Цей візит ще можна було б якось виправдати бажанням припинити війну РФ проти України. Але ж, по-перше, від Лукашенко тут взагалі нічого не залежить. А по-друге, й це головне, дратує атмосфера вітань — з посмішками, радостю… Це немов виправдовує того ж Лукашенка (чи путіна, коли з ним зустрічався інший посланець Трампа Віткофф) за злочини, скоєні проти України.відео лукашенко кричить радісно-какіє люди!какіє люді!
IndividualForce• 21 июня в 20:01
Ответ дляЭлли Иванова
А надо морды бить друг другу вместо ’здрасьте’?
Міжнародних злочинців потрібно судити.
Не до нас прилетіли, а до диктаторів і вбивць. Можливо домовляються про розподіл Європи осінню, що Сша закриють очі на Балтику, а за це щось хочуть...(як з нами зараз).
Vlada-Maria• 21 июня в 20:04
Ответ дляIndividualForce
Міжнародних злочинців потрібно судити.
А чого дивуватись? Дарма Трампона від банкрутств рятували кацапські гроші? Тепер час віддавати борги. А як Вам таке?
Сірий кардинал Трампа мальтієць Серджіо Гор виявився росіянином Сергієм Гороховським – The New York Post