Подмигашка• 21 июня в 14:14
Догледіти свекрух це хрест невісток і їх прямий обов’язок…
Як вам таке? Розділяєте?
Доньок немає, грошей на приватний будинок для літніх людей та доглядальниць теж. Є два сини. Живуть окремо зі своїми сім’ями.
Парова машина• 21 июня в 14:27
Ответ дляГЛЮкоза
Я свою свекровь буду смотреть. Она мне много доброго сделала. Естественно и муж тоже в стороне не останется.
Існують такі люди
Шотуткоїться?• 21 июня в 14:28
Ответ дляПодмигашка
Це не моя родина і не мій чоловік.
А чого ви так хвилюєтися за чужих людей?
БезникаяЯ• 21 июня в 14:28
Ответ дляИнстагра_мерша
Скільки має заробляти чоловік, щоб утримувати сім´ю і доглядальників посуточних?
Це від 100 косарів.
Багато в нас чоловіків стільки заробляють?
Це від 100 косарів.
Ми платили 1000 за день
30 тис в місяць і надавали проживання, чоловік стільки міг заробити за 7-10 днів
Будівельник, не вища освіта
Ну так, трохи тяжко той період, але пережили
Будівельник, не вища освіта
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:28
Ответ дляПарова машина
Які догляди на старості
Задача свекрухи народити і виховати банкомат невістці і більше ніколи не зʼявлятися в її житті
Нажаль такі цінності тепер.
Диву даюсь яка ненависть в усіх невісток. Не вірю, що прямо всі свекрухи такі намахані як тут пишуть
Манкоголік• 21 июня в 14:28
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Прикро. А Ви про це розмовляли зі своїм чоловіком? Просили допомоги? Чоловікам частіше треба напряму казати. Просто давати завдання. Вони більш конкретно сприймають запити. Менш емпатичні та емоційні.
Залізобетонна відмова - я на роботі.
А в мене ще 2 річна дитина на руках була.
Не виправдовуйте дорослих людей.
Вони всі включили режим сніжинок. Так і я зроблю, свого часу.
Не виправдовуйте дорослих людей.
З родзинкою• 21 июня в 14:28
Ответ дляДивне створіння
А есть что переписывать? Или за комнату на Троещине ещё и должны?
Якби не було,то такий шатаж не мав би сенсу.
Я зі своїми дітьми максимально відверта.Хочуть-хай обоє доглядають і ділять,не хочуть,хай визначаться хто хоче.Ніхто не хоче-не питання взагалі ,знайдуться охочі.
Пенсія в мене максимальна майже,з них тільки догляд і допомога.
Спасу мир• 21 июня в 14:29
Ответ дляМанкоголік
Залізобетонна відмова - я на роботі.
Не виправдовуйте дорослих людей.
І довго ви в такому режимі жили?
БезникаяЯ• 21 июня в 14:29
Ответ дляПодмигашка
Там хата в селі, три копійки
Люба хата має ціну, особливо як не під фронтом і є земля
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:29
Ответ дляБезникаяЯ
Ми платили 1000 за день
Будівельник, не вища освіта
Це ви ще дуже дешево платили. Нема такмх цін тепер. Множте на 2 чи 3
Парова машина• 21 июня в 14:30
Ответ дляИнстагра_мерша
Нажаль такі цінності тепер.
+100Така ненависть то тієї хто народила кохану другу половинку
После 18• 21 июня в 14:30
Ответ дляПарова машина
Які догляди на старості
А задача тещі народити безкоштовну домробітницю, кузаря,няню дітям, репетитора, вусьомувинувату та ще й доглядальницю свекрусі, якщо слідувати вашій логіці?
Манкоголік• 21 июня в 14:30
Ответ дляА ось і я
а як вони мали б вам допомагати?
я без наїздів, просто цікавлюсь.
Дійсно, а як?
Лежача людина на морфії і двохрічна дитина на мені. Яка ж то допомога мені була потрібна? Треба подумати.....
