Меряю от 0• Изменено 21 июня в 21:14
Як обрати магній?
Треба щоб був при тривожності, стресі, для нормалізації сну, щоб була заспокійлива дія, при мігрені. Раніше купувала магне В6 антистрес, там в складі магнію цитрат. Зменшував частоту мігрені. Зараз читаю з´явилось багато інших форм магнію, таких як гліцинат, бісгліцинат, малат і тд, а також бачу є декілька форм магнію в одній таблетці і цитрат і гліцинат і ще якийсь. Тож який обрати краще та яка має бути доза, бо теж є багато різних доз того магнію. Напишіть свої відгуки що приймаєте ви і який ефект.
Меряю от 0
• 21 июня в 21:16
Ответ дляжар-птица Нюра
Мені невролог гамалате призначав.
І як ефект?
Мальовнича даль• 21 июня в 21:18
Я хочу попробовать перла Хелса магний. Может кто принимал. Из плюсов, там его только 2 капсулы принимать. Задолбал этот с айхерба, по 3-4 штуки за день надо выпить.
Кружите меня,кружите• 21 июня в 21:19
Навіщо ви шукаєте щось інше, якщо вам Магне-В6 підходить?
При стресі та тривожності найгірше до одного місця, він працює лише тоді, коли приймається тривалий час, тобто компенсується дефіцит. А в іншому випадку це ефект плацебо, хоча і це добре
Я приймаю ось такий, але часто можу на приклад тиждень пити не 400, а 800 на добу.
Особо розумні зараз розкажуть, що оксид погана форма і бла-бла-бла. Але я як лікар перелопатила купу інформації і по факту при тривалому прийомі немає різниці яка форма
Меряю от 0
• 21 июня в 21:20
Ответ дляКрасота неземная
Попробуйте Магнебам
Це той що, аптека подорожник виготовляє?)))
Кружите меня,кружите• 21 июня в 21:21
Ответ дляМальовнича даль
О, так. Це ще той квест проковтнути 5 здоровенних пігулок за раз. Я якось не врахувала це і не могла дочекатись коли в мене вже скінчиться та огромнзна банка 🤦♀️ у американців дійсно занадто великий пунктик на безпеці
Красота неземная• 21 июня в 21:21
Ответ дляМеряю от 0
Хз, я уже пропила курс. Мне помог
жар-птица Нюра• 21 июня в 21:22
Ответ дляКружите меня,кружите
А хто вам сказав, що його можна пити тривалий час?
Що мені, що дитині - призначення на 30 днів, не більше.
Мальовнича даль• 21 июня в 21:23
Ответ дляКружите меня,кружите
Так я вроде рассчитала, взяла дозировку 450, а оно всеравно приехало, 4 таблетки ешь за день 🥲
Минимально я находила 3 таблетки, от соларей магний. Вот хочу эту перла хелсу попробовать, там 2 таблетки, и в составе не только магний, еще добавки для успокоения
Кружите меня,кружите• 21 июня в 21:23
Ответ дляжар-птица Нюра
Його не просто можна, а й треба приймати тривало за деяких умов.
Мальовнича даль• 21 июня в 21:24
Ответ дляжар-птица Нюра
Все врачи которым доверяю, говорят что магний можно на постоянной основе принимать
жар-птица Нюра• 21 июня в 21:24
Ответ дляКружите меня,кружите
То вже за умов?
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
Кружите меня,кружите• 21 июня в 21:27
Ответ дляМальовнича даль
Ось тут уважно дивіть, це кількість пігулок, які містять зазначену дозу. Тобто саме в цьому препараті 400 в 1 табл на день
Кружите меня,кружите• 21 июня в 21:28
Ответ дляжар-птица Нюра
То вже за умов?
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
За яких?
Курсами - так, але не тривалий час.
Не хочете - не пийте. Слухайте тих лікарів,яким довіряєте. Або просто запитайте чому не більше 30 днів, цікаво як вони це аргументують
Прикуси Язика• 21 июня в 21:28
Не знаю, я поддавшись всеобщему увлечению, купила тоже магний б6, тк несколько ночей бахало рядом и плохо спала. Принимала три дня по инструкции и заметила, что меня начало все бесить, со всеми поругалась, наорала на дочку. Перестала принимать и вот второй день я опять спокойна и добра.
Не знаю, в чем дело, но нафик его.
жар-птица Нюра• 21 июня в 21:31
Ответ дляКружите меня,кружите
Тобто як? Далі - тільки якщо діагностовано аналізом дефіцит. Коригується доза і тривалість.
30 днів - профілактична доза після збору анамнезу.
Пальцем в небо - це не про хороших лікарів.
РокерША• 21 июня в 21:32
Я такой пью второй месяц. Поначалу никак не действовал, сейчас вроде сплю лучше
Принимаю по 1 капсуле
Кружите меня,кружите• 21 июня в 21:33
Ответ дляжар-птица Нюра
Цікаво. Тоді яким чином і взагалі навіщо на вашу думку розраховані профілактичні доза. Мова не лише про магній, а взагалі про вітаміни та мінерали.
Меряю от 0
• 21 июня в 23:58
Ответ дляКружите меня,кружите
Бо саме хелатна форма має найкращу біодоступність.