийте кави.
тисячі людей так їздять, хто ’відкрив’ для себе такий спосіб.
ТаЕщеОптимистка• 21 июня 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
супер! Дякую) Тоді можна видихати.
Нікого не попереджали, навіть брали квитки з кінцевої, а це 6,5 годин до нас. Один раз було зайняте місце, провідниця когось взяла, але вона розуміла, що порушує правила. Тому запропонувала своє купе, а сама пішла в інше. Дуже вибачалася, напоїла безкоштовно чаєм. Бо це була ніч і там людина спала. Але сказала, що якщо це проблема, то підніме людину
Радуга-дуга• 21 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
Бронь знімають до відправки і не так і багато