Манка Я• 21 июня 2025

Когда мужчина зарабатывает меньше — это проблема для отношений?

мимАпроходила• 21 июня 2025
Проблема, якщо один з пари чи обоє вважають, що це проблема.
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 июня 2025
Для меня -да. Мой мужчина должен быть сильнее меня, а значит и зарабатывать должен больше
Василина Семеніч• 21 июня 2025
Это отличный вариант женщина чувствует себя независимой а мужчина стремится зарабатывать больше
Ондатрова шуба• 21 июня 2025
Так
Аноним Советчик• 21 июня 2025
Для кого как, для меня, лично, не есть ок. Для женщин, которым абы замуж, только бы не одна, штаны в доме, будет норм. Такие ещё и детей нарожают ему, в декрете сидеть не будут, потому что надо старшего дитятко кормить ))
Моська-слон• 21 июня 2025
Конечно, проблема. Если вдруг у женщины в работе будут успехи, будет больше получать, то надо сразу разводиться. А как иначе? Вы тролль?
Аноним Советчик• 21 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Где вы такое видели?🤣 В дешёвых кацапских сериалах? 🤦‍♀️
Ондатрова шуба• 21 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
В теорії
На практиці - ой , закрий рахунки і мені закинь трошки
Моська-слон• 21 июня 2025
Еще вопрос на сколько разница или во сколько по зп? Если она на 3 т больше, чем он получила, то вообще незаметно. Если она в 5 раз больше, то здесь другой раскоад. Но все зависит от людей. Мне нормально. Деньги есть на все, я могу на себя потратить любимую много. Я как раз много получаю
Залетна Я тут• 22 июня 2025
Дивлячись з якої причини він заробляє менше. і менше - то менше за успішну жінку, чи об´єктивно мало.
Якщо він все життя сидить на умовні 500-1000 дол і його все влаштовує - то одна справа.
Люди тимчасово через війну чи її наслідки випала з активної роботи, або досить молода та амбітна - то інша.
Ann_Arbor• 22 июня 2025
Для мене це може бути прийнятно за умов, що все інше в чоловікові мене влаштовує (а це довгий список). Заробляю у 8-10 разів більше за чоловіка. Звісно мені хотілось би, щоб він заробляв на рівні зі мною, або хоча б половину від того, що я, але стосунки будувала не з метою фінансової вигоди чи збагачення за рахунок чоловіка, тож це не головна цінність. Достатьо, щоб не сидів на моїй шиї і був самодостатнім - це прийнятний мінімум.
В мене першопочатково було більше фінансових цілей і зараз я також маю більше фінансових потреб. Тобто мені потрібен значно більший бюджет для щастя, ніж йому. Ніякий чоловік не зобов´язаний це витягувати)) це тільки моя відповідальність.