Подмигашка• 21 июня 2025

Догледіти свекрух це хрест невісток і їх прямий обов’язок…

Як вам таке? Розділяєте?
Доньок немає, грошей на приватний будинок для літніх людей та доглядальниць теж. Є два сини. Живуть окремо зі своїми сім’ями.
Обращеница• 21 июня 2025
Ацетилсалициловая кислота• 21 июня 2025
Сыновья пусть думают. Причём тут невестка
ГЛЮкоза• 21 июня 2025
Я свою свекровь буду смотреть. Она мне много доброго сделала. Естественно и муж тоже в стороне не останется.
НичеНипанимаю• 21 июня 2025
У моєї є донька. Це її хрест. Я завжди була чужою кісткою разом зі своїми дітьми
Манкоголік• 21 июня 2025
Ні. В моєї свекрухи два сини. Як вони її чи свекра доглядати мають - не мій клопіт.
Женщинас• 21 июня 2025
У сыновей нет денег даже на дом престарелых? Печально) что ж вы за такого нищеброда замуж вышли?
Железобетон• 21 июня 2025
Свекруха колишня. Але якби б не розлучилась, все рівно для неї нічого б не робила. Як вона зі мною, так і до неї.
ЛЮБА• 21 июня 2025
А за родителями жены , по вашей логике должен смотреть зять ?или только невестка всем должна , а сыночка корзиночка для чего нужен ?
Елена 1919• 21 июня 2025
Квартиру свекрухи сдать.нехватку денег на частный пансионат поделить между сыновьями.
БезникаяЯ• 21 июня 2025
У вас не має грошей, то хай вирішують два сина
Або беруть майбутній спадок в розпорядження за догляд
Я матуся, мені можно• 21 июня 2025
Ну якщо це справжня родина (і сини з матір´ю, і чоловіки з жінками), то всі турботи по догляду розділять між собою. Невістки не повинні, але то ж не чужа людина. Допомагати чоловіку у догояді - це прояв людяності, а не обов´язок.
Хоча, я описала ідеальних людей. В реальному житті все, на жаль, далеко не так.
автор Подмигашка • 21 июня 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Мова про тих хто народив тількі продовжувачів роду
З родзинкою• 21 июня 2025
Я б догледіла,але більш проворні доглядають.Їм і заповіт.
Своїм дітям теж так сказала -хто буде доглядати,тому і лишу.Якщо ні,то перепишу на чужих людей,хто догляне.
автор Подмигашка • 21 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Це не моя родина і не мій чоловік.
Инстагра_мерша• 21 июня 2025
Це і мене така участь буде ждать((
Хоч би вмерти на бігу
Манкоголік• 21 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
В мене з чоловіком ніби норм сім´я, але. Коли я доглядала свою маму, вона від онко помирала, то ні чоловік, ні його брат мені не допомогли, як і свекри.

То як думаєте, я буду для них допомогати?
НичеНипанимаю• 21 июня 2025
Ответ дляПодмигашка
Тоді вони й доглядають чи винаймають
Манкоголік• 21 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
А якби там хата мазанка була, то черги за доглядом не було б?
Инстагра_мерша• 21 июня 2025
Ответ дляЖенщинас
Скільки має заробляти чоловік, щоб утримувати сім´ю і доглядальників посуточних?
Це від 100 косарів.
Багато в нас чоловіків стільки заробляють?
Дивне створіння• 21 июня 2025
Ответ дляЗ родзинкою
А есть что переписывать? Или за комнату на Троещине ещё и должны?
Спасу мир• 21 июня 2025
Главное шо невестки есть. Это уже плюс. А если нет невесток, задача усложняется
А ось і я• 21 июня 2025
сестра мого чоловіка саме так і думала) Вірніше вона планувала все скинути на чоловіка, тобто на сина. Але жити ми мали в моїй квартирі і доглядати мала б я, бо чоловік все рівно на роботі, а я в декреті.
Инстагра_мерша• 21 июня 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
100% з вами згодна. Я обов´язково допоможу чоловікові у догляді за свекрами. У нас це і не обговорюється
Я матуся, мені можно• 21 июня 2025
Ответ дляМанкоголік

Прикро. А Ви про це розмовляли зі своїм чоловіком? Просили допомоги? Чоловікам частіше треба напряму казати. Просто давати завдання. Вони більш конкретно сприймають запити. Менш емпатичні та емоційні.
После 18• 21 июня 2025
Однозначно делать этого не буду. Уверена муж мою мамы бы тоже не досматривал. Путь за это думают её дети. Сыновья по очереди значит.
Парова машина• 21 июня 2025
Які догляди на старості
Задача свекрухи народити і виховати банкомат невістці і більше ніколи не зʼявлятися в її житті
Инстагра_мерша• 21 июня 2025
Ответ дляМанкоголік
’Квартиреый вопрос все испортил’
Крилата цитата
Вкаблучках• 21 июня 2025
Помогаю свекрухе конечно при необхолимости и наличии у меня возможности, но так чтобы это прям исключительно моя обязанность была или другой невестки (у свекрови двое сыновей) так никто это не рассматривает. Сыновья задействованы в первую очередь.
А ось і я• 21 июня 2025
Ответ дляМанкоголік

а як вони мали б вам допомагати?
я без наїздів, просто цікавлюсь.
автор Подмигашка • 21 июня 2025
Ответ дляЕлена 1919
Там хата в селі, три копійки