Грушки-яблочки• 22 июня в 08:31
Море 1+1 (13 років) з бюджетом 1200$ на 10-14 днів: можливо? порадьте куди?
Чи можливо за такий бюджет відпочити? Порадьте, які напрямки краще розглянути. Можливо, у кого є досвід вже. Жодного разу не була за кордоном, тому думаю, чи варто пробувати, чи заощаджувати на наступний рік. Але дуже б хотілося відпочити
Потужна махіна• 22 июня в 10:05
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну патамушта они лишили меня дома и родины, на работе я общаюсь на украинском, в жизни 50/50, писать быстрее мне на узком! Я ж к вам не лезла и не учила, верно?!
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 22 июня в 10:07
Ответ дляПотужна махіна
Ну, почему же? Дети едут в Болгарию на 11 дней+ дорога по 500 евро за всё
Ваши дети могут и всю цену вам не говорить, как обычно делают дети, чтоб не расстраивать родителей))
Вы лично с ними покупали тур? Дорога по 500 евро это уже 1000 плюс как минимум. У автора не тот бюджет
Засомневаю• 22 июня в 10:09
Ответ дляКрайня невістка
От гуглила Хорватію, за 1000 на трьох на 14 днів багато варіантів, отже, на двох можна пошукати дешевше. На різницю їжа або дорога, але щось одне.
А можна подивитися на варіанти турів за 1000 на трьох в Хорватії на 14 днів? Дякую.
120-120-120 (не худею)• 22 июня в 10:09
Ответ дляВ шоколаде
Бачила недавно 3* на 14 днів Єгипет
Вот Египет реально, автор
Конечно это будет скромно из разряда Голодными не будете, но море там все же лучшее
Пасхальний тролік• 22 июня в 10:11
Ответ дляВ шоколаде
Трансфер платний
Та сама Riva all на СБ, Lion HB можна вкластися, норм готелі, я їхала з дівчиною, яка другий раз в Ріву, ніхто не потруївся, все смачно, чиста постіль і невеликі гроші, до пляжа 5 хв. Трансфер 75 євро в обидві сторони, ще й чаєм, кавою і круасанами пригощають водії, коли роблять велику зупинку
120-120-120 (не худею)• 22 июня в 10:11
Ответ дляЗасомневаю
Тоже жду))))))))
Рожева юбка• 22 июня в 10:14
Подивіться Халкідіки .Можна знайти номер,не перша лінія ,приблизно за 40-50 €.Дивіться,щоб лідл був поруч,або якийсь ще супермаркет.В номері може бути така штука,готувати щось просте.На 10 днів вам вистачить вашого бюджету.
Засомневаю• 22 июня в 10:14
Ответ для120-120-120 (не худею)
Тоже жду))))))))
Таких цін на Хорватії не було взагалі ніколи. Ні до 22, ні до 20 року. Можу припустити, що автор посту мала на увазі виключно проживання в апаратах, без дороги та харчування.
120-120-120 (не худею)• 22 июня в 10:15
Ответ дляЗасомневаю
💯
Кишмишная Мая• 22 июня в 10:17
Ответ дляГрушки-яблочки
Ми з Чернігівщини, через Київ у любому випадку доведеться
Авторе, у вас вже навряд вийде 1+1, в більшості готелів дитина рахується до 12-13 років, повні 13 - дорослий. Але, думаю що Болгарію ви знайдете по запиту. І теж вам пораджу звернутися до чернівецьких фірм, як вище писали, з ними і поїдете.
Засомневаю• 22 июня в 10:20
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вот Египет реально, автор
Тільки в цьому випадку до вартості туру, який може бути 1200 на 10 днів навіть зараз, автору ще треба додати дорогу до Кишиніваа, Ясси, Сучави або Варшави. З Чернігова. Це орієнтовно мінімум +200-250 доларів в дві сторони. І вже бюджет на тур стає не 1200, а 1000.
А 45000 на двох в Єгипет - це вже тиждень в готелі. В такому собі. Хіба, заради моря. І тут виникає наступне питання - чи уявляє собі автор, що таке Єгипет у липні?
Кишмишная Мая• 22 июня в 10:20
Ответ дляДжага-джага
Сейчас там цены космос. За паршивое чёрное море и совдеп
В Україні таке саме море, а довоєнні ціни не сильно відрізнялися в меншу сторону, а в більшості випадків і в більшу за умови гірші, ніж в Болгарії. І все забито було тут.
Кишмишная Мая• 22 июня в 10:21
Ответ дляДжем Шакіри
черные пляжи, вулкан, свежесть...
красота
Чорні пляжі є і в Болгарії.)
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 10:22
Ответ дляКрайня невістка
Серьезно? 1000 на троих это в аэропорту ночевать?
Кишмишная Мая• 22 июня в 10:24
Ответ дляПрестидижитатор
Цікаво, скільки дорога обійдеться.
Автор, ось ще кілька варіантів вже з дорогою. Відгуки читайте на отпуск.юа
І ці готелі краще питати у турагента, в них значно дешевше, ніж на букінгу.
