Подмигашка• 21 июня 2025
Догледіти свекрух це хрест невісток і їх прямий обов’язок…
Як вам таке? Розділяєте?
Доньок немає, грошей на приватний будинок для літніх людей та доглядальниць теж. Є два сини. Живуть окремо зі своїми сім’ями.
Ответ дляВбигудях
У моєї...майже ’хата мазанка’, в сенсі що немає ніякої цінності...85р.почалися проблеми з тиском..ногами...спиною...Я невістка, не збираюся кидати роботу й сидіти з нею...син в ЗСУ...говорю давайте наймемо когось...прибирати, готувати...чи знайдемо норм притулок для літніх людей.знайшла такі в Києві від 13-16 т.гривень.
Так вона нічого і нікого не хочу дайте вмерти в своїй хаті.(((((...завіса!
У меня бабушка такая же , я ей предлагала или сиделку помощницу в идеале и жить в квартире
Нет и нет
Ну что поделать , семью бросить и нянчить я тоже не буду
Нет и нет
Пухнасті штани• 21 июня 2025
Ответ дляЛЮБА
А за родителями жены , по вашей логике должен смотреть зять ?или только невестка всем должна , а сыночка корзиночка для чего нужен ?
Радовать маманьку своим существованием на земле. А невестка прислуга. Так наверно большинство свекровей думают
Ms. Iphone• 21 июня 2025
Ответ дляПодмигашка
Тому що грошей немає, тому що це обов’язок невісток
Чому зразу обов´язок невісток? У моєї бабусі три сина, от вони її і доглядали. Найбільше доглядав молодший син, бо жив з нею, був неодружений. Невістки по мінімуму щось допомагали, і то одна.
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПодмигашка
Мова про тих хто народив тількі продовжувачів роду
Рід продовжує жінка.
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Які догляди на старості
Задача свекрухи народити і виховати банкомат невістці і більше ніколи не зʼявлятися в її житті
А шо, такі ідеальні свекрухи існують?
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Нажаль такі цінності тепер.
Диву даюсь яка ненависть в усіх невісток. Не вірю, що прямо всі свекрухи такі намахані як тут пишуть
Ну зазвичай « какой привет - такой и ответ» свекрухи отримують виключно те, що заслуговують, не більше і не менше
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Хитро
Все що в шлюбі - навпіл
Спадок не ділиться
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Спадок ділиться і суди гарантовані
Але добрій мамі буде байдуже
Спадок не є спільнонажитим майном. Ну і цікаво подивитись на чоловіка, що зі своєю дитиною і дружиною буде судитись за спадок.
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Угу , 6 місяців у інших є
Закривайте свій лоб
Заповіт можна опротестувати, але спадок не ділиться між подружжям як спільнонажите майно. Шо за дурниці ви тут всім доводите?
Мама Никитки-2• 21 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Посмійтеся якщо між спадком і дарчою різниці не бачите
Ви той, тікі не кажіть, що маєте юридичну освіту
Пухнасті штани• 22 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Які догляди на старості
Між не з´являтися і нахабно лізти у сім´ю це велика різниця. Невістка теж може заробляти.
Пухнасті штани• 22 июня 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Нажаль такі цінності тепер.
Моя перша свекруха, яка не стала свекрухою, все зробила щоб її син пішов від мене, коли він освідчився. Вона узнала, що в мене хворий батько, квартира в мене не в центрі, якась бідна невісточка виявилася. З її подачі мені дзвонив якись мужик і розповідав, що є жінки для секса і я така сама, це міні було 23 роки. Я тоді дуже тяжко це вивозила, декілька місяців відходила, перші дві неділі мене рвало желчю, я нічого не могла їсти.Якись притрушені. Зараз свекруха, спочатку намагалася на пролом йти, хотіла, щоб все було так, як вона хоче. Телефонні звонки зі сварками, кидання слуховок. Розповідає знайомим, яка я погана. Я так від цього втомилася, що я взагалі не спілкуюся.
НичеНипанимаю• 22 июня 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
А ви з її сином розлучені?
Бо не ви, але її син має доглядати разом з сестрою. Бо як спадщину ділити, то порівну. Як глядіти, немає крайнього.
Я не маю відношення до свекрухи, як і вона до мене) Спадщина її мені не потрібна
ПешитеБесАшипок• 22 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Так я ж і кажу не про вас, а про чоловіка.
Він матиме таку ж частку, як і його сестра у спадщині. Було б правильно, щоб успадковували ті, хто доглядав. А хто не доглядав - ні.
Бо ви так написали, що хай доглядає донька. А про свого чоловіка ні слова.
Ну і напряму ви не спадкоємиця свекрусі, але якщо не розлучені і ваш чоловік успадкує після своєї матері, будете мати також право на успадкування вже майна чоловіка.
Хачапууури• 22 июня 2025
Ответ дляВбигудях
Так дайте помереть ей- желание закон )
Хачапууури• 22 июня 2025
Ответ дляПодмигашка
Тогда пускай свекрухе невесткам отписывает наследство )