Однозначно• 21 июня в 23:15

А чи правда, що по селах НМТ здають

А чі правда, що по селах НМТ пишуть з телефонів?
І вчителя багато допомогають вступникам і тому по селах багато 200-балників?
Як зробити, щоб дитина здавала НМТ в селі, як що вона там не прописана?
Наприклад через бабцю, чі дачу, якось?
Порадьте, як так робили?
Печенюшка• 21 июня в 23:17
Не правда
Варена цибуля• 21 июня в 23:17
Вибрати місце проведення можна. Це при реєстрації. Але у селах немає пунктів.
І ще- пишуть під відеонаглядом
Хочу барабульки• 21 июня в 23:17
Тільки вчора чула як не здали в селі НМТ. Якби можна було списувати то списували б.
Анчо Ус• 21 июня в 23:18
знаю помагали учні один одному, вчителі не чула
автор Однозначно • 21 июня в 23:19
Ответ дляХочу барабульки
Декілька років тому списували, то 200 бальники були саме по селам. І не всюди є камери. Роки три чі чотири тому - багато людей кажуть що не було камер.
ЯкаКраля• 21 июня в 23:19
Статистика нмт в розрізі село/місто говорить про значне відставання села, на жаль.

Якщо в населеному пункті 1 школа, то її учнів відправляють на нмт в сусідні населені пункти, тож у інструкторів нема інтересу їм ’допомагати’, як раз навпаки. Плюс нмт пишуть під камерами.
Варена цибуля• 21 июня в 23:20
Ответ дляОднозначно
Не камери, а звичайний комп´ютер із відеоконференцією.
Все просто
ЯкаКраля• 21 июня в 23:20
Ответ дляОднозначно
Голосоівні твердження.
Як ’британські вчені довели’
Пацелуйнитуда• 21 июня в 23:21
Від старт-посту кров з очей піти може.
сладкий_ноябрь• 21 июня в 23:24
Боже, яка діч
Ви гадаєте, що села не мають компʼютерів?
Ну смішно.
Надежда наш компас• 21 июня в 23:24
Ответ дляХочу барабульки
Чтобы списать надо иметь откуда
ЛЮБА• 21 июня в 23:27
Да четам, прям дома пишут…. И почему на 200? Сразу на 250
ЯкаКраля• 21 июня в 23:28
От звіт про нмт 24 в двох томах, просвіщайтеся https://testportal.gov.ua/ofzvit/
Мелочунь• 21 июня в 23:29
Да правда, дочке друг из села говорил что все сдаст на 200 типа не проблема, и поступит куда захочет на бюджет
Цвіпканя• 21 июня в 23:30
Ви б точно не склали
Захекалася читать• 21 июня в 23:32
У нас щодня в центрі купа шкільних автобусів запарковано, привозять дітей з сіл здавати НМТ в місто, тому не думаю, що правда.
автор Однозначно • 21 июня в 23:33
Ответ дляЦвіпканя
Ви б точно не склали
Чого це?
Я питаю про дитину, бо маю прописати її заздалегідь,щоб були вищі бали.
Булькаю• 21 июня в 23:36
Вы же сами выбираете, где сдавать
Введите адрес села
Цвіпканя• 21 июня в 23:37
Ответ дляОднозначно
Чого це?
Дитина така ж неграмотна?
Цвіпканя• 21 июня в 23:37
Ответ дляОднозначно
Чого це?
Куди прописати? В бабусину хату в селі?
автор Однозначно • 21 июня в 23:38
Ответ дляЦвіпканя
Куди прописати? В бабусину хату в селі?
Так, може спрацювати, щоб краще здала
Помидорина• 21 июня в 23:51
Жах, як бридко. Не правда. Ну в нас село близько до міста, то племінниця туди поїхала. Набрала 150. Буде на платне вступати.
Помидорина• 21 июня в 23:51
Але думаю це троль
Цвіпканя• 21 июня в 23:52
Ответ дляОднозначно
Так, може спрацювати, щоб краще здала
Не поможе, якщо у вас хлопчик
Бо інтелект по матері передається
буреЛОМКА• 22 июня в 00:07
Ответ дляМелочунь
здав? вступив?
Svitlo_• 22 июня в 00:32
В селах взагалі немає пунктів здачі НМТ
Удальонка• 22 июня в 01:01
Ответ дляОднозначно
Чого це?
В якому селі пункт НМТ?
Ви взагалі уявляєте кількість дітей в одному пункті? А перевірку металошукачем?
Хто вчить, той і здає краще.
Пластилин_Колец• 22 июня в 07:54
Новини ББС - ’баба-бабі-сказала’...

Ваші питання свідчать про те, що ви не просто з далекого села, а з дикого лісу! Це жах, до чого докотилися...

НМТ проходить у спеціально обладнаних центрах, зазвичай - на базі навчального закладу. Підготовка починається з ранньої весни: перевірка самого приміщення, а також - обладняння. Особлива увага приділяється налаштуванню відеоспостереження! Під час проведення тестування за процесом наглядають інструктори.

З невеликих сіл діти їдуть здавати тест у найближчі обладнані пункти.

Шановна, ви не про те піклуєтесь зараз!
Нехай ваше дитятко береться за навчання, бо для здачі тесту необхідні базові знання і елементарна логіка!
Небалувана Галя• 22 июня в 11:14
Скоріш за все.
Працюю в ВУЗ. 200 бальники з сіл потім вчаться м´яко кажучі не дуже.
Пасхальний тролік• 22 июня в 15:11
Ответ дляОднозначно
Чого це?
Щоб були вищі бали, треба не прописуватися, а готуватися.
Для відкриття пункту здачі треба певну кількість людей. У селі цього зазвичай нема.