Однозначно• 21 июня 2025
А чи правда, що по селах НМТ здають
А чі правда, що по селах НМТ пишуть з телефонів?
І вчителя багато допомогають вступникам і тому по селах багато 200-балників?
Як зробити, щоб дитина здавала НМТ в селі, як що вона там не прописана?
Наприклад через бабцю, чі дачу, якось?
Порадьте, як так робили?
Наприклад через бабцю, чі дачу, якось?
Порадьте, як так робили?
Пасхальний тролік• 22 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Скоріш за все.
Працюю в ВУЗ. 200 бальники з сіл потім вчаться м´яко кажучі не дуже.
200-бальники чи медалісти?
Небалувана Галя• 22 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
200-бальники чи медалісти?
200 бальники, зараз атестат не враховується при вступі
ЯкаКраля• 22 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Скоріш за все.
В темі про нмт, як не співробітники уцояо, так працівники зво . Вузів в Україні давно нема, якщо що.
Небалувана Галя• 23 июня 2025
Ответ дляЯкаКраля
да ви що)))
вищі навчальні заклади куди поділися з України?
ЯкаКраля• 23 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
да ви що)))
Читайте законодавство і документацію. В Україні використовується термін заклад вищої освіти - зво. Якби були в університеті не прибиральницею, були б в курсі.
Пасхальний тролік• 23 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Не враховується. Але медалі то були. І навіть цього року відзнаки є, хоч і без медалі.
Просто скільки ж тих золотих медалістів, що НМТ в результаті здали на 140, але золотий атестат отримали.
Небалувана Галя• 23 июня 2025
Ответ дляЯкаКраля
не заздріть, це ви ні в чому не тямите, тільки розумну з себе корчите
село воно й в Африці село
Пасхальний тролік• 23 июня 2025
Ответ дляЯкаКраля
Ось чесно, вам не все одно, як їх називають?
ЯкаКраля• 23 июня 2025
Ответ дляНебалувана Галя
село воно й в Африці село
Село, просвіщайтеся. В ЗУ про вищу освіту нема ніяких внз.
А те, що кну не слідкує за своїм сайтом, нічого не доводить.
ЯкаКраля• 23 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Мені то все одно, просто смішно в кожній темі читати про уявні посади коментаторів.