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:30
Ответ дляЗ родзинкою
Цікаво, яка це пенсія максимальна і ким працювали?
Парова машина• 21 июня в 14:31
Ответ дляПосле 18
Шукайте сироту з такою філософією
Спасу мир• 21 июня в 14:31
Ответ дляПарова машина
Ну чому прям ненависть, але доглядати 24/7 та іноді посильна допомога то різне
БезникаяЯ• 21 июня в 14:31
Ответ дляИнстагра_мерша
Пансіонати зараз по догляду скільки беруть ? Ціни такі є і досі.
Не знаю де ви живете ?
Це Київська обл, Макарів
Там на таку роботу черга стоїть
Не знаю де ви живете ?
Це Київська обл, Макарів
Там на таку роботу черга стоїть
Парова машина• 21 июня в 14:32
Ответ дляСпасу мир
Різне
Молодість швидко минає
і час коли посильна допомога перетворюється на цілодобову приходить теж швидко
Ви ж все передбачили і донечок народили ?
Молодість швидко минає
З родзинкою• 21 июня в 14:32
Ответ дляИнстагра_мерша
Я і зараз ще працюю.Виробництво,все життя біла,більше середньої в 2-3 рази.Доб´ю скоро до максимальної.
Инстагра_мерша• 21 июня в 14:33
Ответ дляПосле 18
Вже і таких дурних скоро не буде. Всі вже хочуть нянь, коінінг, доставку їжі і тд.
Бо нема коли і вспортзал сходити, і в салон.
Так що отих, що ви описали, скоро як вимираючий вид
Манкоголік• 21 июня в 14:33
Ответ дляСпасу мир
І довго ви в такому режимі жили?
Від постановки діагнозу - 3 стадія - два роки. Найважче було останні 3 місяці.
Дивне створіння• 21 июня в 14:33
Ответ дляЗ родзинкою
То найміть собі сідєлку, навіщо дітям обузою бути щоб чекали коли вже зможуть видохнути
Я матуся, мені можно• 21 июня в 14:34
Ответ дляИнстагра_мерша
Це і мене така участь буде ждать((
Хоч би вмерти на бігу
І я так хочу.
Парова машина• 21 июня в 14:34
Ответ дляЛЮБА
Скажу так , у маня 2 сыновей , и если они скинут уход на своих жен( ну не дай бог ) , то и наследство отпишется их детям и женам , все честно и по справедливости .
Или простите одним какашки, а корзиночке наследство ? Нет уж фигушки
Хитро
Все що в шлюбі - навпіл
Манкоголік• 21 июня в 14:35
Ответ дляПарова машина
Хитро
Все що в шлюбі - навпіл
Спад не ділиться
БезникаяЯ• 21 июня в 14:36
Ответ дляПарова машина
Хитро
Все що в шлюбі - навпіл
Але ж крім спадку.
Спасу мир• 21 июня в 14:36
Ответ дляПарова машина
Хитро
Все що в шлюбі - навпіл
Разве. А подаренное?
А ось і я• 21 июня в 14:36
Ответ дляМанкоголік
Дійсно, а як?
ну якщо ви так просили про допомогу у чоловіка, то зрозуміло, чому її не отримували.
Вам же задали звичайне конкретне питання: якої допомоги ви потребували? Погуляти з дитиною, приготувати їсти, запитати як ви, чи помити-переодягнути хвору людину, замінити памперси?
Ваш чоловік приходив, лягав на диван в танчики грати, поки ви тазики таскали і їсти готували всім? То про які нормальні стосунки йде мова? Чи все ж щось чоловік робив, але ви потребували більшого, але так, щоб він здогадався сам?
Манкоголік• 21 июня в 14:36
Ответ дляБадабум
Чому у двох синів немає можливості скинутися на пансіонат?
Це вже має бути маразм.
При пам´яті ви багато пенсіонерів знаєте, які на це згодні?