ОноВамнадо• Изменено 22 июня в 17:20
Кто должен делать ремонт, если сосед сверху топит на балконе?
У него балкон не застеклен, у нас вода хлещет уже ручьями с потолка на балконе, про пятная старые подтекания я молчу просто уже. Воняет сегодня страшно плесенью, вода до сих пор течет, хотя дождь был 15 минут назад. Сосед говорит что у себя он ремонт делать не собирается и закрывать протечку, чтоб мы все претензии предъявляли застройщику, дом сдан в 2014 прошло много лет, какие претензии. Подскажите какая управа есть на соседа и кто обязан у него делать ремонт? Как его обязать в правовом поле?
Карамелька• 22 июня в 17:21
Сусід не зобовʼязаний стеклити балкон і робити ремонт. Балкон— це не житлове приміщення.
Всі питання до забудовника.
Або робіть герметизацію.
Всі питання до забудовника.
Або робіть герметизацію.
ОноВамнадо
• 22 июня в 17:22
Ответ дляКарамелька
Всі питання до забудовника.
Або робіть герметизацію.
Всі питання до забудовника.
Або робіть герметизацію.
как ее сделать? Если дырка в полу у него? он ее пусть заливает бетоном
Мейк-ап форева• 22 июня в 17:23
Якщо по проекту балкон незаселений - сусід ні бо чого.
Він нічого не робив.
Ви свій стеклили, можливо були помилки при гідроізоляції.
Він нічого не робив.
Карамелька• 22 июня в 17:24
Ответ дляОноВамнадо
Ви його не змусите ніяк. Це його власність, його дірка і вона йому не заважає.
Якщо заважає вам, то ви ремонтуєте ту дірку.
По людські, то він мусить робити ремонт.
Але в правовому полі ви його не змусите.
Бачу_майбутнє• 22 июня в 17:24
Ответ дляОноВамнадо
А зачем у него дырка? Потому что так дом планировали, с незастекленными балконами. Так что это Вам надо придумывать чем дырку в потолке затыкать.
ОноВамнадо
• 22 июня в 17:26
Ответ дляБачу_майбутнє
у не знаю, у всего дома балконы застеклены, только 2 квартиры у кого не застеклен... я в шоке((((
Шальная коклетка• 22 июня в 17:28
Обовязку склити балкон нема. Сусід ні до чого.
Але можете попроситися до нього і зробити гідроізоляцію підлоги, що б не текло до вас.
AnyaSkazka• 22 июня в 17:29
Якщо будинок зданий з незаселеними балконами-то проблеми з затопленням тільки ваші
Я тут с краю постою• 22 июня в 17:29
Ответ дляОноВамнадо
По проєкту балкон при здачі будинка в експлуатацію був відкрити чи зі склінням?
Зверніться до правління осбб з цим питанням
празники не помню• 22 июня в 17:40
В нас у сусіда схожа проблема. Квартира над ним з незаскленою лоджією. Там ніхто не живе і навіть ремонту не має. Сніг і дощі, що попадають на лоджію течуть до сусіда знизу. Він просив хазяйку квартири, щоб за власний рахунок затягнути вікна плівкою. Та вперлася рогом, що по проєкту лоджія незасклена, не хочу і все. І так вже 17 років
Зашла на 5минут• 22 июня в 17:40
Ответ дляОноВамнадо
Все застеклены одинаково ? Если вразнобой, то закон не нарушают только 2 квартиры
Вкаблучках• 22 июня в 17:46
Ответ дляОноВамнадо
Что за дырка ?
Ух яка ж Я• 22 июня в 17:48
Ответ дляОноВамнадо
Що саме ви не знаєте?
Вам правильно пишуть - по проекту балкони без скління. Ви вирішили зробити - ваше право, але сусід, який залишив балкон, як передбачено проектом вам нічого не винен
А ось і я• 22 июня в 17:49
Ответ дляОноВамнадо
А не проще договориться Вам с соседом и залить самим эту дырку ?
Ух яка ж Я• 22 июня в 17:51
Ответ дляпразники не помню
Вона в своєму праві.
Ответ дляШальная коклетка
И он скажет, что это для оттока дождевой воды или такого снега.
Кто будет приходить к нему черпать воду, автор?
Кишмишная Мая• 22 июня в 18:33
Ну купите полкило цемента и залейте ему дырку. Это же в ваших интересах
Шальная коклетка• 22 июня в 19:11
Ответ длячаревна
Хіба що. Можливо це конструктивний елемент