Несу пургу• 22 июня 2025
Псориаз, посоветуйте хорошего дерматолога
Были у 5 врачей, частных и у 1 в государственной больнице.
Прописывают всякий мусор, не помогает вообще!
Последний врач вообще сказал «попейте витамин д, мазь за 200 грн и позагорайте».
Это при том, что у нас тяжелей случай и поражение 80-85% тела в активной фазе.
Желательно Днепр или удаленно.
Заранее всем спасибо
Желательно Днепр или удаленно.
Заранее всем спасибо
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
фото
Кажу ще раз - фірма не вказувала повністю склад і це була велика афера
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Та я ж не Вам пишу,а автору
Ваші поради взагалі не відповідають реальності і здоровому глузду
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Почитайте склад препарату)))це цинк.
Ви дивна
Виробник приховав гормон який був у складі і про нього « промовчав « і звісно у виробника це виключно « цинк «
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви дивна
Ви самі дивна людина.Препарат офвційно заоеєстрований і є в продажу в артеках.Жодний лікар такого не скаже,але вам ’божа роса’.
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Я лікар і скандал відомий - вам він без гормонів - мастіться далі і заперечуйте що псоріаз аутоімуний і потребує ревматолога
Тут таких « експертів « люблять
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Почитайте склад препарату)))це цинк.
У жовтні 2024 року FDA США попередила, що аерозоль Skin‑Cap містить потужні глюкокортикостероїди, незаявлені на упаковці, що може бути шкідливим для здоров’я .
• У 2024 році в журналі (J Am Acad Dermatol) опублікували дослідження, в якому підтвердили, що Skin‑Cap досі містить такі стероїди, навіть через 26 років після першого «глобального скандалу»
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Це вам божа роса , експертко
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Вперше подібні проблеми з Skin‑Cap виникли у середині 1990-х років, коли було виявлено, що препарат містить сильнодіючий клобетазол, але це не зазначалося в описі.
• Після цього почався «глобальний скандал» – у багатьох країнах препарат відкликали або заборонили.
• Але за даними 2023–2024 років, у деяких партіях Skin‑Cap досі використовують такі ж високі концентрації стероїдів без прозорих маркувань .
Ответ дляВикликаю на дебати
Це вам божа роса , експертко
Дякую,це теж з якогось забору .Я ще раз повторюю;мене лікар зняв з гормонів,які прописав попередній лікар.Все лікування було ефективне і дало результати і я про все забула.Скін капом користувалась(ажрозоль)Аналогів йому немає,може конкуренти замовили?)
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
FDA з забору ?
Без сенсу щось писати
ЛижТолько• 23 июня 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Куди ділось вітіліго ?
Плями припинили розповсюджуватися, деякі почали репігментуватися (відновився пігмент). Для мене це успіх.
Зліпок ступні• 23 июня 2025
йдіть до Святенко, якщо маєте кошти або до її аспіранта Прохач ( якщо не путаю )