Княгиня пітьми• 22 июня в 18:17

Вступити в спадщину- чи можна дистанційно, находячись закороном? Дякую

поховала батька. тепер закордоном.
чи можна через посольство - маючи на руках документ про смерть?
дякую
Смайлик• 22 июня в 18:24
Треба написати заяву на вступ в спадщину, завірити в консульстві та відправити нотаріусу. І наче копію свідоцтва теж треба прикласти, теж завірену. Я точно прикладала заповіт, а про свідоцтво не памʼятаю.
Запасная спина• 22 июня в 18:29
Дистанційно ні
Вам треба подати заяву особисто в консульстві
Омлетик• 22 июня в 18:30
Ответ дляЗапасная спина
Дистанційно ні
Ні. Ви не праві
Омлетик• 22 июня в 18:31
Ответ дляСмайлик
Свідоцтво також потрібно.
Коник-стрибунець• 22 июня в 18:31
Так , чоловік вступав
Консульстві робив
Потім і продав нерухомість через довіреність
Ні при продажі ні при вступі ноги його не було в Україні
Смайлик• 22 июня в 18:33
Ответ дляКоник-стрибунець
Так , чоловік вступав
Консульстві робив
О, а розкажіть детальніше, пліз. Бо мені тільки справу відкрили, а вступати сказали особисто, а то Суми, туди точно не поїду.
Омлетик• 22 июня в 18:44
Ответ дляКоник-стрибунець
Так , чоловік вступав
Консульстві робив
Що чоловік робив в консульстві? Заяву чи подавав на спадщину? Запитайте в чоловіка, якщо ви не в курсі.
Коник-стрибунець• 22 июня в 18:45
Ответ дляСмайлик
Був постійно в контакті з нотаріусом ( територіальний принцип і нотаріус мав бути державний )
Той відправив заяву на вступ ( писав листи :)), чоловік заповнив ( в консульство звертався доя цього теж - там цілий список документів був ) , потім відправляв листом
Якось так
Коник-стрибунець• 22 июня в 18:46
Ответ дляОмлетик
Плюсом було те , що початок війни і ще не було цих всіх військових обліків аж таких жорстких - зараз мабуть було би важче
Але жінкам простіше
Омлетик• 22 июня в 18:49
Ответ дляКоник-стрибунець
Але жінкам простіше
Яким плюсом? До чого тут те, що ви написали? Заява може робитись в консульстві, а на спадщину подають до українського нотаріуса.Спадкову справу відкриває нотаріус в Україні а не консульство.
Все возможно• 22 июня в 18:49
заява про прийняття або відмова від прийняття спадщини подається ТІЛЬКИ особисто.
якщо ви за кордоном, ви можете посвідчити справжність підпису на заяві у приватного нотаріуса тієї країни, вислати в Україну кому довіряєте, щоб він зробив апостиль і тоді подав її нотаріусу в Україні. якщо приватний нотаріус, то узгоджуйте в телефонній розмові одразу ціну оформлення, щоб не вийшло за 1 свідоцтво $1K. бо де відкрили справу, то забрати вже не можна.
простіше ж піти в українське консульство в тій країні, консул посвідчить вас підпис, заява буде українською і ніякого апостилю. поштою пересилаєте в Україну і справу відкривають.
якщо батько помер закордоном, то копія свідоцтва про смерть має бути обов´язкова, бо запис у реєстрі ДРАЦС про смерть буде відсутній.
але потім через півроку все одно треба знайти людину, яка буде в Україні безпосередньо займатися документами на оформлення спадщини і обов´язково з нотаріально завіреною довіреністю.
Все возможно• 22 июня в 18:51
Ответ дляКоник-стрибунець
Якось так
не обов´язково нотаріус мав бути державний. і приватний також може. у них абсолютно однакові можливості.
Смайлик• 22 июня в 18:51
Ответ дляКоник-стрибунець
Якось так
У нас теж державний. Напишу їм, може щось вийде
дамаБезСобачки• 22 июня в 19:05
Звертайтесь у консульство
Там пояснять все
Запасная спина• 22 июня в 19:12
Ответ дляОмлетик
Ні. Ви не праві
Аргументуйте
Омлетик• 22 июня в 19:42
Ответ дляЗапасная спина
Аргументуйте
Почитайте коментарії нижче мої і інших, там все написано.
НашлаПерепискуМужа• 22 июня в 19:45
Ответ дляСмайлик
Вы можете доверенность оформить на любого человека и он принесет все доки нотариусу и может получить потом доки у нотариуса о праве собственности
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:47
Ответ дляОмлетик
Так , тільки всі звернення чоловіків в консульство - це військовий облік

До того , що на початку війни консульство нікого на облік не ставило
Але жінкам звісно жодних плюсів
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:48
Ответ дляВсе возможно
Приватні нотаріуси спадковими справами ( вступом у спадщину )не займаються
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:48
Ответ дляВсе возможно
Не може
Маючи своїх приватних , державний займався створюючи мільйон незручностей
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:50
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так , але заяву потрібно написати самому а потім довірена особа « включається «
Запасная спина• 22 июня в 19:50
Ответ дляОмлетик
то в чому я не права? в тому, що не можна подати заяву про прийняття спадщини дистанційно? чи в тому, що за кордоном підпис на заяві може засвідчити консул?
Запасная спина• 22 июня в 19:51
Ответ дляКоник-стрибунець
може якісь окремі й не займаються
бо не хочуть
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:51
Ответ дляСмайлик
Звісно вийде
Чоловікам гірше
Ну і консульство окремий портал в ад - для тих хто забув як воно на батьківщині
Запасная спина• 22 июня в 19:52
Ответ дляСмайлик
ви розумієте, що таке ’особисто’?
це власною персоною, не через представника
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:53
Ответ дляЗапасная спина
може якісь окремі й не займаються
бо не хочуть
Ні , територіальний принцип і державний нотаріус якщо вступ в спадок
Продаж і інші дії можуть бути у приватного
Запасная спина• 22 июня в 19:54
Ответ дляКоник-стрибунець
це було до 2009 року
Коник-стрибунець• 22 июня в 19:56
Ответ дляЗапасная спина
це було до 2009 року

Звісно , саме тому чоловік у 2022 році ступав у державного , а продавав у « нашого « приватного
Запасная спина• 22 июня в 19:59
Ответ дляКоник-стрибунець

стаття 34 ЗУ ’Про нотаріат’ в редакції від 01.10.2008 року
до чого тут ваш чоловік, якщо є закон
Коник-стрибунець• 22 июня в 20:39
Ответ дляЗапасная спина
до чого тут ваш чоловік, якщо є закон
А чоловік вступав у спадщину поза законом ?