Грушки-яблочки• 22 июня 2025
Море 1+1 (13 років) з бюджетом 1200$ на 10-14 днів: можливо? порадьте куди?
Чи можливо за такий бюджет відпочити? Порадьте, які напрямки краще розглянути. Можливо, у кого є досвід вже. Жодного разу не була за кордоном, тому думаю, чи варто пробувати, чи заощаджувати на наступний рік. Але дуже б хотілося відпочити
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
На прошлой неделе букинг уже обговаривали, вышло без проезда дороже, чем с проездом на отпуск.юа))) турагент, не выйдет развести😜
Тему не зустрічала. Але мій готель запропонований турагентом, і на букіннгу на 10 тисяч був дорожче без проїзду. Хоча здається, ви те саме і написали.
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Та сама Riva all на СБ, Lion HB можна вкластися, норм готелі, я їхала з дівчиною, яка другий раз в Ріву, ніхто не потруївся, все смачно, чиста постіль і невеликі гроші, до пляжа 5 хв. Трансфер 75 євро в обидві сторони, ще й чаєм, кавою і круасанами пригощають водії, коли роблять велику зупинку
О, вдячна за відгук, саме Ріву забронювала.
В шоколаде• 22 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую! А як знайти ці чернівецькі фірми? Порадьте, будь ласка, назви, якщо знаєте
Не обов*язково їх.
Турагента нормального треба мати,який робить знижки.
Бутерброд з ікрою• 22 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Ви зайдіть на отпуск.юа, моретурів, поїхали з нами та подивіться, я так заходила до турагента і мій готель вона запропонувала за 27 тис, а ми за 22 тис купили. Вони теж заробляють…
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я розумію, що заробляють, але вони на місці, і в них свій трансфер з мого міста. Я їм довіряю. Але дякую, на майбутнє буду знати. Писала про те, що на Букінгу ціна реально завищена сильно.
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Так, Болгарія. Беріть чернівецьких туроператорів і хорошу 4, як показує практика в них дешевше + їх трансфер. Для підлітка треба вибрати кращий готель, ніж класне море, наприклад Греції, але спартанські умови
А навіщо в Болгарію,коли в нас теж чорне море є?
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляДжем Шакіри
чего вы - поделился человек как за 85 тыс можно отдохнуть три недели
кому то да и пригодится
Я б за такі гроші полетіла на Шрі ланку,а не до Хорватії
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
Не тур, а житло. Бажаєте?
Ну так еда в Хорватии очень дорогая очень + дорога.
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Мегатур, ВК-тур, Десадмі, це ті, які везуть своїм транспортом.
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Это тема реклама черновецких фирм? А тогда ладно. А мы тут распинаемся )))))
Черновецких - це колишнього мера Києва?
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Зачем автору это. Можете объяснить?
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А навіщо автору чернівецькі фірми
Вище написали, тому що адекватні ціни, і свій транспорт. І багато хто з усієї України іде саме так, з ними. Певно що вигідно, ні?
Боневтікла• 22 июня 2025
Дуже бюджетно у Болгарії. Готувати самостійно, ходити далеченько. Але красиво. Скажу так - готувати 50 на 50, кафе також дозволяємо, у нас такий бюджет на 18 днів.
ПоЗиТиВнАя• 22 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Тупо реклама. І я, особисто,бронюю у Дніпрі, Харкові,тобто ,даю можливість заробити їм,в не зажраним Чернівцям бідосям
Сама така фіолетова
Сало не люблю• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
С ограниченным бюджетом лучше искать олл,потому что питаться в кафе не дешево
Самим готовить
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляСало не люблю
Самим готовить
Это если есть кухня и супермаркет рядом
А отель на завтраках без кухни -где готовить?
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляЛапка
Действительно,у нас же без проблем можно поехать на море
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Сама така фіолетова
Ви про себе занадто високої думки, щоб я вам ще щось ставила. Так дайте контакти автору фірм з гарними пропозиціями, трансфером. Чи тільки так, з кущів крикнути?
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну ми їздили на початку червня ,море дуже красиве
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляЛапка
Я не спорю про красоту ,но лично мне важно ,чтоб море и береговая линия были безопасные
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А навіщо автору чернівецькі фірми
Ближче до кордону буде виїзд
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Сама така фіолетова
Іспанський сором
ФруктЕщеТот• 22 июня 2025
Ответ дляЛапка
Ближче до кордону буде виїзд
Так автору ехать из Чернигова в любом случае
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Это если есть кухня и супермаркет рядом
Готелі із кухнею дуже дорогі , якщо умови гарні
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Це так,і ще не висипаєшся ,бо кожну ніч тривога
Лапка• 22 июня 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Тоді в Києві турфірму забронювати