Несу пургу• 22 июня 2025
Псориаз, посоветуйте хорошего дерматолога
Были у 5 врачей, частных и у 1 в государственной больнице.
Прописывают всякий мусор, не помогает вообще!
Последний врач вообще сказал «попейте витамин д, мазь за 200 грн и позагорайте».
Это при том, что у нас тяжелей случай и поражение 80-85% тела в активной фазе.
Желательно Днепр или удаленно.
Заранее всем спасибо
Желательно Днепр или удаленно.
Заранее всем спасибо
Тумба-юмба• 22 июня 2025
А что врачи сделают ? Это по жизненно. Море хорошо помогает. У меня у мужа и сына псориаз, но в основном на волосистой части головы
Воленс-неволенс• 22 июня 2025
Кузьма Хобзей
Але це Київ
І він при таких складних випадках призначає уколи біотерапії. Вони дорогі.
Але це Київ
Пусин Кукин• 22 июня 2025
Є уколи. Дуже дорогі. Але якщо немає аутоімунних захворювань, то при ін´єкціях, раз на три місяці вогнищ не буде взагалі
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляЛижТолько
Від щирого серця раджу. Мені допомогла з витіліго
Куди ділось вітіліго ?
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Питайте про біологічну терапію - може закваліфікцють в якусь програму
Лукава_Кiшка• 22 июня 2025
Останній лікар вам все правильно порадив і не став викачувати гроші на лікування якого не існує. Гормональні мазі гарно прибирають висипання але після відміни все повертається і навіть більше ніж було.
Лукава_Кiшка• 22 июня 2025
Ответ дляПусин Кукин
А нічого що псоріаз це і є аутоімунне захворювання.
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ні в яклмі разі гомональні мазі,може бути некроз
Пусин Кукин• 22 июня 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Інших
Ластоноша• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Є препарат Скин кап добре прибирає бляшки,не гормон.Але недешевий.Іспанія.Лікар дуже рекомендував,але це не панацєя.Риюлясий Оиега 3 але гарної якості
Я приймала Хелсивей.
Хелсивей вам сподобався?Хочу для сина підібрати
Ответ дляЛастоноша
Так Омега 3 (золота кришечка).Віе є в аптеках
Приймала зимою.по одгвй капсулі в день і жорстка дієта:копчене,піджарене,молоне нн можна.Не нераувати.Ще Десна допомогає.Купатися і загоряти.Цю Омегу він сам прицмав.Залікувати всі запалення в організмі,бо вони сприяють висипанню
Ку ка ку ка ку• 22 июня 2025
Ответ дляoksi55555
Поделитесь ссылкой, плииз :)
НЕ РЕКЛАМА!! В нашем случае, всё благоприятно)
Ку ка ку ка ку• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Гумор) Це не можна, це не можна( Купатись, загоряти, і в ТЦК завітати - чекайте своїх днів - Бог знає...
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Я приймала Хелсивей.
Скандал зі складом скін капу пройшов повз
Не гормон
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляРаспутница
А я думала это ревматолог лечит. Тем более такое тяжелое течение.
І він теж , якщо вражені суглоби
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Ответ дляИ_ри_на@
Ні дерамтолог
Вам вже краще спинитися в своїх порадах
І гормони зло , і ревматологи не лікують
А те шо хвороба інвалідизує ви знов типу промовчали
Викликаю на дебати• 22 июня 2025
Автор , шукайте грамотного дерматолога
Окрім зовнішньої терапії існують і інші методи - фототерапія, метотрексат, циклоспорини , біологічна терапія