120-120-120 (не худею)• 22 июня в 10:28
Ответ дляЗасомневаю
Нормально там летом, только надо мысы брать, не бухты закрытые. Мы в Марс Алам прошлым летом были отлично, тоже боялась, всегда Египет у нас осень зима
По дороге да, согласна, надо все считать
Взять вариант самый бюджетный Болгарии и Египта и сравнить
Грушки-яблочки
• 22 июня в 10:28
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую! А як знайти ці чернівецькі фірми? Порадьте, будь ласка, назви, якщо знаєте
120-120-120 (не худею)• 22 июня в 10:30
Ответ дляГрушки-яблочки
Это тема реклама черновецких фирм? А тогда ладно. А мы тут распинаемся )))))
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 10:36
Ответ дляКишмишная Мая
А навіщо автору чернівецькі фірми
Бутерброд з ікрою• 22 июня в 10:40
Ответ дляПотужна махіна
Удалено администрацией...
Вам бан нужен или вы из-за поребрика меня увидели и прискакали?
Грушки-яблочки
• 22 июня в 10:42
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я себе уже не первый год с ребёнком выбираю туры на отпуск.юа или поехали с нами, потом смотрю видео про отели на ютубе и выбираю. Пока ни разу не прогадала!
Вполне можно поехать, я выбрала из Киева или выбираете ближайший к вам город, выберете что вам нужно, но это автобус. Мы отлично с 13 леткой ездим. Проблем никаких! Первые это турция, последний Болгария. Даты ставила на июль. Если поедете в сентябре, там тепло, цена ниже.
Дякую, а ви бронюєте обраний варіант просто онлайн? Бачу, що на сайті є функція ’забронювати онлайн’ або купити в туроператорів - і цілий перелік операторів
Бутерброд з ікрою• 22 июня в 10:45
Ответ дляГрушки-яблочки
Я бронировала онлайн 3 раза, этот раз старая коллега работать стала в море туров(тоже есть такой сайт), бронировала через неё, цены как на сайте.
У вас даже через сайт будет человек, который будет на связи всю дорогу, который вам пришлёт места в автобусе, напомнит о выезде и тд.
ПоЗиТиВнАя• 22 июня в 10:47
Ответ дляБутерброд з ікрою
Нормальные варианты, спасибо
Бутерброд з ікрою• 22 июня в 10:49
Ответ дляРожева юбка
Шикарный отдых- готовить…. Да, олл, это не то, не так готовят и не то….
Mariia_touragent• 22 июня в 10:50
Для першої подорожі підтримаю ідею пакетного тура і харчування ’все включено’- максимально зручно і без стресу. З ’дому’ відвезли до готелю, харчування ’ол’- не дістаєте гаманець кожного разу, щоб докупити поїсти-попити. Спробуйте так, а там,вже маючи хоч якийсь досвід, зможете експериментувати- логістику будь-яку продумувати, транспорт, харчування, готелі/апарти- як завгодно і що завгодно.
З напрямів, автобусна Болгарія вийде-окремий плюс, що це найближче ’закордонне’ море від нас, Туреччину можна подивитись-пошукати щось простеньке економ, але по часу доїзду, якщо важливо, це буде суттєво довше...Це ті варіанти, де ви отримаєте максимум в бюджеті. Якщо їхати в інші країни для вильоту, Єгипет, також на все включено, економ...
Взагалі, треба визначитись з бажаннями, може й багато то ’все включено’ і дорогою - на що ви згодні, крім Києва...
На днях ось автобусна Греція з Ужгорода була 9 ночей 824 євро на 2-раз харчуванні ...
З приводу дозбирати грошей і відкласти подорож: все залежить тільки від вас. Якщо вже дууууже треба відпочити, і рівень вас влаштує- сенс відкладати? Доречі, багато туристів не відкладають по причині ’невідомо що буде завтра- живемо сьогодні’, розставляють пріоритети- однозначно, буде море, спокій, сон без перерв на тривоги і перезавантаження, а це багато значить!
Якщо ж в пріоритеті вищий рівень/кращий курорт т.п і це головне, знаючи, що не отримаєте задоволення від меншого, мабуть, доцільно відкладати...
Варто придивитись-порахувати варіанти конкретно на Ваші дати і бажання- по результату вирішувати ’варто чи ні’. В будь-якому випадку, нехай те море буде- таке, щоб задовольнило на всі 100!
Крайня невістка• 22 июня в 10:50
Ответ дляЗасомневаю
Не тур, а житло. Бажаєте?
Крайня невістка• 22 июня в 10:59
Ответ дляЗасомневаю
Чому припустити?)
Там так і написано, ’на решту або харчування, або дорога, але щось одне’. Ви зрозуміли, дякую!
Для інших - логічно, що ні те, ні те в суму не входить.
Але якщо автор візьме не на 14, а на днів, то вже отримає сотню/другу економії - на щось друге (або дорогу, або харчування).
І вийде комплект.
Хоча погоджуюсь, перший раз краще Туреччина.
І вийде комплект.
Бутерброд з ікрою• 22 июня в 10:59
Ответ дляКишмишная Мая
На прошлой неделе букинг уже обговаривали, вышло без проезда дороже, чем с проездом на отпуск.юа))) турагент, не выйдет развести😜
В шоколаде• 22 июня в 11:03
Ответ дляПасхальний тролік
Це в яку країну?